EA Blog: Kolekcja owadów z Granitowych Kaskad

Na oficjalnej stronie The Sims możemy znaleźć kolejny przewodnik na temat możliwości pakietu Ucieczka w Plener. Tym razem SimGuruSarah opowiada o kolekcjonowaniu owadów w Granitowych Kaskadach. Życzymy przyjemnej lektury! 🙂

[su_button url=”https://sims.arhn.eu/?p=21103″ target=”blank” style=”bubbles” background=”#2d87ef” size=”6″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#ee0fea”]Sprawdź treść bloga![/su_button]

Zbieranie owadów w grze The Sims 4 Ucieczka w Plener może dostarczyć wielu godzin absorbującej rozrywki. Potrzebne będzie bystre oko i umiejętność szybkiego klikania. Większość występujących tu gatunków znajdziesz, wybierając się do Leśniczówki w lasach Granitowych Kaskad. Złapanie kilku owadów, daje cały wachlarz nowych możliwości działania! Oto kilka rad:

Rada nr 1: Owady stanowią doskonałą dekorację wnętrz. Zebrane owady są automatycznie umieszczane w terrariach. Obserwowanie tych małych stworzonek zwiedzających swój nowy dom to fantastyczne doświadczenie, które zapewnia wiele zabawy.

Rada nr 2: Owady są smacznym uzupełnieniem diety! W The Sims 4 Ucieczka w Plener znajdziesz kilka ciekawych przepisów kulinarnych. Upiecz pysznego żuka nad ogniskiem, przygotuj na grillu szaszłyki albo pikantną zupę z owadami. Smakowity posiłek wypełni żołądki Twoich Simów i poprawi ich samopoczucie na wiele godzin.

Rada nr 3: Czy udało Ci się już wypróbować umiejętność zielarstwa? Twoi Simowie mogą tworzyć specjalne mikstury, korzystając z owadów i różnych części roślin. Jedną z podstawowych mikstur jest balsam rozpraszania smutku – aby go stworzyć, potrzebujesz dwóch części czarnego bzu i świetlika. Balsam można stosować w celu poprawy nastroju pogrążonych w smutku Simów! Ja najbardziej lubię ekstrakt z ognioliścia, którego składnikami są ogniowe mrówki. Sprawia, że Simów wszystko zaczyna swędzieć!

Rada nr 4: Simowie muszą wystrzegać się niektórych owadów, przez które mogą otrzymać negatywne premie, takie jak paskudny zapach lub ukąszenie owada! Jeśli Twoi Simowie są wrażliwi, zbieranie owadów będzie jeszcze trudniejsze. Wrażliwi Simowie stają się niespokojni w brudnych miejscach i mogą dostać mdłości na widok tych pełzających stworzonek!

Lokalizacje

Granitowe Kaskady składają się z trzech sąsiadujących okolic, w których żyją unikalne gatunki owadów. Twoi Simowie zaczynają od obozowiska, skąd mogą wybrać się do lasów Granitowych Kaskad, ale dostanie się w trzecie miejsce, odizolowane górskie ustronie, będzie wymagało nieco wysiłku. Pamiętaj, że każdego znalezionego owada możesz sprzedać za kilka simoleonów!

Obozowisko:

Las:

Góry:

Rada nr 5: Wypatrzenie tych małych stworzonek będzie wymagało bystrego oka! Większość można spotkać w ciągu dnia, ale świetliki i tajemnicze błędne ogniki pojawiają sie tylko w nocy. Gdy wybierzesz się na poszukiwania, zatrzymuj się co jakiś czas, aby zrobić obrót wokół własnej osi. To dobry sposób, żeby znaleźć rzadkie okazy owadów.

Rada nr 6: Wędrując lasem, można spotkać owady unoszące się w powietrzu, takie jak majestatyczny monarcha, lub biegające po ziemi, takie jak biedronka. Niektóre z nich niełatwo dostrzec. Szczególnie trudny do znalezienia jest patyczak, ponieważ jego wąskie ciało ma ten sam kolor, co leżące na ziemi igliwie.

Rada nr 7: Niekiedy owady występują w grupach. Łapanie owadów może przynieść użyteczne efekty, ponieważ łapiąc jeden gatunek, można odkryć kolejne.

Kolekcje i osiągnięcia: Z owadów można stworzyć nową kolekcję i cieszyć się związanymi z nią osiągnięciami! W kolekcjach rodziny znajduje się zakładka owadów wyświetlająca znalezione owady oraz te, których jeszcze brakuje. W The Sims 4 Ucieczka w Plener można znaleźć w sumie 21 gatunków owadów!

Rada nr 8: Czy wiesz, że jeśli znajdziesz w Granitowych Kaskadach 21 owadów i 5 nowych ryb, odblokujesz polowanie na dzikie stworzenia?

Odrażające i obrzydliwe lub dziwne i fascynujące, niezależnie od tego, jakie uczucia wzbudzają w Tobie owady, mamy nadzieję, że będziesz dobrze się bawić w Granitowych Kaskadach!

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

7 KOMENTARZE

  1. „odblokujesz polowanie na dzikie stworzenia?”- co mam przez to rozumieć, dostaniemy licencje i będziemy mogli uszczelić jakiegoś łosia ?(powątpiewałbym), czy po prostu klikając na ziemię będziemy mogli kliknąć „poluj” po czym sam zacznie zbierać owady ?

  2. Czy mi się wydaję, czy na DOTsim wyświetliła mi się reklama ? 😀
    Czy to znak, że już niewiele brakuje do Nowego DOTsim ? ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories