Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 12 miesięcy temu
16 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47305
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Karolu nie wiedziałem gdzie to napisać więc tu. Mam propozycję ulepszenia forum:

    Tak jak na Facebooku można po lajkować czyjąś odpowiedź lub komentarz. Mógł byś dodać te lajki co były poprzednio na Dotsim.

     

    #47306
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    @cheiry Fajnie pomysły!!!

    #47312
    Xardy
    Uczestnik

    Trzy razy zakładałem wątek/temat i  po jakimś czasie znikały…

    (dodam tylko, że w sumie to były dwa tylko jeden przeniosłem do innego działu)

    #47317
    Oskar
    Uczestnik

    Nie mogę dodać żadnej z gier do swojej kolekcji. Po kliknięciu ,,dodaj do posiadanych” dostaję powiadomienie ,,dodano do listy posiadanych gier”. Jednak kiedy wchodzę na swój profil, lista kolekcji gier jest pusta, a w zakładce ,,gry” każda z pozycji ma opcję ,,dodaj do posiadanych”.

    #47345
    Hiruko
    Uczestnik

    Błędy (i może nie-błędy, ale nie wiem, cóż to innego mogłoby być), które zauważyłam po aktualizacji, a których nie widziałam wcześniej wymienionych:

    1.  czyzby blad?

    2. Czasem po dodaniu wiadomości strona jakby się aktualizuje, ale do momentu ręcznego odświeżenia nie widać żadnych zmian.

    3. Po przejściu do kolejnego wiersza, w bloku cytatu, treść pojawia się w znacznikach kodu, a nie jako ta treść właściwa dla odczytania przez człowieka.

    #47351
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko 1. To nie błąd. To tylko pokazuje jaka to część tekstu 😉 Na przykład „p” to paragraf, h1 to tytuł etc. 😉 A jeśli chodzi o zdjęcie to kliknij na nie prawym i masz kopiuj adres obrazu 😉 Wtedy kopiujesz plik .png, a nie stronę 😉

     

    #47385
    Hiruko
    Uczestnik

    @Fiolek Dziękuję za radę z obrazkiem i odpowiedź na pierwszy punkt. Niestety, ale własne posty można chyba tylko edytować tak długo, jak długo nie ma kolejnych odpowiedzi. Poprawiłabym do i odpowiednio opisała changelog, ale co zrobić?
    Karolu, ewentualną edycję zostawiam Tobie, jeżeli uważasz że jest potrzebna. Od siebie dodam tylko, że pojawiający się i kod i tekst jest dość częstym widowiskiem i może nie być on tyle błędem, co nie ogarnięciem jeszcze przez użytkowników nowego edytora. Domyślam się, że macie urwanie głowy, ale może jakiś mini-poradniczek dodać do forum? (ja np. cytaty zamykam nie-wiem-jak, raz się uda a raz nie 😛 ) Nie najwygodniej się czyta cały kod wraz z zawartością, a szkoda by było wracać do poprzedniego edytora.

    #47426
    Hiruko
    Uczestnik

    Ponieważ nie mogę edytować posta powyżej, to po prostu dopisuję kolejny. Otóż filmiku z YT, które chyba miały być dostępne do obejrzenia na stronie, nie działają. Jest za to jakiś kod [su cośtam … adres do filmu i tyle. Znalazłam to w poradnikach.

    #47452
    lena
    Uczestnik

    Hej hej!
    Mam taki malutki problem: dodaję odpowiedzi na forum, dostaję za to nawet monety, ale odpowiedzi nie widzę. Po prostu jakby ich nie było.
    Myślałam na początku, że to mój Internet mi płata figle. ;x

    #47512
    Xardy
    Uczestnik

    Nie wiem czy to błąd czy zamierzone, ale nie można już edytować odpowiedzi.

    #47534
    Fiolek
    Uczestnik

    @Xardy To zamierzone. Jest limit czasowy na edytowanie 😉

    #47542
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek Bardzo proszę, żeby odpowiedzi na temat błędów i działania forum zostawić redakcji. Nie chcemy wprowadzić nikogo w błąd. Obecnie wiele rzeczy się zmienia, a w tym dziale informacje powinny być ze źródła. 🙂

    #47554
    Ylaris
    Uczestnik

    Nie jestem pewna, czy można nazwać to błędem, ale przeglądając tematy na forum, zdjęcia są koczmarnie rozciągnięte.

    Dałoby się coś z tym zrobić? ?

    #47638
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    @Fiolek hmm, w sumie racja 😀 Mam nadzieję jednak, że pojawią się chociaż reakcje podobne jak na Facebooku

    #47879
    Ginewra
    Uczestnik

    Na komórce mam, że dział „Pogaduszki” ma dwie strony. Kiedy kliknę na dwójkę, to otwiera mi się „utwórz nowy temat”. To samo jest po kliknięciu w strzałkę. Tak miało być? Bo jednak jest to mylące i zachęcające do złamania prośby, by więcet tematów pogaduszkowych nie dodawać 😛

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 43)

Temat ‘Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.