Z TARGÓW GAMESCOM

UJAWNIAMY SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE GRY THE SIMS 4

Na targach Gamescom odbywających się w Kolonii w Niemczech ujawniono zupełnie nowe sposoby pogrywania z życiem Simów. Czwarta część najpopularniejszej na świecie gry symulującej życie została oparta na nowej platformie technologicznej, dzięki której gracze stworzą unikalnych Simów i będą nimi sterować inaczej niż dotąd. Premierowy zwiastun prezentujący elementy rozgrywki The Sims 4 można obejrzeć tutaj:

Pierwszy zwiastun

Prezentacja rozgrywki

Nowa rozgrywka będzie oparta na emocjach Simów, a relacje między nimi będą się ze sobą przeplatać. Każda zmiana będzie odzwierciedlona w świecie gry, kształtując ścieżki życiowe Simów na nowe sposoby.

„Ponad 10 lat temu stworzyliśmy nowy gatunek gier. Teraz wykonujemy kolejny krok, największy jak dotąd, koncentrując się na tym, co w tej grze jest najważniejsze – na samych Simach” – powiedziała Rachel Franklin, wiceprezes i producent wykonawcza odpowiedzialna za grę The Sims 4. „Magia gry The Sims zawsze była wynikiem połączenia kreatywności graczy z wolną wolą samych Simów. W grze The Sims 4 przenosimy to wszystko na zupełnie nowy poziom, dając graczom jeszcze więcej możliwości i zdecydowanie urozmaicając rozgrywkę. Gra The Sims 4 jest odważnym krokiem w przyszłość. Teraz każdy Sim będzie miał własne, niepowtarzalne emocje, które będą nim lub nią kierowały i które będą powodowały powstawanie interesujących interakcji społecznych w świecie gry. Możliwość wpływania na umysł, ciało i serce nowych Simów pozwoli graczom snuć opowieści bardziej osobiste niż kiedykolwiek dotąd”.

Gra The Sims 4 daje graczom zupełnie nowe sposoby pogrywania z życiem. Nowa platforma technologiczna uwzględnia niuanse charakterystyczne dla zachowań ludzi, dlatego nowe Simy są zdecydowanie bardziej inteligentne, mają głębszą uczuciowość i łatwiej jest się z nimi utożsamić. Można powiedzieć, że Simy wyewoluowały w istoty, których każde działanie z czegoś wynika i znajduje uzasadnienie w ich interakcjach i stanach emocjonalnych. Ponieważ to gracze kontrolują triumfy i porażki wszystkich mieszkańców świata gry, tworzone historie są bogatsze a Simy sprawiają wrażenie bardziej rzeczywistych. Także domy Simów uległy przemianie i teraz dużo bardziej odzwierciedlają charakter mieszkańców. Jeśli do tego wszystkiego dodamy zupełnie nowe narzędzia do tworzenia – intuicyjne i elastyczne – otrzymamy w rezultacie rewolucyjną rozgrywkę, która wyznaczy początek zupełnie nowej ery w historii The Sims.

Gra The Sims 4 zostanie wydana w 2014 roku na komputery PC w polskiej wersji językowej. Gra nie otrzymała jeszcze klasyfikacji wiekowej PEGI.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  26

  1. Dimond

   Jak nie otrzymała klasyfikacji wiekowej PEGI, jak w pierwszych sekundach obu materiałów, jest wyraźne logo i głos lektora “PEGI 12”.

  2. Miron

   Wiecie co zauważyłem od samego rozpoczęcia konferencji?
   Pierwszy filmik przedstawiał wszystko to co zaprezentowało EA podczas tego spotkania. Od razu dostrzegłem coś w stylu edycji miasta jak w SimCity. Zrobiłem zrzuty tego momentu. Przypomina SimCity ale kto wie? Co myślicie?

   imgur.com/a/xzm8U

   PS Po co dodaliby urywek SimCity skoro nic o tej grze nie było podczas konferencji (o pozostałych grach z początku opowiadali).

  3. Miron

   NOWA STRONA
   prod.thesims.com/pl-pl

  4. Miron

   PATRZCIE z oficjalnej strony:

   “Czy w The Sims™ 4 będzie element rozgrywki online?

   Będą dodatkowe elementy zabawy i rozgrywki sieciowej dla graczy, którzy zdecydują się grać online (więcej na ten temat napiszemy później), jednak zasadniczo gra przeznaczona jest do rozgrywki offline. Od gracza zależy, jak zdecyduje się grać.”

   “Czy gra The Sims™ 4 wymaga aplikacji Origin™?

   W celu zainstalowania gry potrzebne będzie konto EA/Origin. Po zainstalowaniu nie musisz więcej łączyć się z Internetem, jeśli nie chcesz.”

  5. Kaspian

   Nie wiem co o tym myśleć… Strasznie uprościli tą grę zrobili z niej taką prostą niewymagającą “fejsbukową” grę, tak samo jak było z SimCity. I te emocje, nastroje, humory 😐 Ale jeszcze się okaże 🙂 Zobaczę jak zagram :-))

  6. Miron

   KOLEKCJONERSKA EDYCJA!
   tylko czy w polsce?

   facebook.com/photo.php?fbid=636165476403138&set=a.322748077744881.81611.254703014549388&type=1&relevant_count=1

  7. Miron

   ZRZUTY Z GAMEPLAYA, na niektórych widać odbijające się otoczenie od “czegoś”, ja obstawiam, że to coś to kałuża, patrzcie na ulice..
   imgur.com/a/OqvjC

   • Pink Panther

    Masz rację, to MUSZĄ być kałuże – chyba, że Simy z ADHD latają z wiadrami i rozlewają wodę.

    Tu najlepiej chyba widać: imgur.com/a/OqvjC#27 przy krawężnikach 😛

    • Pink Panther

     Screen 27 😉

    • Miron

     22 jest czat z twórcami może coś tam powiedzą o pochodzeniu tych plam/kałuż..

     Jeszcze na 70 widać w dolnym prawym rogu
     http://imgur.com/a/OqvjC#70

    • Miron

     22 jest czat z twórcami może coś tam powiedzą o pochodzeniu tych plam/kałuż..

     Jeszcze na 70 widać w dolnym prawym rogu
     imgur.com/a/OqvjC#70

     • Sigma

      22 sierpnia??

     • Miron

      Tak 22 sierpnia. Karol spotka się z twórcami. Będzie czat na stronie:

      thesims.com/en_US/live

      Ciekawe czy Karol będzie mógł zadać pytanie na wizji 🙂

  8. Piotrek

   Wie ktoś kiedy poznamy wymagania sprzętowe?

   • Miron

    Jeszcze nie wiadomo.. Ja chyba będę musiał nowego kompa kupić bo się boje że nie pójdą 😕 Ale w sumie się cieszę bo będą działały mi wtedy najnowsze gry jakie wychodzą 🙂

  9. Marysia

   Nie wiem, czy kupię The Sims 4. Emocje Simów to zupełna rewolucja, ale to zaczyna przypominać, jak już ktoś napisał, proste, “fejsbukowe” gry.

  10. Ciiupaciiupa

   Fajnie, że dłuższe włosy podczas chodzenia się ruszają 😀

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Odpowiem tak, żeby nie złamać embargo. Jeśli mówisz o zwiastunie – to faktycznie, tam się ruszają 😉

    • GlossyGem
     Administrator
     Autor nowinki

     Grzesiek – Tej informacji nie powinno tam być. Przepraszam, musiałem usunąć komentarz.  🙁

     • Grzesiek

      Ok, spoko nie ma sprawy, na różnych stronach jest pełno informacji.

     • GlossyGem
      Administrator
      Autor nowinki

      Nie wszystkie z nich można było publikować. Spójrz np. na SimsVIP – pojawiła się tam tylko informacja podobna do mojej. Sama administratorka nie była zadowolona, że nie możemy publikować wszystkiego 😛

    • Black21

     niestety na pewnej stronie przeczytałem że nie będą się ani ruszać ani rosnąć i będzie plac zabaw dla dzieci wyglądający jak statek piracki

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!