Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Często zadawane pytania Jak dodać zdjęcie do wpisu?

ostatnio zaktualizowano przez Korgiś 4 lata, 3 miesiące temu
7 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44193
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zdjęcia na forum nie są dodawane bezpośrednio na stronę. Nasz serwer jest już tak duży, że dodatkowe obciążenie mogłoby spowodować wiele awarii. Postanowiliśmy, że skorzystamy z zewnętrznych stron, które umożliwiają dodawanie obrazków.

    Jak dodać zdjęcie do wpisu? To proste!

    1. Wejdź na stronę https://imgur.com/
    2. Wybierz przycisk New post
    3. Wybierz zdjęcie, które chcesz dodać
    4. Poczekaj chwilę na załadowanie
    5. Kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i wybierz Kopiuj adres obrazka
    6. Na naszym forum wybierz opcję Wstaw/edytuj obrazek
    7. Wklej skopiowany w pole Źródło
    8. Zaznacz opcję Zachowaj proporcje
    9. Kliknij OK

    GOTOWE! 🙂

    #68230

    Zrobiłam wszystko z instrukcją . Dalej nie ma zdjęcia. Chciałam dodatkowo cały temat usunąć ,ale nie ma jak i przez przypadek zgłosiłam.

    #68329

    Zrobiłam wszystko z instrukcją . Dalej nie ma zdjęcia.

    #68338
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Sqsia! Jesteś pewna, że postępujesz zgodnie z instrukcją powyżej? Widzę, że inni forumowicze nie mają żadnych kłopotów z dodawaniem zdjęć, więc trudno mi znaleźć powód dlaczego Tobie się nie udaje.

    Nie możesz usunąć swojego tematu, a temat, który zgłosiłaś już „odgłośniłam”

    #73192
    Ola
    Uczestnik

    Ja chyba wiem o co chodzi! (przepraszam za odgrzebanie starego tematu, ale może komuś pomoże na przyszłość, bo podejrzewam że wielu robi ten sam błąd)

    Sama teraz walczyłam z wklejeniem zdjęcia i pojawiał się ciągle mały kwadracik zamiast niego, w rezultacie zostawiłam sam skopiowany link. OKAZAŁO SIĘ, że wklejałam zły link

    – używałam tego, który uzyskałam po naciśnięciu przycisku „Copy link„, który z kolei wyświetla się w prawym górnym rogu załadowanego obrazka na stronie imgur.

    Pilnujcie się instrukcji, punkt 5:

    Kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i wybierz Kopiuj adres obrazka

    To był mój błąd i – jeśli komuś nie działa – upewnijcie się, czy nie robicie tego samego 🙂

    #73197
    ArtSim
    Uczestnik

    Zgodnie ze wszystkimi punktami zrobiłem zdjęcie a jak je wklejam to wyskakuje mi komunikat:

    Cannot convert blob:https://imgur.com/34cc0178-8f3f-4873-96da-81c7a0a1af20 to Blob. Resource might not exist or is inaccessible

    Dałbym zdjęcie ale nie mogę.

    #75431
    Cloid-vx
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>jak się robi ankiety i WIdomości na Forum</p>

    #75483
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Nie do końca rozumiem @Trolcia 🙂 Na forum nie da się zrobić ankiety, nie można też wysyłać wiadomości prywatnych, jeśli o to chodzi. Musiałabyś doprecyzować swoje pytanie. Zostawiam na razie to pytanie tutaj.

    #78684
    Korgiś
    Uczestnik

    Dziękuje @GlossyGem teraz będę mogła brać udział w zdjęciach tygodnia

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.