Strona Gl贸wna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jacy zazwyczaj s膮 Twoi Simowie? ?

ostatnio zaktualizowano przez Ravgreend 5 lat, 11 miesi臋cy temu
15 uczestnik贸w
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47172
    Ksaw
    Uczestnik

    Tak jak ich tworzysz i nimi grasz, jakimi s膮 simami?

    Ja zazwyczaj staram si臋 aby w mojej rodzinie ka偶dy mia艂 sw贸j w miar臋 odr臋bny charakter, jak膮艣 w艂asn膮 pasj臋, ale 偶eby byli scaleni i pomimo wszystko dawali sobie wzajemne wsparcie. Co jak co, ale ka偶dego z nich 艂膮czy przebieg艂o艣膰 – zw艂aszcza w swojej sprawie ?

    #47176
    UrGhast
    Uczestnik

    Zazwyczaj robi臋 histori臋 do ka偶dej rozgrywki dlatego mam tylko jedn膮 normaln膮.

    #47188
    Hiruko
    Uczestnik

    Z natury jestem osob膮, kt贸ra lubi mie膰 wszystko wymaksowane. Gdy tworz臋 jak膮艣 rodzin臋 zawsze staram si臋 tak im dopasowa膰 charaktery, by mie膰 mo偶liwei najlepszy dob贸r cech do tego, co chc臋, by dany sim osi膮gn膮. Pozosta艂o mi jeszcze ca艂kiem sporo osi膮gni臋膰 do zebrania, wi臋c聽 jako艣 nie przejmowa艂am si臋 nigdy tym, 偶e wszystkie rodziny r贸偶ni膮 si臋 w sumie tylko wygl膮dem, a i to nie zawsze jest od razu widoczne xD

    #47202
    Eper
    Uczestnik

    Ja zazwyczaj nawet nie wybieram cech sam, tylko u偶ywam generatora 馃榾

    #47203
    alicja
    Uczestnik

    R贸wnie偶 nie wybieram sama cech. Pobra艂am moda, kt贸ry sam je losuje i spisuje si臋 ca艂kiem nie藕le. Zazwyczaj tworz臋 m艂ode doros艂e simki ale ostatnio bardziej staram si臋, 偶eby wygl膮da艂y r贸偶norodnie 馃榾

    #47212
    Ksaw
    Uczestnik

    A, to u mnie je艣li chodzi o cechy z gry, to wybieram najbardziej pasuj膮ce do charakteru sima, kt贸ry wymy艣l臋 ?

    #47215
    Ksaw
    Uczestnik

    Na szcz臋艣cie o r贸偶norodno艣膰 w 'czw贸rce’ nie jest trudno @Alicja ?

    #47300
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Ja r贸偶nie. Ale zawsze sama wybieram cechy.

    #47342
    Hiruko
    Uczestnik

    @Xav

    „Na szcz臋艣cie o r贸偶norodno艣膰 w ?czw贸rce? nie jest trudno[…]”

    No nie wiem jak :/ Ja bez tego moda mam wra偶enie, 偶e te simy to jakie艣 papierowe s膮. Ok, fajnie 偶e dochodz膮 cechy-nagrody, ale podstawowo ci膮gl臋 si臋 艂api臋 na szukaniu cechy, kt贸rych w TS4 nie ma ;-;

    #47469

    Charaktery moich Sim贸w przypominaj膮 marzenie o ksi臋ciu z bajki. (Jest tak dlatego, 偶e nie mam pomys艂u jak ich scharakteryzowa膰 i z regu艂y daje im w wi臋kszo艣ci zalety ni偶 ?wady”.)

    #48042
    Marina1234
    Uczestnik

    Ja daj臋 im cechy kt贸re pasuj膮 do ich stylu ubierania ,tonu g艂osu.

    #49416
    mery1313
    Uczestnik

    Na pocz膮tku tworzy艂am sim贸w tylko o blond w艂osach ?, 聽p贸藕niej mi przesz艂o.

    #49535
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Ka偶dy w rodzinie ma inn膮 karier臋, pasj臋, chyba, 偶e ich zabraknie. Jak mi si臋 znudz膮 zwykli simowie to robi臋 takich z innych zak膮tk贸w 艣wiata. Zwykle maj膮 normalny styl ubioru, ale zdarza si臋, 偶e trzeba zaszale膰!聽?

    #50999
    Magda
    Uczestnik

    Ja staram si臋 wprowadzi膰 r贸偶norodno艣膰, ale zazwyczaj i tak moi simowie maj膮 chocia偶 jedn膮 cech臋 z tych trzech : zapaleniec, kreatywny, porywczy.

    #51068
    Ksaw
    Uczestnik

    @Hiruko My艣la艂em, 偶e Alicji chodzi艂o o wygl膮d sim贸w – ”…聽ostatnio bardziej staram si臋, 偶eby wygl膮da艂y r贸偶norodnie ?”. M贸j b艂膮d, jak ju偶聽?

Ogl膮dasz 15 wpis贸w - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz by膰 zalogowany, aby odpowiedzie膰 na ten temat.