Czwórka nadchodzi!

"The Sims 4 is coming!" – tak brzmi podpis najnowszego wpisu na fanpage The Sims Polska. Na zdjęciu możemy zobaczyć Simów z różnej kategorii wiekowej oraz Mrocznego Kosiarza. Potraficie odgadnąć jakie postaci znajdują się na obrazku? Bez spoilerów proszę 😛 Zima nadchodzi! Czekacie na dzisiejszy, ostatni odcinek tego sezonu "Gry o Tron"?

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

15 KOMENTARZE

  1. Ja nie czekam na ostatni odcinek tego czegoś, ponieważ jest to beznadziejne ( bez obrazy ). Wyrażam tylko swoją opinię na ten temat :).

    No pewnie, że TS4 is coming, bo w końcu wrzesień się zbliża, a ten czas zleci niesamowicie, bo przecież wakacje :heart: 4 miesiące *.* także ja czekam na Czwóreczkę aż mi ją z Empiku przyślą :heart: :).

  2. Książki dawno przeczytana, serial kiedyś się zobaczy, ale bardziej nie mogę się doczekać TS4 🙂

    Swoją drogą, ja chce te Simy. Może będą dostępne do ściągnięcia w Galerii, a jak nie to zrobię swoją Daenerys :inlove:

  3. Dziś zamówiłem Edycję Kolekcjonerską TheSims4 w Empiku 😀 😀 😀 I mam pytanie : Jak pisało mi, że data wysłania z magazynów to 4 września, czyli grę dostanę 5 września?

  4. Jestem ciekaw czy przed premierą wydadzą CAS’a do pobrania za darmo, tak jak to było w 3. Pamiętam że w tedy CAS był doklejany do butelek Coca-coli 🙂 mam nadzieję że zrobią tak samo w 4 :3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories