Strona główna Blog Strona 340

Kolejne miasto we FreePlay!

1

IMG_72996336729467

Na fanpage The Sims FreePlay opublikowano zdjęcie zapowiadające nadchodzącą nowość. Zdjęcie to przedstawia najprawdopodobniej kolejne miasto, które będziemy mogli zobaczyć w grze. Mój pierwszy news z telefonu, wiec mam nadzieje, że wszystko jest okej. 🙂

Konferencja EA!

KONFERENCJA PRASOWA EA
WTOREK16:00

Wróć do tego newsa 20. sierpnia o 16:00, aby zobaczyć konferencję EA z targów Gamescom. Zaprezentowane zostaną tam takie tytuły jak: Battlefield 4, Command & Conquer, FIFA 14, Need For Speed Rivals, Plants vs. Zombies Garden Warfare, EA SPORTS UFC oraz pierwsze spojrzenie na The Sims 4! 🙂

ZOBACZ ODTWARZACZ

SimsVIP i Rajska Wyspa!

Szansa na zdobycie The Sims 3 Rajska Wyspa!