Informacje o dodatku z Origin

Relaksuj się ze stylem w Klubie Lodowym

Zamów w przedsprzedaży Edycję Limitowaną The Sims 3™ Cztery pory roku i odbierz ekskluzywną parcelę publiczną: Klub Lodowy. Ten stylowy i elegancki klub towarzyski może być umieszczony w dowolnym świecie w The Sims 3 i jest dostępny w każdej porze roku. To świetne miejsce, gdzie Twoi Simowie mogą ochłodzić się w upalny dzień lub schronić się przed zimowym wiatrem. Lokal zawiera nowe obiekty lodowe, które mogą być umieszczane na dowolnej parceli, aby Twoim Simom żyło się odrobinę chłodniej i przyjemniej.

Stwórz modną miejscówkę w domu swoich Simów: Pozwól Simom bawić innych ze stylem za pomocą eleganckiego baru lodowego, stołków barowych i stołu z pubu.

Ulepsz codzienne ozdoby swoich Simów: Obiekty takie jak lodowe krzesła do jadalni, jadalnia, stół, stolik do kawy, kanapa i sofa dla dwóch osób wprowadzą unikalny styl do dowolnego pokoju w domu Twoich Simów.

Ożyw architekturę: Klub Lodowy zawiera także elementy architektoniczne, które dodadzą szczyptę stylu budynkom Twoich Simów. Zamontuj lodową kolumnę, podwójny łuk, żyrandol lub kinkiety i wprowadź nieco orzeźwiającego chłodu.

Pozwól Simom popływać w oceanie w upalne lato, poławiać jabłka wśród jesiennych liści, sprawdzić umiejętności snowboardingu lub powitać wiosenne mżawki kolorowym parasolem i spacerem w deszczu. Nowe zajęcia, takie jak gra w futbol i wielkie festiwale sezonowe oraz święta ożywiają każdą porę roku. Sim może pracować w całuśnej budce na festiwalu wiosny albo odkryć niespodzianki z Halloween w nawiedzonym domu. Ubieraj się odpowiednio do pogody i modnie, od peleryn do kombinezonów śniegowych. Mając nowe potrawy, ozdoby i efekty pogodowe Twoi Simowie mogą cieszyć się bogactwem i pięknem pór roku oraz pogrywać z życiem jak nigdy!

MOŻLIWOŚCI

Zachwyć swoich Simów nowymi zajęciami na każdą porę roku: Obojętnie czy buduje intymne igloo, wycina straszny lampion z dyni, daje nura z trampoliny, czy szykuje nowe fajerwerki, Twój Sim zawsze znajdzie coś nowego do zrobienia w ciągu roku.

Dołącz do zabawy z dorocznymi festiwalami: Simowie mogą wziąć udział w walce na śnieżki podczas festiwalu zimy, pomalować sobie twarze na festiwalu lata, pogibać się w wiosennym tańcu lub zbierać jabłka na festiwalu jesieni.

Przeżyj radość i wyzwania zmiennej pogody: Nowe efekty pogodowe oraz reakcje Simów oddają potęgę i piękno natury! Simowie mogą się opalać, zostać trafieni piorunem lub przeziębić się!

Wprowadź pory roku do domu: Twój Sim może teraz poznać przepis na placek z dyni lub ozdobić dom nowymi meblami i dekoracjami. Każda pora roku wprowadza mnóstwo nowych obiektów. Skorzystaj z kapsuły opalającej latem lub wywołaj świąteczny nastrój wieszając na domu światełka i ozdoby.

Ubieraj się odpowiednio do pogody: Wystrój swojego Sima w nowe stroje odpowiadające porze roku: zimowe kombinezony, peleryny przeciwdeszczowe i parasole lub nowe przebrania na Halloween!

Powitaj tajemniczych gości: Nowe zjawiska pogodowe to nie wszystko, co pojawia się na niebie! Zaprzyjaźnij się z kosmicznym przybyszem lub użyj jego UFO, by porwać sąsiada, najechać parcelę publiczną albo podróżować do gwiazd.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  1

  1. magdajk
   o 13:31

   Mogą…się…opalać…Mogą…się…przeziębić…Światełka…i…ozdoby…*_* *_* *_*
    
   Jedyne, co mi się nie podoba, to UFO. ;D Jestem pewnie jedną z niewielu. xD

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!