Brazylijskie logo!

Znalazłem właśnie w swojej poczcie brazylijskie logo nadchodzącego pakietu – Szalone lata 70te, 80te i 90te. Podoba się Wam? 🙂

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

36 KOMENTARZE

  1. Nie jest złe, choć jeśli polskie będzie wyglądało tak: ” Szalone lata 70te, 80te i 90te” to tabelka pod głownym logiem będzie trochę… brzydka :

    • Poczekaj chwilkę 😀 Ja tam wolę czekać, żeby Karol napisał dobrą wersję, niż wersję robioną „na szybkiego” i z błędami :/

  2. O LOL!!! Az mi sie smiac chce!! Logo TS3 to fake, lecz samo logo Szalonych lat 70, 80 i 90 to prawda. Bowiem, po portugalsku, The Sims 3 nie brzmi The Sims 3, tylko Os Sims 3. 😀 No naprawde, nie pamietam, kiedy sie tak usmialem. 😀

  3. A może zrobią tak jak z SN Katy Perry?

    O tak:___The Sims 3
    ________70., 80., 90.
    _______Szalone Lata

    lub:

    ________The Sims 3
    _______Szalone Lata
    _______70., 80. i 90.

  4. A tak. JAk brazylijskie, to ok, bo wtedy to jest The. Musze sie zapytac Sophie i Diogo, dlaczego w portugalskim brazylijskim jest The, a dlaczego w portugalskim europejskim jest Os… Jakos nie mialem pojecia o to zapytac… o.O

  5. Logo bardzo średnie. Naprawdę grafik pojechał po całości. Dał zwykłą belkę i kolorowe cyferki. Żeby nie było nudno przechylił ją. Gratulacje…

  6. Jak logo amerykańskie wygląda naprawdę świetnie to to jest okropne. Napisy „anos” i „e” są zbyt małe i kompletnie nie pasują. Najbardziej się obawiam, ponieważ u nas to podobno ma się nazywać „Szalone lata…”, czyli prawdopodobnie będzie podobnie jak tu zepsute po całości.

    • No przestań, dwa słówka to i ze slownikiem można… 🙂

      Ciekawe jak będzie na Polski. Może tam gdzie anos – lata, a za 90 dodadzą e. I tak by było chyba najlepiej.

  7. Tyle, ze naprawde ucze sie portugalskiego. Praktycznie nie jest on trudny do zrozumienia, bo pelno jest slow z francuskiego, niekiedy z polskiego, ale masakra totalna to mowienie!!! To jest istna katorga!!!

    • Ja nie twierdze zero nie prawda, tylko opublikowales ok. 5 komentarzy w stylu „patrzcie, znam portugalski, ale wam tego wprost nie powiem”

  8. Ja go nie znam, tylko sie go ucze, ale mniejsza z tym. Nie chce mi sie klocic, a jeszcze wiem, ze sie duzo przechwalam i za to serdecznie przepraszam. Nie potrafie tego stlumic. 🙁

    • Mi nie przeszkadza, że się przechwalasz, a żebyś się tak nie wyróżniał, to ja się po przechwalam :3

      Mam wszystkie dodatki do TS3 i kupiłem je za moje ciężko zarobione pieniądze 😀 Dziękuję za uwagę :3
      Jaki fajny LAJK ?
      ????????????????????????
      ???????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????
      ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????
      ???????????????????????? ????????????????????????
      ????????????????????????
      ????????????????????????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories