Pierwsze grafiki z czwórki!

Pojawił się już logotyp i pierwsze grafiki Simów z The Sims 4!


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  58

  1. PappyWolff
   o 17:29

   Piękne!!!! O wiele lepsze niż plastiki! Nie miało być o 20:00??

  2. Olaa
   o 17:31

   Ale fajne !

  3. 6mm6
   o 17:32

   Jak dla mnie nadal plastikowe. 🙁

  4. Zara
   o 17:38

   Nie różnią się jakoś szczególnie od tych z TS3. Wiadomo coś więcej na temat TS4? Jakieś innowacyjne rozwiązania czy tylko “polepszona” grafika?

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 17:42

    Dopiero pokazało się logo, grafika i fakt, że The Sims 4 wychodzi 😛 Spokojnie.

  5. Vixa
   o 17:43

   podobne troche do postaci z TS2 ;x

  6. Kacper
   o 17:44

   Gra będzie offline 😉

  7. Szymon
   o 17:46

   Moim zdaniem Simy wyglądają koszmarnie, znaczenie gorzej niż w The Sims 3. Są jeszcze bardziej “plastikowe” i wyglądają bardziej jak woskowe figurki (i to kiepskie). Mam nadzieję, że to nie jest ostateczny wygląd simów. :-(( :smug:

   • Lolo
    o 18:14

    Te włosy są okropne. Takie plastikowe. Jeszcze gorsi niż ci trójkowi.

    • nawiedzona
     o 21:03

     A mi ta grafika się podoba zajechało odniej troche ts2 co mnie cieszy. A i kontynuacja ts2? może spotkamy się z simami w Miłowie, Dziwnowie i Weronie… 20 lat później?

  8. Emilka
   o 17:47

   Wiecie, kiedy może następny czat na żywo jest? 😉
   A co do 4… obiecywałam sobie, że nie kupie, ale coś mi się wydaję, że i tak wpadnie w moje ręce xd Jak na razie czekam na więcej informacji na ten temat.

  9. Niezbyt ciekawie z punktu graficznego
   Ale sam fakt że czwórka wychodzi co to po prostu aaaaaaa cieszę się mam nadzieje że wy też 😀

  10. Jednak trochę bardziej mogli się przyłożyć do tej grafiki bo może nas trochę odpychać od tej gry 😀 :-))

  11. kameleonix
   o 18:06

   logo mi się nie podoba niestety. takie nie simowe. przyzwyczaiłem się do kryształkowego akcentu. A ta grafika do mnie nie przemawia. widać, że włosy są płaskie i na wiatr w ts4 nie ma co liczyć. ale trzeba przyznać, że oczy pierwszej simki są takie hipnotajzing :hypnotized:

  12. Simowygostek
   o 18:13

   O co wam wszystkim chodzi o tą grafikę? Dla mnie już teraz jest świetna. Gra wcale nie musi mieć dobrej grafiki aby była dobrze grywalna. A grafika dla mnie jest cudna. Jest dwójko-podobna i na pewno będzie miała przytulny klimat.

  13. theadootkasim
   o 18:21

   Logo nawet ładne, bardzo w kolorach gry. Brakuje mi kryształka… :-((
   Simka z lewej bardziej skorzysta niż plastikowa, za to reszta Simow pokazuje, że zamiast Plastusi czy Plastikusi będziemy mieć…Woskusie! Cóż za postęp! :devil:

  14. Tysiak
   o 18:29

   Jaracie się grą która posiada tylko logo i jedną grafikę . EA na pewno to
   skopie , a weterani powrócą do trójki .

   PS . Już nie mogę się doczekać jak elektronicy ogłoszą , że można w 4
   grać jedynie online , dzięki czemu będziemy mogli wysyłać naleśniki do
   znajomych . 🙁

   • Emily_WI
    o 18:31

    ,, dzięki czemu będziemy mogli wysyłać naleśniki do
    znajomych” zakrztusiłam się ze śmiechu 😀

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 18:36

    Czytaj wszystkie newsy! 🙂 The Sims 4 nie jest grą online.

    • mich333333
     o 21:01

     on powiedział to z sarkazmem dlatego dał smutną minkę… :-))

  15. Black21
   o 18:38

   Dla mnie to wydaje się jednym wielkim prima aprilis . No lol po prostu to nie jest grafika lepsza niż the sims 3 tylko jakaś podróba the sims 2 czyli woskusie-plastusie . W the sims 3 simowie byli przynajmiej 3D a nie jakieś z wosku. I nie podoba mi się to że te włosy tak błyszczą dziwnie. Ale może bynajmniej twórcy nie spaprają tak tej gry . Tak podsumowując no mądrze to zrobili jeszcze się nawet the sims 3 nie skończyło a już 4 , będą pracowali nad nią od daty premiery ost. dodatku do 3 aż do premiery 4 czyli ok. rok . Nie ma co liczyć na doskonałą grę mam nadzieje że gra będzie offline i będzie lepszy tryb tworzenia sima niż w 3 , a tam jest naprawdę dobry.
   ?:-)

   • Marcelino
    o 18:48

    Tak też było z The Sims 3, zapowiedzieli je w 2008 😮

    • Black21
     o 18:52

     No a o czym ja piszę? ?:-)

  16. Ala
   o 18:52

   Simowie podobni do tych z The Sims 3 tylko, że włosy gorsze. 😥

  17. mich333333
   o 17:54

   Taaaak…. ci simowie wyglądają bardzo źle ale to jest tylko prowizoryczne przedstawienie simów, żeby szybko nam pokazać “coś z czwórki” :heh:

  18. Black21
   o 18:57

   Fajnie jakby w podstawie od razu były zwierzaki , możliwośc podróżowania, imprezy te znane nam z po zmroku , dużo karier , coś z pokoleń , od razu kariera piosenkarza , magika itp , pogoda i smartphony oooooooooooooooo to by było mega , kolejki w sklepie były by 50 kilometrowe a gra sprzedała by się 1 dnia po premierze

   • Mara92Mara
    o 19:04

    To dużo by nie zarobili na dodatkach później :P, zwierzaków, pór roku, kariery piosenkarza, magika, i opcji ze studenckiego życia na 100% nie będzie w podstawce, ale za to jest szansa na opcje z pokoleń + te imprezy z po zmroku :), z resztą pożyjemy, zobaczymy 🙂

  19. F
   o 19:08

   liczyłam na coś lepszego, no ale czy oni kiedykolwiek będą potrafić nie zawieść ludzi?

  20. Mariusz
   o 19:14

   według mnie, też nic specjalnego włosy i skronie strasznie kanciaste , a oczy jeszcze mniej realistyczne. Aczkolwiek możliwe, że specjalnie pokazali to z takiej strony by wzbudzić temat do rozmów i potem zaskoczyć nas czymś wyjątkowym. Oby!

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 19:18

    Moim zdaniem to krokw dobrą stronę. The Sims to nie seria o realności, ale o kreskówkowych wręcz postaciach. Opisy obiektów, ich działanie no i Simowie – klimat ten można poczuć w The Sims 1 i The Sims 2 😉 Zobaczymy jak będzie w tym wypadku.

    • Mariusz
     o 20:39

     a czy sugerujesz, że seria trójki taka nie była 😉 ?!

     • FartingZombie
      o 21:45

      Według mnie dobra grafika to jedna z podstawowych rzeczy, cofanie się w rozwoju do serii 2 według mnie jest krokiem w tył, jeżeli twórcy pójdą tym tokiem myślenia, to mnie jako gracza mają z głowy. Zresztą to jest symulator życia a nie kraina wróżek żeby robić z simów jakieś sztuczne laleczki wyglądające gorzej niż barbie.

     • niewysoki
      o 22:23

      Grafika w dwójce była dużo lepsza niż w trójce(mniej plastusiowa), więc to raczej w przód. Mam nadzieje, że zmienia też menu sima, bo te dające po galach zielone tlo za simem doprowadza do szału, sim na tym tle zresztą też jakis taki blady, ale moim największym marzeniem jest normalna trawa.

     • FartingZombie
      o 22:33

      Szczerze mówiąc nie wiem gdzie masz oczy, grafika we dwójce jest okropna jak na dzisiejsze standardy, zobacz na gry konkurencji, to jest krok w tył dla całej serii z taką grafiką.

     • FartingZombie
      o 22:34

      *w

  21. tralalanicniewiem
   o 19:17

   A dzisiaj jest ten czat czy co? Jeśli tak, o której i gdzie?
   Nic nie wiem no 🙁

  22. Qwerty
   o 19:31

   Nie oceniajcie gry po jednej fotce ;). To pierwsza grafika z gry, wszystko zmieni się na pewno milion razy, a poza tym to pewnie nie jest jeszcze screenshot z gry tylko obrazek zrobiony w programie graficznym.

  23. Adam
   o 19:33

   A mi ten koleś taki dwójkowaty się wydaje. Coś jakby koleś z dwójki, laska z trójki i rudowłosa z czwórki. Ja tam nie chce realistycznej grafiki a taką jak obecnie. Animowaną.

  24. niewysoki
   o 20:12

   Grafika na pewno lepsza od trójki, ale te włosy są kanciaste. Nie podoba mi się też odstępstwo od 3 wcześniejszych serii w logo. Zawsze były białe litery z niebieskimi obwódkami.

   • FartingZombie
    o 20:16

    Grafika – porażka, liczę, że wiele się zmieni. Logo – jest dobre, coś świeżego, nie nawiązuje do poprzednich części co jest dobre, TS4 będzie dzięki temu prezentować się jako coś zupełnie nowego z niezmienionym celem gry. 🙂

  25. zofia
   o 20:26

   Ja tam czekam na zdjęcia z 4 i wymagania tej części simów. bo jeżeli nie będa za wysokie to może nawet się skuszę.

  26. Sempere
   o 20:32

   Mi tam najbardziej zależy żeby były duże miasta i dużo simów w tym mieście. Nie musi być od razu zwierzaków czy pór roku ( co jest w dużej mierze niemożliwe przynajmniej z mojego punktu widzenia).
   Jak te dwie rzeczy będą zrobione to gra naprawdę będzie spoko 😉

  27. Kev
   o 21:07

   Ekhm, niektórzy widzę pomyśleli, że to obrazek prosto z gry. Gra jest we wczesnej produkcji, więc na to nie liczcie, to zwykły obrazek : )

   • nawiedzona
    o 21:23

    gra jest we wczesnej produkcji? i mają ją wydać w 2014? stary tą gre robią już z dobre 2 lata na pewno tylko o niej nic nie mówia ts2 zaczeli twożyć jak ts1 miało swoje początki więc nie wiem czy to żeczywiście wczesna produkcja moim zdaniem oni już mają 80% kodu gry

  28. mich333333
   o 21:08

   Jak ma nawiązywać do TS2 to chociaż niech zrobią kosmitów w podstawie!!!

  29. Kev
   o 23:03

   Tworzenia gier nie zaczyna się od elementów graficznych… Same koncepcje to wiele miesięcy, plany, dyskusje, a w przypadku symulatorów największe wyzwanie to kod gry i mechanika – nie można zastosować tych sprawdzonych … Engine z RPG i FPSów, bo tutaj się nie sprawdzą, trzeba je tworzyć od podstaw. To od mechaniki zależy problematyka błędów i atrakcyjność gry, więc nie można jej zlekceważyć, gdyż później sama mogłaby ograniczać twórców. Pierwszy filmik z SimCity mniej niż rok przed premierą to była animacja, ponieważ elementy graficzne były wciąż zbyt niedopracowane : ) Kod =/= grafika

   • nawiedzona
    o 13:11

    A co ja powedziałam? gra ma wyjść w 2014 więc nie wydaje mi się żeby była w etapie wczesnej produkcji a nawet jeśli jest to grafika nie przedsawiająca faktycznie simów z 4 (co ja gadam oni na pewno nie są z gry przecież to artworki) jednak koncepcja jej wyglądu raczej nie zmieni się aż tak bardzo by woskusiowo-plastikowi simowie zaczeli przypominaś ludzi chodzących po ziemi.

  30. fastlocksmith
   o 14:34

   http://farm8.staticflickr.com/7284/8715839386_309554985f_z.jpg
   tu jest grafika przedstawiająca “oczy” simów od 2 do 3 i według mnie oprócz włosów to wyglądają najlepiej

   • Black21
    o 06:49

    no tu się z tobą zgodze oczy są lepsze , ale włosy nie bardzo :rotfl:

  31. fastlocksmith
   o 14:35

   miałem na myśli od 2 do 4 😀

  32. borowka
   o 14:59

   Jezu, najbardziej mi zalezy aby simowie szybiej wstawali z lozka, szybciej chodzili i zeby szybciej sie kapali, bo na wiele rzeczy na godzine przed przyjazdem ich samochodu do pracy nie maja czasu. :/ I zeby okazywali troche emocji, a nie ze ida do pokoju, stoja bez wyrazu twarzy, potem ” A, aha!” sami do siebie mowia i znowu posepna twarz. irytuje to mnie. NAwet w dwojce simowie jak chodzili to okazywali wiecej emocji niz ci z trojki.

  33. Piotrek
   o 16:21

   Kto czyta to w 2015 roku? 😉

   • Emilia
    o 08:58

    Mua 😀 Ale sie mozna posmiac z niektorych komentarzy 😀 Na co my liczylismy przed wydaniem 4 😀

  34. Ciekawski
   o 17:47

   pierwszy w 2016!!!!! XD

   • rexsliweczka4568
    o 18:19

    Wyprzedziłeś mnie ;-;

  35. Świrg
   o 16:03

   Pierwszy w 2017

  36. Eper
   o 21:00

   Pirszy w 2018!!!1111ononone!!!1!

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!