fbpx

Jacy zazwyczaj są Twoi Simowie? 🤔

Główna Fora The Sims 4 Porozmawiajmy o grze Jacy zazwyczaj są Twoi Simowie? 🤔

• Ksaw
    2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Tak jak ich tworzysz i nimi grasz, jakimi są simami?

Ja zazwyczaj staram się aby w mojej rodzinie każdy miał swój w miarę odrębny charakter, jakąś własną pasję, ale żeby byli scaleni i pomimo wszystko dawali sobie wzajemne wsparcie. Co jak co, ale każdego z nich łączy przebiegłość – zwłaszcza w swojej sprawie 😅

• Temat został zmodyfikowany 2 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Ksaw.
    • Temat został zmodyfikowany 2 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  GlossyGem.
    UrGhast

Zazwyczaj robię historię do każdej rozgrywki dlatego mam tylko jedną normalną.

Hiruko

Z natury jestem osobą, która lubi mieć wszystko wymaksowane. Gdy tworzę jakąś rodzinę zawsze staram się tak im dopasować charaktery, by mieć możliwei najlepszy dobór cech do tego, co chcę, by dany sim osiągną. Pozostało mi jeszcze całkiem sporo osiągnięć do zebrania, więc  jakoś nie przejmowałam się nigdy tym, że wszystkie rodziny różnią się w sumie tylko wyglądem, a i to nie zawsze jest od razu widoczne xD

Eper

Ja zazwyczaj nawet nie wybieram cech sam, tylko używam generatora 😀

Alicja

Również nie wybieram sama cech. Pobrałam moda, który sam je losuje i spisuje się całkiem nieźle. Zazwyczaj tworzę młode dorosłe simki ale ostatnio bardziej staram się, żeby wyglądały różnorodnie 😀

Ksaw

A, to u mnie jeśli chodzi o cechy z gry, to wybieram najbardziej pasujące do charakteru sima, który wymyślę 😁

Ksaw

Na szczęście o różnorodność w ‘czwórce’ nie jest trudno @alicja 😛

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Ksaw.
    Kociara

Ja różnie. Ale zawsze sama wybieram cechy.

Hiruko

@xav

“Na szczęście o różnorodność w ‘czwórce’ nie jest trudno[…]”

No nie wiem jak :/ Ja bez tego moda mam wrażenie, że te simy to jakieś papierowe są. Ok, fajnie że dochodzą cechy-nagrody, ale podstawowo ciąglę się łapię na szukaniu cechy, których w TS4 nie ma ;-;

• Odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Hiruko. Powód: nieogarniam bloku do cyctowania xD
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Hiruko.
    Zabójczy Naleśnik XD

Charaktery moich Simów przypominają marzenie o księciu z bajki. (Jest tak dlatego, że nie mam pomysłu jak ich scharakteryzować i z reguły daje im w większości zalety niż „wady”.)

Marina1234

Ja daję im cechy które pasują do ich stylu ubierania ,tonu głosu.

mery1313

Na początku tworzyłam simów tylko o blond włosach 😂,  później mi przeszło.

Zocha Dzban

Każdy w rodzinie ma inną karierę, pasję, chyba, że ich zabraknie. Jak mi się znudzą zwykli simowie to robię takich z innych zakątków świata. Zwykle mają normalny styl ubioru, ale zdarza się, że trzeba zaszaleć! 🤙

Magda
    2 miesięcy, 1 tydzień temu #

Ja staram się wprowadzić różnorodność, ale zazwyczaj i tak moi simowie mają chociaż jedną cechę z tych trzech : zapaleniec, kreatywny, porywczy.

Ksaw
    2 miesięcy, 1 tydzień temu #

@hiruko Myślałem, że Alicji chodziło o wygląd simów – ”… ostatnio bardziej staram się, żeby wyglądały różnorodnie 😀”. Mój błąd, jak już 😇

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 1 tydzień temu przez  Ksaw.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesięcy, 1 tydzień temu przez  Ksaw.
Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.