Aktualizacja TS4 #3

s

Pamiętajcie o usunięciu modów i zawartości od fanów.
Sprawdźcie czy są wspierane przez nową aktualizację.

Wraz z Shante przygotowaliśmy polską wersję.

.::ROZWIŃ LISTĘ ZMIAN::.

n

Nowości:
 • Nowy obiekt dekoracyjny! Gnom Jeździec przebył długą drogę ze swojej tropikalnej kryjówki, aby dołączyć do Was w The Sims 4. Chętnie spotka się z Wami w Trybie Budowania! Jest gotowy do upiększenia Waszych domów i galopowania na swoim flamingu.
  • Znajdziecie go w Trybie Budowania w Poza Domem lub Dekoracje, możecie też wpisać “Gnom” w wyszukiwarce.
 • Podświetlenie Simów i obiektów może teraz zostać włączone/wyłączone poprzez wpisie kodu hovereffects on/off  (kod ten usunie białą ramkę wokół Simów i obiektów, która pojawiała się gdy najechaliśmy na nie kursorem).  Dodatkowo, możecie wyłączyć tę opcję na stałe, wystarczy, że:
  • Otworzycie program Origin, klikniecie prawym przyciskiem myszy na okładce gry The Sims 4, wybierzecie “Właściwości gry…”, i w “Argumenty wierszu poleceń” wpiszecie -nohovereffects, klikając następnie “Zastosuj”.
Błędy/Problemy:
 • Usunięto błąd występujący podczas pobierania z Galerii, który czasem powodował zawieszanie gry.
 • Usunięto kilka błędów, które skutkowały nieprawidłowymi związkami między Simami.
  • Uwaga dla graczy korzystających z kodu “cas.fulleditmode”, do modyfikowania już stworzonego przez nich Sima: użycie tego kodu pozwoli Wam na wybór nieprawidłowych związków. Bądźcie zatem ostrożni, gdy zmieniacie związki używając tego kodu.
 • Filtr używany do sprawdzania opisów materiałów publikowanych w Galerii blokował słowa: “gay”, “homosexual”, “homosapien”. Błąd został poprawiony i słowa te nie będą wykrywane jako słowa niedozwolone. (DOTsim: w polskiej wersji wciąż blokowane są słowa: “gej”, “homoseksualny”, “homoseksualista”.)
 • Naprawiono błąd, który wywoływał wysypywanie się gry przy zapisywaniu pokoju bez ścian.

op

Dzięki SimsVIP!

 

Poprzedni artykułParcela: Old-New Goths’
Następny artykułNowy obiekt w aktualizacji!

Komentarze

 1. No niestety mam jakiś problem z Origin 🙁 Gdy próbuję ściągnąć aktualizację, to pojawia się komunikat, że serwer pobierania nie odpowiada i pobieranie jest przerwane 🙁 A przez tą aktualizację zagrać nie mogę bo potrzebna jest aktualizacja, ahh poczekam do jutra, może jutro mi się ściągnie.

 2. Dzięki, faktycznie wyłączenie antywirusa pomogło, ja taki głupi jestem to zapomniałem, że antywirus też potrafi trochę namieszać 😀 Jutro postaram się ściągnąć aktualizację, bo coś internet mi szwankuje i prędkość pobierania spada mi do 0b/s xD Ale dzięki 🙂

 3. Bardzo dziękuję za “wspaniałe” aktualizacje gry. Rodzina, w której występuje, ba, występował błąd z nieprawidłowymi relacjami, które SAME się zmieniły, bez kodu teraz się nie chce załadować, wyskakuje jakiś problem podczas ładowania o potwornie długim numerze. Ponowne próby nawet po ponownym uruchomieniu gry i komputera nic nie dają, dalej to samo. Żegnam się z tą grą ozięble, chyba, że coś z tym zrobią. Wielkie podziękowania dla nich, za zepsucie mi ulubionej rodziny.

  • Daj screena błędu- jeśli Ty go masz, to bardzo prawdopodobne, że inni go również mają. A jeśli inni również go mają, to jeśli istnieje rozwiązanie, to ktoś już je znalazł, trzeba je tylko wyszukać. 🙂

   • Heh, inni go mogą mieć, u mnie pojawił się dopiero po tejże aktualizacji. W miarę możliwości postaram się dać screena, tylko dziś już jakoś mi się nie uda.

   • Zapomniałam, że wcześniej spisałam, tak na wszelki wypadek (kartka spadła na podłogę). Dla zainteresowanych treść takiego oto komunikatu: “Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:18142322723078482854:15470425046138107996. Zalecamy ponowne uruchomienie gry”. Super, nie?

    • Ten sam błąd miałem, tylko z mojej winy bo użyłem tego kodu. Prawy przycisk myszki na okładkę Simsów w Origin i “napraw grę”. Poczekaj aż ściągnie się brakujący plik i spróbuj uruchomić. Jak się nie uda to wyczyść śmieci i rejestr programem CCleaner, napraw grę jeszcze raz i powinno działać. I najlepiej dla jednej rodzinki robić po dwa oddzielne zapisy. Jakby jeden się uszkodził to drugi zawsze działa ;d.

    • I tak pewnie będę musiała użyć kodu, aby z powrotem ustawić prawidłowe relacje. Dzięki za pomoc. Jak wrócę do domu, to sprawdzę. Zawsze mam taki pewien plan, który przyszedł mi do głowy w nocy. Zacznę wtedy z tą rodziną na nowym zapisie, lecz i tak szkoda by było.

    • Niestety, nic nie działa. Wspaniałomyślnie w takim razie robię nowy zapis i daję tam tę rodzinę. No nic, trudno, czasem się zdarza. I tak dzięki za pomoc.

    • Ostatnie, dodatkowe odkrycie. Żaden zapis się nie ładuje. Nowo stworzone również, wtedy wyskakuje błąd. Kończę z tą grą, czekam na aktualizację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki