EA prezentuje: The Sims 4 – Ucieczka w Plener!

The Sims 4: Ucieczka w Plener już jest dostępna! Z tej okazji na oficjalnej stronie The Sims pojawił się nowy wpis, przedstawiający top 6 rzeczy, które musicie wiedzieć o tym pakiecie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią wpisu! 🙂

[su_button url=”https://sims.arhn.eu/?p=20551″ target=”blank” style=”bubbles” background=”#2d87ef” size=”6″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#ee0fea”]Sprawdź treść bloga![/su_button]

The Sims 4 Ucieczka w Plener już jest dostępna, włącznie z nowym miejscem oferującym nowe możliwości rozgrywki oraz wypełnionym nowymi obiektami i zajęciami. Jest też całkiem nowa umiejętność. Bez względu na to, jak grasz, w tym pakiecie rozgrywki znajdziesz dla siebie coś ekscytującego!

Oto sześć najważniejszych informacji na ten temat:

1. Wybierz się w podróż do całkiem nowego miejsca: Twoi Simowie mogą teraz uciec od codziennego życia w pachnące sosną bezdroża Granitowych Kaskad. Będą mogli wybrać się w głąb lasu, aby odkryć nowe niespodzianki, włącznie z niebezpiecznymi i cudownymi ziołami oraz nowymi gatunkami owadów. Oby tylko Twoi Simowie nie bali się zanadto paskudnych insektów.

2. Rozbij doskonały obóz: Żadna wyprawa na kemping nie może obyć się bez odpowiednich zapasów. Twoi Simowie będą mogli kupić namiot i wyposażyć się w nowy sprzęt wędrówkowy. Mniej zainteresowani przygodami Simowie wciąż mogą biwakować w komfortowym otoczeniu własnego ogródka.

3. Ciesz się unikalnymi zajęciami poza domem: Połóż się i podziwiaj gwiazdy na nocnym niebie. Uwolnij wyobraźnię swoich Simów! Dołącz do rzucania podkowami i wybierz się na wycieczkę do parku narodowego. Możesz też spróbować odnaleźć pustelnika, który podobno mieszka w najgłębszych partiach lasu.

4. Usiądź przy ognisku: Poczęstuj swoich Simów pieczonymi piankami i snuj ogniskowe opowieści o przygodach. Zachwyć lub przestrasz całą ferajnę. Odpręż się i zjedz smaczną przekąskę z całkiem nowej lodówki turystycznej!

5. Twórz egzotyczne mikstury jako zielarz: Rozwijaj umiejętność zielarstwa swojego Sima, aby tworzyć różne, przydatne mikstury, od środka przeciw owadom, po specjał, który ukoi nerwy spiętego Sima. Ta nowa umiejętność przyda się Simom w identyfikacji, które z dzikich roślin są jadalne, a które trujące.

6. Kostiumy niedźwiedzi: Zabawa w The Sims 4 Ucieczka w Plener nie byłaby kompletna bez kostiumów niedźwiedzi. Tak jest! Nocą pod obóz zakradają się wielkie, włochate zwierzaki, szukające pozostawionego jedzenia. Wyobraź sobie tylko, ile zabawy może mieć Twój Sim, łażąc po obozie w takim kostiumie. Prawdę mówiąc, możesz nawet zabrać kostium do domu i przekonać się, jakie psikusy spłata Twój Sim!

A zatem, wyprowadź swoich Simów na świeże powietrze i zapewnij im najlepszą w życiu zabawę pod gołym niebem. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym pakietem rozgrywki i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jakie historie stworzycie!

Utrzymujcie z nami kontakt: śledźcie nas na Twitterze, polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

* Wymaga gry głównej The Sims 4 (sprzedawanej osobno) oraz połączenia z Internetem w celu instalacji.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories