Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 11 miesięcy temu
16 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47898
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie mogę edytować powyższego, więc…

    Brakuje wyraźnego zaznaczenia, że odpowiadam na czyjś komentarz. Post wygląda tak samo, jak każdy inny, więc osoba, którą o coś pytam, nawet nie będzie tego świadoma (chyba że z ciekawości zajrzy na temat i domyśli się, że post jest kierowany do niej). Może coś w rodzaju @nick dałoby radę wraz z wysłaniem wiadomości „ktoś odpisał na twój komentarz”? Chyba że tylko na komórce nie widać powiązań – jak będę miała dostęp, to sprawdzę jak ma się sprawa na komputerze.

    #47976
    Hiruko
    Uczestnik

    @Ginewra Myślę że to bardzo dobry pomysł i zapewne było coś podobnego w planach. Jest to w końcu niemal podstawowa funkcja dla bardziej rozbudowacych for, takich jak to. A może coś jak @nick-powiadomienie, że ktoś o Tobie wspomniał i #nr_posta-powiadomienie do autora o odpowiedzi? Tak teraz na to wpadłam, gdy przyfilowałam ten granatowy # obok godziny publikacji 😛

    #48092
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kochani, na wszystkie pytania odpowiem w tym temacie 🙂 Nowe błędy zgłaszajcie jako osobne tematy w tym dziale.

    #48206
    Fiolek
    Uczestnik

    Od ilu monet jest kolejna ranga? 😀

    #48308
    agathea
    Uczestnik

    apropo limitu czasowego na edycję posta… czy to musi tak zostać? Chciałabym po namyślę dodać coś teraz do swoich postów no i już nie mogę niestety :/

    #48345
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kochani 🙂 Oto odpowiedzi na ostatnie pytania. Kolejne błędy proszę zgłaszać w osobnych tematach w tym dziale.

    • Obecnie są ograniczenia w otrzymywaniu monet za aktywność, nie zdradzamy ich, ponieważ bacznie obserwujemy Waszą aktywność, aby potem odpowiednio to dostosować
    • Błąd z polskimi znakami został naprawiony 3 maja
    • Dział z propozycjami nie powstanie, ale ten dział został powiększony. Można pisać propozycje w osobnych tematach
    • Obecnie sprawdzamy możliwość dodania opcji „Nieprzeczytane posty”. Można dodać wybrane forum do ulubionych iw ten sposób obserwować jego aktywność
    • Wylosuj nowinkę naprawiliśmy 3 maja
    • Emoji nie zostaną dodane do forum, ale działają i można ich używać np. za pomocą wtyczki EmojiOne do Google Chrome
    • Będziemy myśleć nad reakcjami na posty. Obecnie nie planujemy tej opcji
    • Dodawanie znajomych będzie częścią jednej z 3 dużych aktualizacji
    • Negatywnych ocen nie będzie. Poradziliśmy nawet innej stronie o Simach, aby je u siebie usunęli
    • Nowe wątki lub odpowiedzi znikają, gdy system podejrzewa je o spam. Mowa o wpisach z różnymi linkami, dziwnymi znakami w tytule i treści lub ze słowami obraźliwymi
    • Literka „p” w edytorze nie jest błędem, pokazuje aktualnie używane narzędzie do stylistyki tekstu
    • Sprawdzimy błąd związany z ostatnią stroną działu
    • Aktualnie jesteśmy w trakcie sprawdzania opcji oznaczania i powiadomienia
    • Limit czasowy zostanie wydłużony do 10 minut wraz z najnowszą aktualizacją forum, czyli 6.05
    #48404
    Fiolek
    Uczestnik

    W menu użytkownika wypadałoby usunąć przycisk do opcji „Moje obserwowane” 🙂

    #48507
    Pquest
    Uczestnik

    W „Porozmawiajmy o grze – Czy są zbędne akcesoria/dodatki/pakiety w TS4?” edytowałem moją odpowiedź, po czym gdy zapisałem zmiany odpowiedź zniknęła. Początkowo myślałem, że przypadkiem ją usunąłem, ale w Porozmawiajmy o grze jako ostatnią wiadomość w tym temacie pokazuje mi moją. Więc teoretycznie ta odpowiedź tam powinna być. Chciałbym się dowiedzieć co się stało, a piszę to tu, gdyż myślę że jest to po prostu bug.

    http://pl.tinypic.com/r/95u2d1/9

    http://pl.tinypic.com/r/fv9w5d/9

    #48653
    Hiruko
    Uczestnik

    Padła prośba od Karola: „Kolejne błędy proszę zgłaszać w osobnych tematach w tym dziale.”

    #48697
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek – Dzięki 🙂


    @Pquest
    – Przyczyn jest wiele. Najczęściej odpowiedzi i tematy lądują do spamu, kiedy:

    • Są sporą ścianą tekstu bez żadnego akapitu
    • Mają wiele błędów ortograficznych, brakuje polskich liter
    • Zawierają wiele linków do zewnętrznych serwisów
    • Zawierają słowa niecenzuralne
    • W wyniku przypadku 🙂
    #48933
    yourlioness
    Uczestnik

    Albo jestem jakaś niekumata i nie umiem wstawić zdjęcia (korzystałam z poradnika) albo mam jakiś błąd :/ W temacie ,,zdjęcie tygodnia” nie wyświetla mi się obraz, który chciałam wstawić, pomoże ktoś? :/ (pls, nie krzyczcie XD)

    #49007
    Fiolek
    Uczestnik

    Proponowałbym, aby zdjęcia pojawiały się w Lightboxie, zamiast otwierać się w obecnej karcie 😉 Byłoby to na pewno wygodniejsze, niż klikanie na strzałkę gdy chcielibyśmy wrócić na Dotkę 😉

    #49018
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dodawanie obrazków zostało nieco zmienione. Poradnik poprawiony 🙂

    Jak dodać zdjęcie do wpisu?


    @fiolek
    – Załóż proszę osobny temat 🙂 W ten sposób łatwiej nam wprowadzać nowości i poprawiać błędy

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)

Temat ‘Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.