Modyfikacja: Blokada drzwi

Chciałbym zaprezentować Wam dzisiaj modyfikację, która sprawiła, że gra stała się jeszcze lepsza. Koniec z klientami pałętającymi się po zapleczu cukierni. Przy odpowiednim rozplanowaniu sklepu, można sprawić, że klienci będą obsługiwani zza lady. Działanie tej modyfikacji jest bardzo proste i postaram się wyjaśnić Wam najważniejsze elementy. Co więcej, od dzisiaj dostępna jest polska wersja. Starałem się przetłumaczyć ją tak, aby była jak najbardziej zrozumiała dla wszystkich. A więc do dzieła!

Modyfikację stworzył scumbumbo na forum ModTheSims. Polega ona na tym, iż możemy zablokować drzwi w swojej grze. Wystarczy kilka kliknięć i stworzymy sobie swój "zamknięty" raj. Nowa wersja modyfikacji posiada różne rodzaje filtrów, które pozwolą dostosować drzwi według Waszych potrzeb. Filtry dzielą się na takie dotyczące wieku i płci, jest nawet podział na klientów i pracowników. W mojej grze oznacza to koniec z klientami, których wszędzie było zawsze pełno. Od teraz grzecznie oglądają towary zza lady, a mój Sim nie ma problemów z podliczaniem ich zza lodówki. Co więcej, filtry łączą się, więc możliwe jest stworzenie drzwi blokujących wejście dla: kobiety, która jest klientem, a jej wiek to młody dorosły. 

Aktualizacja: Modyfikację należy wgrać do folderu Moje Dokumenty/ElectronicArts/The Sims 4/Mods. Pobrany plik należy rozpakować (tylko raz!). Po rozpakowaniu, powinniście zobaczyć dwa pliki, takie jak na obrazku. To właśnie one muszą znaleźć się w folderze, aby modyfikacja działała. Nie zapomnijcie też o włączeniu modyfikacji ze skryptami w opcjach gry.


:plumbob: Modyfikację pobierzecie tutaj. Pobierz bezpośrednio z DOTsim. :plumbob:

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykułDom w powietrzu
Następny artykułPierwsza kwietniowa aktualizacja

54 KOMENTARZE

  1. Twórcy gry o tym nie pomyśleli i nie chciało im się tego do gry wprowadzić a tu proszę 😀 Nie sądziłem, że pojawi się coś takiego. Super ! 🙂 :tak:

  2. W karierze naukowca po dodaniu na swojej parceli anteny satelitarnej otrzymujemy dodatkowy kanał w tv o kosmitach:D jest nawet parodia Świat według Bundych:)

  3. Cześć Karolu! Mam pytanie. Jeśli nigdy w mojej grze nie wpisywałem moveobjects on lub tego typu rzeczy, jeśli pobiorę parcelę która ma takie rzeczory to one ulegną zmianie? Czy będzie pod wpływem kodu? 😀 🙂 🙂 :babeczka:

  4. A ma moze ktos pomysł jak sprawić, by klienci w sklepie sie zmieniali? W dodatku jest tylko paru moich simow, reszta to townies a ja gram całym miastem i lubię obserwować swoich simow, którymi aktualnie nie gram a te dziady siedzą w domach. Cały czas przychodzą ci sami kupując dwudziesty z kolei telewizor, to staje sie nudne.

  5. Kaps – „To wygląda tak jakby simowie byli przypisani do sklepu, to smutne, trzeba czekać ”

    To przestaje być zabawą a zaczyna porządnie wkurzać. Możesz napisać NA co mam czekać ? Na kolejną aktualizację ? Na łatkę , która popsuje coś innego ? Na kolejny dodatek ? Na The Sims 5 ? Dość wydanej kasy !!! Mam dość.Rzucam w kąt czwórkę i wracam, do trójki, która nota bene też jest zbugowana i zostawiona sama sobie. Wyrzucone pieniądze – nie małe w błoto.

  6. Też zauważyłam, że do sklepu przychodzą ciągle ci sami klienci. I siedzą tam przez cały dzień aż wreszcie coś kupią. To zaczyna denerwować.

    • Ale tak było zawsze. Do barów, klubów nocnych też przychodzi ciągle to samo towarzystwo. Od czasu do czasu zdarzy się, że przyjdzie świeża krew. Miej otwarty swój lokal przez cały dzień i całą noc i zobacz kto przyjdzie. Czasami o „nietypowych porach” zjawiają się inni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories