fbpx

Lata siedemdziesiąte… Czas fantazyjnej mody, fajnych ludzi i muzyki disco!

Pojawiło się już tłumaczenie bloga producentów. Kliknijcie na obrazek, aby go powiększyć. Oto tekst od Electronic Arts Polska:

Lata siedemdziesiąte… Czas fantazyjnej mody, fajnych ludzi i muzyki disco!

Lata 70. to zdecydowanie moja ulubiona dekada w pakiecie akcesoriów The Sims™ 3 Szalone lata 70. 80. i 90.. To okazało się dla mnie dość niespodziewanie, ponieważ jestem dzieckiem lat 80. i 90., ale obiekty z lat 70. są naprawdę wyjątkowe i nadają domom moich Simów prawdziwy styl retro, jakiego nie udało mi się wcześniej uzyskać.

Stereofoniczne Superpudło to jeden z moich ulubionych obiektów z lat 70. (i zapewne także jeden z moich ulubionych obiektów w pakiecie). Moi rodzice mieli coś podobnego, gdy byłam dzieckiem, więc odczuwam pewną nostalgię. Niestety, czy raczej na szczęście, nie zmuszali mnie do słuchania disco, ale mogę to teraz nadrobić dzięki pakietowi The Sims™ 3 Szalone lata 70. 80. i 90.. Pakiet zawiera nowe stacje radiowe, włącznie z muzyką disco. To bardzo ekscytujące! Rytmy disco mogą brzmieć znajomo dla osób, które od dawna są fanami Simów, ponieważ zostały pieczołowicie odzyskane z oryginalnej gry The Sims™ (tak jest!), dzięki czemu staną się wspaniałym dodatkiem to tego pakietu retro.

ROZWIŃ NEWSA…

Zabawne w obiektach z lat 70. jest to, że mogę wyobrazić sobie ich użycie nie tylko w domu w stylu retro, ale także futurystycznym. Palenisko „Latający Płomień” jest naprawdę wyjątkowe i uniwersalne. Jeśli umieścisz je poza domem, palenisko dosłownie lata, niepodparte niczym. Może stać się interesującą ozdobą patio w świecie kosmicznym, prawda? Światłoeksplozja! to ozdoba ze światłowodów w kolorach tęczy – kolejny świetny element lat 70. albo przyszłości! 

Dodatkowo, lata 70. przynoszą nam wiele interesujących, nowych ubrań dla Simów. Moja ulubiona fryzura damska z lat 70. to krótko przycięte, schludnie ułożone włosy. Myślę, że ta fryzura sprawdza się świetnie zarówno przy okazjach formalnych, jak i na co dzień. Są nawet wąsy w stylu lat 70. dla mężczyzn (tak, są dostępne także dla emerytów!)

Jest wiele opcji ubrań, ale strój disco to najbardziej charakterystyczny wygląd tej dekady. Męski strój disco jest dwuczęściowy, a rozpięta góra pozwala pokazać włosy na piersi Twojego Sima.

Kobiety mają równie wspaniałe możliwości ubioru. Jest koszulka, którą uwielbiam, z trzema wzorami: wrotek, roweru oraz lizaka. Myślę, że to świetny ciuch dla zdziecinniałych Simów. Oraz, oczywiście, są spodnie-dzwony! Te spodnie z rozszerzającymi się nogawkami są nie tylko przebojem z przeszłości, ale przy obecnym powrocie do minionych stylów mody sprawdzą się także na współcześnie wyglądających Simkach.

To podsumowuje wszystkie ciekawe obiekty, jakie znajdziecie w dekadzie lat 70.

Mam nadzieję, że miło się Wam o tym czytało i czekam na Wasz odzew oraz komentarze. Dziękuję!

Sarah Holding, współproducentka The Sims™ 3


Informacje o nowince

  • Autor nowinki
  • Data publikacji
  • Dodaj komentarz

    Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

    Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!