EA Polska: Jesień

Electronic Arts opublikowało nową notę prasową dotyczącą jesieni! Oto ona (kliknij na obrazku, aby go powiększyć):

Chcę pokazać kilka z niesamowitych rzeczy, jakie wprowadziliśmy do rozgrywki podczas jesieni w grze The Sims™ 3 Cztery pory roku! W tym blogu opiszę niektóre z wydarzeń festiwalowych, które mają miejsce jesienią, nową roślinę uprawną oraz wprowadzone przez nas zmiany związane z drzewami. Mam nadzieję, że przeczytacie to z przyjemnością, ponieważ bawiliśmy się świetnie przy pracy nad tym dodatkiem!

Festiwal Jesieni

Po pierwsze podczas jesieni na festiwalu pojawi się dom strachów, w którym Simowie mogą brać udział w dziwnych, nadprzyrodzonych wydarzeniach. Nie widać wnętrza tego miejsca, ale i tak zapewnia mnóstwo zabawy. Simowie, którym nie brakuje odwagi, mogą tam piknikować, ale ryzykują także nudności lub wypadek z pęcherzem. Pechowi (lub szczęśliwi, zależnie od Twojego punktu widzenia) Simowie mogą otrzymać premię „Przeklęty(a) przez czarownicę”, która tymczasowo zmieni ich w ducha, gdy opuszczą dom strachów.
 
 
Kiedy ponownie zbierzesz się na odwagę po wyjściu z domu strachów, koniecznie odwiedź stoisko z plackami. Tu możesz rywalizować z innymi Simami w jedzeniu placków, aby przekonać się, kto zwycięży w festiwalu. Zwycięzca dostanie w nagrodę całą masę placków w swoim wyposażeniu i będzie miał się czym przechwalać! 
 
 
Po udziale w zawodach w jedzeniu placków spróbuj szczęścia w poławianiu jabłek. Tu możesz rzucić wyzwanie maksymalnie trzem innym Simom, by przekonać się, kto najlepiej poławia jabłka. Gracz dostanie niezłą premię do nastroju, a także karnety festiwalowe, niezależnie od tego, czy wygra, czy nie. Jak wspomniano w poprzednich wpisach, karnety festiwalowe można wymieniać na specjalne obiekty, których nie da się kupić w katalogu budowania/kupowania.
 
 
Dodaliśmy także kilka specjalnych, jesiennych potraw, które Simowie mogą kupować na straganach. Wśród nich są pączki cynamonowe i smakowite frytki ze słodkich ziemniaków.
 
Dynie
 
Dynie to nowa roślina uprawna w The Sims™ 3 Cztery pory roku. Są dostępne w sklepie spożywczym albo Twój Sim może posiać nasiona dyni i uprawiać je samodzielnie. Gdy masz w wyposażeniu dynie, możesz robić z nich smaczne, domowe placki dyniowe. Ale nie każdy Sim będzie od razu umiał je przygotowywać. Ten świąteczny przysmak potrafią przyrządzić tylko Simowie o umiejętności gotowania na poziomie piątym lub wyższym.
 
Drzewa
 
Zauważysz, że jesienią częściej występują ulewy, a drzewa zaczynają wyglądać inaczej. Podczas tej pory roku liście drzew liściastych zmieniają kolor. Niektóre z liści staną się czerwone, pomarańczowe lub żółte, zależnie od ich rodzaju. Z biegiem czasu liście zaczną spadać z gałęzi, które będą coraz bardziej gołe. W końcu, z przybyciem zimy, z drzew spadną ostatnie liście.
 
 
Oglądanie tych przemian jest nie tylko zachwycające, ale także całkiem zabawne! Dodaliśmy nowe elementy rozgrywki, w których Simowie mogą zagrabiać liście, tworząc ich sterty na swojej parceli. Są trzy różne wielkości stert liści. Im większa sterta, tym więcej interakcji będzie dostępnych dla Twoich Simów. Podczas gdy zarówno dzieci jak i dorośli mogą bawić się w stertach liści i okropnie się przy tym wybrudzić, sami dorośli mogą spędzić kilka wesołych chwil, figlując ze sobą w stercie! To zdumiewające, że sterta liści zachowuje po tym swój kształt.
 
 
No cóż, mam nadzieję, że podobała się Wam ta prezentacja jesieni. Czekajcie na kolejne blogi od producentów, pojawią się już wkrótce! Poniżej zamieszczam linki do screenów z gry dotyczących jesieni.
 
-Alan Hsu, asystent producenta, The Sims™ 3 Cztery pory roku

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

4 KOMENTARZE

 1. a do listopada tyyyleee czasu! czemu nie mogli dać razem z NZTŚ?! dobra, przesadzam, ale tyle czekać? 😀 hehe

  super jest ten dom strachów i to przekleństwo czarownicy 😀 a wiadomo na jak długo sim będzie duchem? ;> dynie, się napracowali z roślinkami, nie ma co XD figlowanie w liściach… a potem wyciąganie liści z ubrań 😛

 2. *Przeglądając internet w poszukiwaniu info o CPR*

  na stronie http://www.simprograms.com/ jest odnośnik do DOTSim

  „Sims 3 Seasons ? Autumn and EA Poland”
  „via DOTSim and thanks to GlossyGem for the tip!”

  Niby bzdura, ale jak to miło wiedzieć że nawet angielskie simowe strony korzystają z DOTSim ^^

   • Mogę tylko pogratulować, DOTSim jest skazane na sukces :P.

    Tak przy okazji: jeden z komentarzy do angielskiej wersji tego artykułu przypomial mi, że twórcy wspomnieli o braku nowych króliczych nor w CPR, chyba zmienili zdanie… Straszny dom mógłby być przecież zrobiony w podobny sposób jak grobowce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories