Origin 9.0

Jak informuje Electronic Arts – w ciągu najbliższych dni pojawi się aktualizacja programu Origin o numerze 9.0. Twórcy zapowiadają, iż jest to jedna z ważniejszych aktualizacji, która wniesie sporo nowości do obecnej wersji programu. Usprawnienia te z pewnością zachęcą większą liczbę graczy do kupowania cyfrowych wersji gier. 

Nowy system zarządzania znajomościami będzie pozwalał na dowolne umieszczenie panelu na pulpicie. Dzięki temu korzystanie i zarządzanie listą znajomych będzie łatwiejsze. Poprawiona i ulepszona zostanie opcja, która pozwala na rozmowy w grze. Wyświetlanie gier dostępnych w sklepie, jak i tych zakupionych przez nas, także zostanie usprawnione. Wyszukiwanie gier będzie łatwiejsze.

Jedną z nowości jest też nowa zakładka Pomoc, w której znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz baza linków z dostępnymi odpowiedziami w Internecie.

Komentarze

  1. Używam Origin i szczerze bardzo polecam korzystanie z takiej formy kupowania gier. A wygląda że wersja 9 zapowiada się ciekawie ^^ Już nie mogę się doczekać. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki