Edycja parcel specjalnych

Wraz z nową aktualizacją, Electronic Arts umożliwiło nam edycję ukrytych parcel. Możemy więc edytować kryjówkę pustelnika, szpital czy chociażby planetę Sixam. Jeśli znudził Wam się już wygląd mieszkania kosmitów, zawsze możecie zmienić go nieco za pomocą trybu budowania. Jest to bardzo łatwy sposób, który postaram się Wam wyjaśnić. 

Na samym początku należy użyć kodu testingcheats true, który pozwoli nam na użycie bb.showhiddenobjects. Dzięki tym kodom, na naszej kosmicznej parceli będziemy mogli umieścić portal, który jest niezwykle ważny. Bez niego nie będziemy mieli możliwości powrotu do domu! Kolejnym kodem jest bb.enablefreebuild, który natychmiast odblokuje nam możliwość przejścia do trybu budowania na ukrytej parceli.

Wystarczy przełączyć tryb i gotowe, budujecie co chcecie. Pamiętajcie jednak o przedmiotach, które są wymagane do zabawy na danej parceli. Łóżka szpitalne i sprzęty są potrzebne, aby nasz lekarz mógł wykonywać swoją pracę. Podobnie jest z posterunkiem policji i laboratorium. Jeśli wszystko jest już jasne, do dzieła – Sixam czeka na Waszą kosmiczną bazę! 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
2
+1
0

46 KOMENTARZE

 1. UWAGA! Mam pytanie do osób, które zakupiły PUDEŁKOWĄ wersje „Witaj w pracy”. Czy dodatek wymaga rejestracji na Origin? Jest to dla mnie dosyć istotna kwestia, bo przy dodatkach do The sims 3 wymieniałem się nimi wraz ze znajomymi, a jeśli okaże się, że przy The Sims 4 jest to niemożliwe to w tej części pudełka od dodatków staną się dla mnie bezwartościowe. 🙁

  • Aktualizacja, o której wspomniał Karol, już była – 26 marca.

   Karol, szkoda, że nie podałeś też listy wymagany obiektów dla parceli pracowniczych. Widziałam, że takowa jest.

   Planuję edytować szpital, bo jest moim zdaniem za duży, przez co wydaje się pusty, a na dodatek moim Simom strasznie dużo czasu zajmuje bieganie z jednego miejsca na drugie i w efekcie mają za mało czasu na wykonywanie swoich obowiązków.

  • Widzę, że z językiem polskim u Ciebie nie najlepiej… Pytasz czy Sim może wybrać się do szpitala, na posterunek lub do laboratorium nie będąc pracownikiem danej placówki? Odpowiedź brzmi – nie.

   • Nie chcę, byś była urażona, ale tak dziwnie oceniasz ludzi po jakimś błędzie, w którym od razu widać, że osoba nie zrobiła tego specjalnie. W smartfonach jest taka funkcja, jak autokorekta, która poprawia wpisany tekst na najbardziej prawdopodobny. I tu najprawdopodobniej telefon/tablet/coś innego zmienił coś co ten użytkownik napisał na „ikona”. A ty od razu, że ma problemy z polskim…

 2. Na razie, to oni powinni zająć się naprawianiem błędów. Nie podoba mi się, że np. kiedy zbieram plony z ogródka, pojawiają mi się one w ekwipunku i kiedy chcę je sprzedać, przeciągam i sprzedaje, a przedmiot „przykleja” się do mojego kursora myszki i nie mogę już dalej sprzedawać plonów, ponieważ kiedy kliknę po tym błędzie na inny przedmiot, to jego obrazek się podwaja i zostaje tylko wyłączyć i włączyć grę. Nie po to ja kupiłem Edycję Premium za 200 zł , żeby musieć bawić się z tego typu błędami. EA musi nad nimi popracować, przez niektóre błędy nie mogę normalnie grać.

 3. Mi to jakoś nie działa. Zgaduje że trzeba być naukowcem żeby móc być na Sixam. I gdzie mogę znaleźć szpital czy posterunek?

 4. ale a mam portal ale ne moge leciec. czy to zależy od jakiegos poziomu umiejętności czy pociomu kariery naukowca ??? proszę o pomoc

 5. Panie Karolu, niestety ale ja nie mogę edytować parcel specjalnych, tryb budowania nawet nie jest dostępny a zainstalowalam dodatek Witaj w pracy w październiku, czy to może być błąd gry?

 6. Karol czego mój sim niechce przejść przez portal na planetę kosmitów, a bardziej nie może są tylko trzy interakcje :skalibruj, badaj obca strefę i nawiazuj katakt z kosmitami. Co mam zrobić?

 7. Użyłam tych kodów w Zapomnianej Grocie i wszystkie przedmioty jakie chciałabym zabrać ze sobą do „normalnego” świata ustawiłam na odblokowanej parceli, ale kiedy chcę jakiś przenieść do wyposażenia wyskakuje mi „twój sim nie posiada tego obiektu” i nie mogę nic z tym zrobić. Co teraz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories