Aktualizacja TS4 #1

Poważne błędy/Załamywanie się gry:

 • Usunięto błąd w trybie budowania, który powodował, że gra uznawała ogrodzenia za pokoje.
 • Usunięto błąd w narzędziu Stwórz Sima, który mógł występować po zablokowaniu i odblokowaniu komputera.

.::ROZWIŃ LISTĘ ZMIAN::.


Błędy/Problemy:

 • Usunięto błąd, który powodował, że obiekty: garnitur męski „Zabłyszcz”, „Błysk i brzuch”, „Wielki Kapelusz Wstydu”, „Gwieździste okulary” oraz bar „Tiki” po ponownym wczytaniu gry nie pamiętały, że są odblokowane.
 • Usunięto kilka błędów związanych z Simami, którzy próbowali pójść na randkę z Kosiarzem, co mogło powodować brak reakcji gry. Kosiarz nadal Cię kocha, jest tylko za bardzo zajęty, by umawiać się na randki z każdą zadurzoną w nim Simką, która stara się o jego uwagę.
 • Usunięto kilka błędów, które powodowały nieprawidłową hibernację niemowląt w wyposażeniu rodziny, co prowadziło do poważnych problemów:
  • Obecnie możesz wyjść z trybu budowania, gdy nie znajdujesz się na swojej parceli domowej, jeśli niemowlę zostało nieprawidłowo zostawione w wyposażeniu parceli domowej.
  • Gra nie będzie się już zawieszała, jeśli spróbujesz podzielić rodzinę, gdy niemowlę znajduje się na parceli oraz w wyposażeniu rodziny.
  • Dzielenie i łączenie rodzin nie będzie już powodowało powstawania rodzin niegrywalnych z powodu pozostawienia niemowląt w wyposażeniu rodziny.
  • Niemowlęta nie będą już blokowane w wyposażeniu rodziny, gdy wszyscy pozostali Simowie w tej rodzinie umrą.
  • Niemowlęta nie będą multiplikowały się zostawione w wyposażeniu rodziny podczas edycji parceli w narzędziu zarządzania światami.
 • Usunięto błąd, który występował podczas łączenia rodziny z Galerii z inną rodziną, co uniemożliwiało wczytanie rodziny w trybie życia.
 • Obecnie można już modyfikować twarz i resztę ciała nowego Sima, dodanego do aktywnej w grze rodziny za pomocą narzędzia Stwórz Sima i po przejściu do zarządzania światami.
 • Publikacja do Galerii parceli ze skalowanymi obiektami (za pomocą kodu Shift + [,]) będzie obecnie zachowywała informację o powiększeniu tych obiektów, aby mogli je podziwiać inni gracze.

Problemy z Galerią:

 • Usunięto błąd, który mógł powodować brak reakcji gry podczas próby zapisania parceli do biblioteki.

Dzięki SimsVIP!

Poprzedni artykułArtwork z imprezą!
Następny artykułWcześniejszy dostęp!

Komentarze

 1. takie błędy będą pewnie poprawiać jeszcze przez jakiś czas i co chwila będą aktualizacje. swoją drogą, gry jeszcze nie ma, ale dostałam wiadomość od empika, że moje zamówienie jest już w drodze. nie mogę się doczekac.

    • Mam kupioną edycje na originie i jest tak:

     Pobierać można już od dzisiaj, jednak gra zostanie odblokowana do uruchomienia 4 września o godzinie 00:00. I ściąga się od razu z tym patchem.
     Ci którzy kupią pudełkową edycję, to po wklepaniu kodu na Origin i tak będą musieli pobrać tego patcha, ponieważ inaczej nie uruchomią gry. Aktywne połączenie z Originem będzie wymagane tylko przy pierwszym uruchomieniu gry, wtedy zostanie wygenerowane wasze unikalne ID do Galerii które także poświadcza, że macie oryginalną kopię gry.
     Z tego co wiem, żeby korzystać z Galerii będzie wymagane stałe połączenie z Originem.

 2. “Kosiarz nadal Cię kocha, jest tylko za bardzo zajęty, by umawiać się na randki z każdą zadurzoną w nim Simką, która stara się o jego uwagę.”
  Jak ja kocham humor w takich rzeczach 😀

 3. mam problem z włączaniem rodziny
  włączam grę wybieram miasto (mam 2 dodatki do ts4) klikam na rodzinkę daję play i mnie cofa do wyboru miasta i tak w kółko próbowałam włączyć i wyłączyć simsy i komputer klikałam na ts4 napraw co mam zrobić 😯 😯 😯 😯 ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki