Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Gracie wielopokoleniowymi rodzinkami?

ostatnio zaktualizowano przez Chryzantem 5 lat, 10 miesięcy temu
27 uczestników
29 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46329
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Graliście kiedyś tworząc wielką dynastię? Do ilu pokoleń doszliście? Od kiedy macie swoje wielopokoleniowe rodzinki?

    Prywatnie gram rodzinką, która ma już mniej więcej 10 pokoleń. Z tego co pamiętam to stworzyłam ją świeżo po wydaniu dodatku Witaj w pracy, czyli gram nią już z 3 lata.

    #46337
    Szpurcia
    Uczestnik

    Kiedyś miałam taką rodzinkę 5 czy 6 pokoleń ale przez CC już jej nie mam. 🙁
    od tej pory nie umiem zbudować takiej rodzinki tylko do 3 pokolenia. 🙁

    #46341
    borowka
    Uczestnik

    Wow! Podziwiam Cie za taka wytrwalosc! 🙂 Ja bardzo lubie takie dynastie i staram sie je stworzyc, zwlaszcza w TS3, bo jest tam bardzo duzo mozliwosci rozwoju. Najdalej, jak mi sie udalo stworzyc, to 4-5 pokolenie, bo potem zazwyczaj gra mi usuwa reszte pokolen i coz, trace chec i tworze rodzine od nowa… 🙂 Wgl macie moze jakies rozwiazanie na to, by przywrocic drzewo genealogiczne sima? Bardzo by mi sie to przydalo w tym momencie, bo 2 tygodnie temu usunelo mi sie i widze tylko 2 pokolenia, kiedy bylo ich 4… –’ :/ Any idea? :/ 🙂

    #46392
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Podziwiam osoby, które tak grają. Próbowałem swoich sił w The Sims 4 i niestety odpadłem na 3 pokoleniu. Byłem zmęczony tą rodziną już. Mogę się za to pochwalić, że miałem chyba z 6 pokoleń w The Sims 3. Wprowadziłem tam sobie zasadę, że jeden dodatek to jedno pokolenie. W ten sposób jeden Sim odkrywał np. Wymarzone podróże, a kolejny brał się za jakąś Karierę, żeby jego dziecko mogło balować w Po Zmroku i tak dalej 🙂

    #46443
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Ja, mam rodzinę 3-pokoleniową, ale gram nią od wyjścia wampirów. Czemu tak długo tylko tyle pokoleń? To dlatego, że szybko przywiązuje się do simów, a poza tym grałam wampirami, a one się nie starzeją, więc dalej babcia mojej młodej dorosłej domki też jest młodą dorosłą ?

    #46477
    Ginewra
    Uczestnik

    W związku z tym, że jednym z osiągnięć w TS4 jest mieć 10 rodzin 10-cio pokoleniowych i jedną stu pokoleniową… stworzyłam sobie save’a żeby te osiągnięcia zdobyć. Trochę to potrwa, bo nie gram często, poza tym też mam syndrom „przywiązywania się do Sima”, więc ciężko będzie. Ale z drugiej ciekawi mnie, jak dobra jest genetyka w tej grze i czy w pra-prawnukach znajdę coś, co miał ich protoplasta 😀

    #46492
    Hiruko
    Uczestnik

    Mnie podomnie jak Ginewrę, zachęciły osiągnięcia do stworzenia wielopokoleniowej rodziny, jednak TS4 szybko mnie nudzi i na jedną sesję z tą serią przypada mi nawet nie simowy tydzień, przy niemal ciągłym przyspieszaniu czasu :/ Obecnie 9 pokolenie w 1 rodzinie to mój rekord.
    W TS3 miałam maksymalnie chyba 17, ale musiałabym sprawdzić w opisie rodziny, bo drzewo genealogiczne było dość mocno chore xD

    #46578
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Taak, 6 pokoleń miałam.

    #46601
    Darkwish
    Uczestnik

    Ja za szybko się nudzę. Najwięcej miałam 4 pokolenia w The Sims 2, a tak to zwykle robię nowe save’y za każdym razem, gdy chcę więcej pograć 🙂

    #46672
    Rav
    Uczestnik

    Ja tak samo! Robię rodzinkę, buduję dom, wychodzę z gry. Tak na okrągło!

    #46803
    Shakuahi
    Uczestnik

    Mam rodzinkę, którą robię wyzwanie wielopokoleniowe, aktualnie czwarte pokolenie wchodzi w okres dzieciństwa. Jak pisali poprzednicy, mi również szybko się nudzi taka rozgrywka, więc gram na zmianę kilkoma oddzielnymi save’ami – na jednym moja wielka rodzina, na drugim wampir-lekarz, a na trzecim wesoły misz-masz.

    #46821
    SophieAnnie
    Uczestnik

    W The Sims 3 dotrwałam bodajże do 6 pokolenia, grając rodziną wampirów. Cały ród miał chyba na nazwisko Vampire, ale tego nie jestem pewna. Sama nie wiem jak ja tak długo dałam radę wytrwać. Fajnie było grać dalszymi pokoleniami i spotykać swoich krewnych wciąż młodych 😀

    #46939
    Evaerynth
    Uczestnik

    U mnie w przypadku każdej części gry, w którą grałam, „rekordem” są dwa pokolenia. Może dlatego, że moi Simowie rzadko mają dzieci i raczej skupiam się na ich rozwoju i prowadzeniu przez nich pełnego wyzwań życia, niż na zakładaniu przez nich rodzin. Zwykle gram jednym, maksymalnie dwoma Simami.

    #47142
    Marcin
    Uczestnik

    Uwielbiam grać wielopokoleniowymi rodzinkami. Najwięcej udało mi się osiągnąć 15 pokoleń w The Sims 3, ale w czwórce powoli doganiam, ponieważ jestem na dwunastym. Uwielbiam patrzeć na to jak zmieniają i ewoluują się takie rodziny. Takie rodziny w mojej rozgrywce są zwykle bardzo kolorowe i inne, ponieważ lubię tworzyć tzw. „czarne owce w rodzinie”, bawić się rożnymi nadnaturalnościami, ale czasami troszkę za bardzo mnie ponosi fantazja :p 😀

    #47156
    Ksaw
    Uczestnik

    Cóż, zaczęło się od randomowego małżeństwa, a jestem już na 9 pokoleniu! Dziecko jednego z trójki moich dzieci będzie już 10 pokoleniem. Uwielbiam ten sentyment, gdy patrzysz na drzewo genealogiczne… Gram od ok. 2015 roku – już 3 lata na długim życiu i zarobiłem bez kodów ok. 650 000 simoleonów. Mam nawet stronę na Fanonie na Sims Wikii z całą historią rodu ? Właśnie, uwielbiam tworzyć im historię, wymyślać dramy itd. Ojj, tyle się u nich działo. Jakaś „Dynastia” po prostu ? Szczerze? Nie wiem, co bym robił w simsach bez tej rodziny ?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 30)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.