Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Włosy tej pierwszej świetne, tej drugiej masakra O.o
rucinski :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( ?:-) ?:-) :no: :no: :rotfl:
Simy nareszcie się różnią… i wciąż są ładne. We wcześniejszych częściach trzeba było wybierać: albo oryginalnie wyglądający sim, albo ładny sim. 😛 Jak dla mnie super.
macie nieświeże informacje, wyszły na raz 3 avatary a nie 2 😛
Gumo-fantastic… Amatorzy robią O NIEBO lepsze CC. Gdzie są RZĘSY?! Ne wyobrażam sobie grać bez zamienników skina, oczu, rzęs, brwi i sensownych, stworzonych przez graczy fryzur. No bez żartów, to nie jest rok 2000.
Popieram w 100%. Ale czy EA pozwoli w czwórce na tworzenie własnych dodatków? W trójce się przekonali, że to błąd (z ich perspektywy) i gdy okazało się, że będą robić znacznie większy biznes ze STORE, to i tak dużo tracili przez dodatki z internetu.
Przy pierwszej generacji celowali w młodszych odbiorców i tak już pozostanie do końca. The Sims nie dorośnie, nadal będzie się trzymać swoich granic. To my stajemy się starsi i bardziej wymagający.
Zwróćcie uwagę, że te simy wyglądają naprawdę bardzo podobnie do samych twórców, co w the sims 3 było wręcz nie wykonalne. Mi się wygląd simów podoba i podobnie jak użytkownik „ja” gram od początku serii The sims. Gdybym miał pomyśleć, że zabraknie tych lekko groteskowych simów w zamian za całkowicie realne całą seria przypominałaby mi te wszystkie głupie seriale o wszystkim i niczym. Ja jestem zadowolony 🙂
O Mój JEZU! Nie wiem – może jestem ślepy/niedorozwinięty/wymagający za dużo, ale to jest wg mnie całkowicie nieestetyczne. szyja o kilometr za długa, jak wspomniała leigh – brak rzęs, oczy wyglądające jak nalepki, zęby to jakaś prostokątna proteza, w której pojedynczych ząbków szukać na próżno, uszy o 5 kilo za grube a sweterek pani nr 2 wygląda jak namalowany bezpośrednio na ciele obrazek. Niestety chyba nie kupię czwórki jak tak to ma wyglądać. trochę oszustwo z ich strony bo wydają grę z uwstecznioną grafiką. myślałem, że od pierwszego pokazu coś się zmieniło. Niestety się myliłem, a szkoda
Kameleonix – może i z tym swetrem masz rację, ale nie możesz czepiać się szyji, może dla ciebie jest za długa, ale może autorka tego sima chciała by miał on długą szyję, przecież jeśli nie będziesz chciał robić takich szyi to zrobisz krótszą. Tak samo z uszami, przecież każdy wie że będzie można przeciągać części ciała itp. więc nie każde uszy będą grube, jak kto woli, jak lubisz chude to zrobisz chude…
Brak błędów w TS4 rekompensuje nam te niedociągnięcia :). Lecz mnie i tak Simowie się podobają, nie są tacy źli ;).
czy brak błędów – to się jeszcze okaże 😉 Może nie są tacy źli, ale dobrzy też wcale. Wszystko (może oprócz włosów) przypomina mi TS2. Trochę niefajnie, bo kupujemy nową grę a nie kopię starej
Z jednej strony czekałem na realizm a tu go nie ma, ale mimo to podobają mi się simowie z czwórki. Szczerze to spodziewałem się naprawdę czegoś czego jeszcze nie widzieliśmy. Oni trochę przypominają simów z trójki. Są mody do ts3, dzięki którym uzyskamy bardzo podobny efekt jak z czwórki. Tylko mnie zastanawia dlaczego w ts3 rzęsy były jak dla mnie piękne, a w ts4 to są rodem z ts2. Trochę zrobione na odwal, no ale cóż.