fbpx

Pora na Dzień w Spa!

Na oficjalnym fanpage The Sims Polska pojawił się mini zwiastun. Przedstawia on koleje dni tygodnia, kiedy Sim jest w pracy. Ostatni dzień został nazwany dniem na spa. Możemy zobaczyć tam Sima z ręcznikiem na głowie, który siedzi na specjalnym krześle do masażu. Przy kliencie stoi Simka, która masuje jego ręce. W opisie znalazł się hasztag #DzieńWSpa, który zwiastuje tytuł nadchodzącego rozszerzenia.

Aktualizacja: Jak przypomniał Domon0310 – Pisaliśmy wcześniej TUTAJ o prawdopodobnej zawartości takiego pakietu. Czyżby miała pojawić się możliwość otworzenia własnego salonu spa?

Zobacz film tutaj.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  19

  1. Artixv
   o 19:08

   ciekawe czy to dodatek czy pakiet rozgryki

   • Tomasz
    o 19:09

    Wydaje mi się, że to będzie pakiet rozgrywki 🙂 Chyb nawet coś takiego było w tej ankiecie/liście dawno temu na temat rozszerzeń.

   • Shakuahi
    o 19:10

    Obstawiam pakiet rozgrywki. W sumie fajnie byłoby, gdyby można było wyjechać do luksusowego SPA na weekend, zrobić się na bóstwo itp.

  2. Domon0310
   o 19:12

   •Zdrowie i Uroda•
   Pomóż swoim Simom wieść zdrowsze i szczęśliwsze życie! Weź udział w nowych zajęciach zdrowotnych, takich jak kojące zmysły masaże, kąpiele błotne, akupunktura, łaźnie parowe i trening osobisty. Będziesz miał również okazję otworzyć i zarządzać własnym centrum odnowy biologicznej, by szerzyć zdrowie i szczęście, przy okazji zarabiając trochę dodatkowych Simoleonów.
   Fragment z newsa “Propozycje nowych dodatków” na DOTSim

   • Mk22
    o 19:28

    Już samo zdanie: zarabiając trochę dodatkowych Simoleonów mówi, że dodadzą troszkę zmienioną kasę sklepową z Witaj w Pracy (w tym interakcje) i parę nowych mebelków konkretnie pod tą daną profesję tadam nowy pakiet gotowy xD

   • Roman D
    o 19:29

    Tak, to to, ale nie wiadomo czy wszystko z tego co tam pisali, bo w tej notce pisało też że kariery i własny biznes miały być osobno, a wyszedł jeden dodatek 😛

    • FrotereQ
     o 19:54

     I to było najgorsze posunięcie EVER.
     Nigdy więcej takich błędów, zamiast tego mogłoby być więcej karier

     • Domon0310
      o 20:45

      Szczerze może zabrzmi to głupio, ale serio byłem zainteresowany tą karierą pokojówki i tymi “tajemnicami rodzin”.

     • FrotereQ
      o 21:02

      Szczerze? Ja też xd

     • Domon0310
      o 21:11

      Pewnie coś rodem z brazylijskiej telenoweli, zdrady itp. A tak to co, mam 3 zawody i zbudowany biznes oraz kosmitów. Nigdy nie lubiłem “Własnego Biznesu”, “Kariery” i Kosmitów. W sumie cieszę się, że dodali to wszystko na początku, bo dla mnie już gorzej nie będzie. Chciałbym dodatek w stylu Rajska Wyspa, to mój ulubiony dodatek do 3. Już sobie to wyobrażam do 4. W ikonce deska surfingowa albo palma, miasteczko z dzielnicą plażową (choć znając EA ta dzielnica byłaby całym miasteczkiem) umiejętność surfingu, kariera ratownika, syreny, opalanie się, siatkówka plażowa, kąpiel w morzu, achhh.

  3. Roman D
   o 19:16

   O, to ten pakiet o którym pisali kiedyś twórcy! 🙂 Mam nadzieję że będzie można otworzyć własne spa (bo tak pisali twórcy) :świnia: 😯 ;-(

  4. Cold
   o 19:27

   A ja mam takie pytanie. Czy twórcy to jeszcze w ogóle będą robić te chaty? Bo mnie się przyjemnie je oglądało, może wiecie coś na ten temat?

   Co do tej zawartości, to nie chciałbym, aby to był pakiet rozgrywki. Mogło by to być w aktualizacji, no ale zobaczymy :).

   • FrotereQ
    o 19:40

    Nie oszukujmy się, nie co liczyć żeby to było za darmo. W tedy powiedzieliby od razu…

  5. FrotereQ
   o 19:38

   Ciekawy pakiet rozgrywki. No bo… powiedzmy sobie szczerze trochę nierozwinięty temat jak na dodatek, co nie? Chociaż… to EA… Po WwP można się spodziewać wszystkiego…

  6. Komer
   o 19:40

   Wydaje mi się, że będzie to pakiet rozgrywki. Sugeruję się niebieskim tłem dni tygodnia, bo jak wiemy dodatki mają pomarańczową barwę , akcesoria – zieloną , a pakiety rozgrywki – niebieską. :)))

  7. Domon0310
   o 20:01

   O matko! Dziękuję za wymienienie! 😀 Czuję się taki potrzebny. Jak w newsie o 5 dniach do dziennika producenta z Rajskiej Wyspy.

  8. Aleksander
   o 20:05

   Ciekawe 🙂

  9. Bajtek
   o 20:26

   Jak to będzie pakiet rozrywki to bym był zainteresowany :tak:

  10. “The Sims 4: Witaj w Spa oferuje nowe miejsce – spa! Tam twoi simowie będą mogli zrelaksować się podczas masażu lub posiedzieć w saunie. Pakiet zawiera też kilka interaktywnych przedmiotów, w tym nowy fotel do masażu i (coś) do kąpieli w błocie!
   Kolejną nowością, aby pomóc simowi się wyciszyć są nowe umiejętności: joga i nauka medytacji.
   Pakiet nadejdzie pod koniec lipca”
   No ciekawie ciekawie 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!