Nowy poradnik od SimsPolska!

Na kanale SimsPolska pojawiło się nowe wideo! Jest to poradnik, który przedstawi Wam dokładniej dwie nowe kariery, jakie wprowadzono do The Sims 4 dzięki najnowszej aktualizacji, a także zawartość z darmowego Zestawu Świątecznego. Ponadto otrzymacie kilka porad na temat użycia kodu moveobjects, który również niedawno powrócił do gry. Miłego oglądania! 🙂


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  11

  1. Luke
   o 18:05

   Na reszcie uporałem się z grą i mogę już grać w sims4 po tej nieszczęsnej aktualizacji. No ale teraz pojawił się nowy problem. Czy tylko ja nie mam opcji “wyproś”. Po wprowadzeniu nowej rodziny do domu nagle cała okolica się do mnie zlazła. Minął dzień, noc a oni sobie siedzą w najlepsze – dorośli, dzieci. Wcześniej w the sims 4 nie było tak, że towarzystwo się złaziło do nowego sima i to mi bardzo odpowiadało. To ja decydowałem kogo i gdzie ma poznać mój sim. A teraz wszyscy zwalili mi się na głowę i nie mogę ich wyprosić z domu. W opcjach jest tylko opcja “odejdź” i “pożegnaj” – których nie pamiętam sprzed aktualizacji. Na opcję “odejdź” simowie reagują fochem ale nie wychodzą z domu. Opcja “pożegnaj” to rzeczywiście pomachanie sobie rączką ale nie powoduje to realnego pożegnania. Czy ktoś ma taki sam problem?

   Po drugie. Strasznie nie podobają mi się brudni simowie. O wiele fajniej było gdy tylko śmierdzieli. Nie rozumiem po co to zmieniono. Teraz wyglądają na brudnych gdy to końca paska higieny jeszcze wiele brakuje. Proszę niech ktoś napisze jakąś petycję do twórców, żeby zlikwidowali te brudy. Słabe są strasznie.

   • Mnbvghj
    o 21:40

    Właśnie mam taki sam problem z wypraszaniem simów :/ Ledwo wprowadziłam nową rodzinę, a już sąsiad z mieszkania obok wparował ni z tego ni z owego i za nic nie dał się wyprowadzić z mieszkania. Jadł u mnie, spał, grał na komputerze – wszystko po prostu. Mam nadzieję, że da się to jakoś zmienić, bo opcja odejdź jedynie powodowała, że na krótko opuszczał dany pokój.

  2. Ashmace
   o 16:33

   Po aktualizacji wszystkie simki w ciąży rodzą bliźnięta, bez kupione cechy płodności. Czytałam trochę na angielskim forum i ten problem występuje u wielu osób… już nie mogę wytrzymać, mam 3x bliźniaki! W innych rodzinach to samo ;/ :pissedoff:

  3. Katheryn
   o 12:05

   Dla mnie trochę bezsensowny mod, ja wolę mieć niespodziankę, gdy Simka rodzi. No ale z pewnością komuś się przyda. 😛

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!