Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
A gdzie 15? 😯
15 czego? 😛
chyba chodziło „a gdzie piętnasta?”, bo jest ich 14. ale też nie wiem czemu niby miałoby ich byc 15 😛
Tutaj jest ich tylko 14,ale pewnie nie pokazali emocji dla konkretnej grupy wiekowej (każda ma jedną,wyjątkową emocję) 😛
Czy w The Sims 4 będzie można smażyć racuchy? xD
Przepis na store za 70 euro 😀
Bardzo emocjonalna gra :). Ciekawe jakie emocje wywrze na Simach np. spalenie naleśników, bo jak zaczną płakać, że spalili no to może być dziwnie :P.
Popadną w histerię i umrą 😀
Oj oby nie :/, umrzeć z powodu naleśników 😛 ciekawe jaki byłby kolor ducha :).
Gdy dany sim przypali racuchy to może zapaść w głęboką depresję 😀
O co chodzi z tymi racuchami? ?:-)
Obawiam się że na dłuższą metę te emocje będą męczące. Ciężko przewidzieć jak to będzie wyglądało, ale mam nadzieje że simowie nie będą wpadać w depresję z byle powodu bo to na pewno uniemożliwi wykonanie pewnych czynności.
Wiecie może czy w the sims 4 jedna rodzina może mieć kilka domów albo zakupić np klub czy inną parcelę publiczną?
Nie zauważyłem takiej opcji, a szkoda bo nie mam co robić z kasą mam jej za dużo 😛