Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ulubiona kariera w The Sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Ravgreend 5 lat, 10 miesięcy temu
23 uczestników
22 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48017
    Nacia?
    Uczestnik

    Jaka jest Wasza ulubiona kariera w The Sims 4 i dlaczego? 🙂 Macie zdjęcia Simów?

    Moją ulubioną karierą jest detektyw, ale również lubię prowadzić własną klinikę weterynaryjną!

    #48025
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Nie umiem zdecydować się na jedną, ale najbardziej lubię tajnego agenta, detektywa, lekarza, naukowca i prowadzenie klinki weterynaryjnej.

    #48026
    Chris
    Uczestnik

    Ja lubię karierę astronauty , lekarza, detektywa i naukowca

    #48027
    Xardy
    Uczestnik

    Ja lubię pisarską, astronauty, social media i prowadzenie kliniki 🙂

    #48028
    Hiruko
    Uczestnik

    Gdyby weterynarz był zawodowcem to tak, kariera weterynarza. Ale że nie jest, to w zasadzie wszystkie „otwarte” zawody. Nie ma ich wiele, bo raptem trzy (i ewentualnie trzy kolejne, jak liczyć właściciela sklepu itp.). Reszta jest zwyczajnie nudna, gdyż wymaga w zasadzie tylko tłuczenia umiejętności, a reszta wymagań spełnia się wtedy przy okazji. W tych otwartych zawodach coś się dzieje, to nie tylko puste godziny do przewinięcia.

    #48039
    Marina1234
    Uczestnik

    Ja lubię być  detektywem oraz lekarzem.

    #48048
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Zdecydowanie bycie weterynarzem, a w sumie prowadzenie kliniki weterynaryjnej, będąc przy okazji weterynarzem 😀

    #48050
    FlameBerry
    Uczestnik

    Właściwie to nie mam jakiegoś specjalnego faworyta, jednak o wiele ciekawsze są kariery otwarte 😀 Szkoda, że nie ma przestępcy takiego…

    #48063
    Aika
    Uczestnik

    Uwielbiam karierę pisarza, lekarza i oczywiście weterynarza 🙂

    #48096
    Ania
    Uczestnik

    Lekarz i wszystkie kariery z miejskiego życia <3

    #48100
    Julia
    Uczestnik

    Moja ulubiona kariera to Tajny Agent, Naukowiec i Social Media ( Bloger lub coś w tym stylu :P)

    #48218
    Pixeel
    Uczestnik

    Guru techniki 🙂

    #48225
    lena
    Uczestnik

    Ach, gdyby weterynarz albo właściciel restauracji był traktowany jako typowa kariera… :<

    Najczęściej idę w gastronomię, a z kolei tylko raz w życiu jakiś mój Sim był przestępcą, chyba nie lubię czarnych charakterów w grze haha. 😀

    #48310
    Eritis
    Uczestnik

    Najbardziej lubię kariery krytyka sztuki i naukowca

    #48315
    Oskar
    Uczestnik

    Pierwszy sim w rodzinie to zawsze guru techniki 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.