Zły pomysł? Cięcie!

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z pomysłami w Maxis, które uznane są za złe? Ray Mazza opublikował zdjęcie, gdzie producenci The Sims 4 pokazują, jak traktują złe pomysły dotyczące Czwórki. Możemy mieć pewność, że żadne nieciekawe projekty nie trafią do naszej ulubionej gry. 😀 

Dzięki BeyondSims! :heart:


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. O, a może to wskazówka, że wrócą te wielkie, śmiercionośne nożyce z TS2? 😀

   • Klaudia
    o 19:20

    Co to za nożyce?

    • Były kiedyś takie nożyce do pobrania z oficjalnej strony TS2. Po kliknięciu była tylko opcja “Biegaj”. Sim biegał z tymi nożycami i po chwili… umierał :ghost: .

  2. Mara92Mara
   o 12:57

   Szkoda, że w Trójce tego nie wykorzystali. Przydałaby im się kartka z napisami ”errors” co w polskim tłumaczeniu oznacza błędy ;).
   No ciekawe, czym nas zaskoczą w TS4 :P.

  3. Grzesiek
   o 14:49

   Fajnie by było gdyby wróciła szklarnia z the sims 2 😉

   • mapet97
    o 15:27

    Wrócić może wróci… W 2016 roku, w dodatku The Sims 4: Cztery pory roku…

    • GlossyGem
     Administrator
     Autor nowinki
     o 20:05

     Hm, ale szklarnia do The Sims 3 już jest 🙂 Sprawdź przegląd tutaj.

     • mapet97
      o 20:28

      Wiem, że jest i z przeglądem też się zapoznałem, ale mi (i koledze wyżej pewnie też) chodzi o takie “profesjonalne” szklarnie 😀 Z własnym trybem budowania, które będą pozwalały roślinkom normalnie rosnąć i równocześnie ochronią je przed zimnem 😛 Do tej ze store czuję pewną niechęć… Zamiast dać ją do “Czterech Pór Roku” wrzucili do store, żeby tylko wysępić kaskę od graczy 🙁 Przykro trochę, no ale cóż 😛

  4. Szymon
   o 18:49

   Mam duży problem z moją grą, nie mogę zainstalować elementów ze store, ostatnio po aktualizacji cześć elementów odinstalowała się sama, zainstalowałem je na nowo i wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że po włączeniu programu startu gry były nadal niezainstalowane, powtarzałem te czynność wielokrotnie, włączałem i wyłączałem grę, resetowałem komputer, ale nadal nie mogę nic z tym zrobić, obecnie nie mam żadnych modów, ani tym bardziej nieoficjalnych obiektów w grze, zamierzam reinstalować grę i własnie odnośnie tego mam pytania, czy muszę odinstalować i zainstalować ponownie wszystkie dodatki i akcesoria czy wystarczy sama podstawa? i czy wystarczy skopiować folder “saves” aby nie utracić wszystkich zapisanych simów z cas, właśnie na nich najbardziej mi zalezy, mam ich naprawdę bardzo dużo i nie chcę ich stracić po reinstalacji, nie chcę też ich wysyłać na giełdę wymian i ściągać ponownie ponieważ jest ich zwyczajnie za dużo.
   Kieruję to pytanie tutaj ponieważ korzysta z tej strony naprawdę spora liczba osób grających w simsy i mam nadzieję, ze ktoś będzie umiał mi pomóc. Jeżeli ktoś wie jak nie utracić zapisanych simów, albo naprawić błąd z instalacją to będe bardzo wdzięczy na pomoc.

   • dratino
    o 20:38

    Polecam poradnik “Informacje wstępne. Część Va i Część III” W tym wypadku przyda się jednak tylko Va 🙂 http://www.thesims4.pl/forum/viewforum.php?f=96

   • Mara92Mara
    o 21:51

    Czyli pobrałeś na nowo rzeczy ze store i zainstalowałeś i co się wtedy dzieje? Czy jest napisane, że jest zainstalowane? Jeśli tak, to muszą być w grze, poszukaj dobrze. Jeśli nie ma, no to launcher znowu się stawia. Proponuję zatem pobrać te rzeczy w grze.
    W Twojej historii pobierania Store te rzeczy powinny być ( zapisują się one ). Więc jak wejdziesz do gry do menu, kliknij na te 3 kropki, następnie otwórz panel pobierania i tam je znajdź. Naciśnij zainstaluj, zaczną się instalować.
    To jest jedyny sposób jaki znam na pobieranie ze store rzeczy, które kiedyś miałeś.
    Jeśli nie pomoże, no to chyba reinstall trzeba, niestety wszystkich częście, bo jak odinstalujesz jakiś dodatek jeden, to błędy przechodzą do poprzedniego dodatku, jeśli odinstalowałeś ostatni ^^.
    Ale spróbuj z tym sposobem pobierania z gry, może się uda, pozdrawiam :).

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!