Nowe opcje w grze


 

Każda aktualizacja niesie za sobą zmiany. Gra, którą udostępniło nam Electronic Arts, zawierała pewne zmiany w porównaniu do obecnej wersji The Sims 4. Część z nich została już potwierdzona, jako oficjalne nowości nadchodzące w aktualizacji, która pojawić się ma krótko przed dodatkiem. Wypiszę w punktach opcje, które zauważyłem w menu oraz w ogólnej rozgrywce. Póki co, nie mamy oficjalnego potwierdzenia co do działania zarządzania pakietami. Niektóre z tych funkcji nie mają oficjalnego zdjęcia, postarałem się więc skleić coś prowizorycznego, aby pokazać Wam jak to mniej więcej wygląda.

 • Galeria pokazuje teraz rozmiar pliku

 • Zarządzanie zainstalowanymi pakietami

 • Możliwość ukrycia swoich danych przed innymi
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

16 KOMENTARZE

 1. „przenoszenie całej zawartości parcele” tego mi brakowało. Irytowało mnie fakt, że można było tylko dom przenieść/ obrócić a ogród i to co na zewnątrz zostało lub się usunęła. Zmiany wszystkie na plus!

 2. Czy nasz sim którym gramy, może popełnić przestępstwo i pójść do więzienia? Albo dostać mandat? A właściwie za co można te mandaty dawać? Czy wraca włamywacz?
  Czy będąc lekarzem, może nam umrzeć pacjent?

  Czyli jak naszym simem rodzimy w szpitalu, to widzimy to, tak?

  • Czy nasz sim którym gramy, może popełnić przestępstwo i pójść do więzienia? NIE
   Albo dostać mandat? NIE WIEM [ ALE RACZEJ NIE ]
   A właściwie za co można te mandaty dawać? RACZEJ W OGÓLE ICH DOSTAĆ NIE MOŻNA
   Czy wraca włamywacz? NIE
   Czy będąc lekarzem, może nam umrzeć pacjent? I DON’T KNOW

   Czyli jak naszym simem rodzimy w szpitalu, to widzimy to, tak? TAK ..

 3. Myślę że dodatkowe piętro,piwnice będą moimi faworytami (może będą już w marcowej aktualizacji ), Tak btw. mam pytanie z tylnej części ciała 😛 Czy da się jakość „wymusić” trub budowania na ukrytych parcelach (grota, sylvan, itp?)

 4. Rewelacynie się zapowiada ten dodatek, wprowadza tyle nowosci, że z pewnością szybko ich od razu nie ogarniemy. Ah, niech juz będzie premiera! I to w dodatku w moje urodziny awwwww <3

 5. Jak dla mnie, to powinni poprawić opcję przeprowadzki simow. Teraz jak chce wyprowadzić dorosłe dzieci od rodziców to trzeba kombinować, nawet jak rodzinka jest bogata to nie można kupić innego domu dla części rodziny. Jakaś agencja nieruchomości by się przydała albo coś takiego jak w trójce.

 6. Wszedłem sobie na Origin z nadzieją że może już jest aktualizacja, patrzę, Aktualizowania The Sims 4 Cyfrowa Edycja Specjalna 379,77 MB Czyżby to ten update? 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories