Zmiany w Electronic Arts i Maxis!

Na oficjalnej stronie Electronic Arts, pojawiła się informacja o zmianie, która zaszła w firmie. Ze studiem pożegnała się Lucy Bradshaw, która była następcą Willa Wrighta w Maxis. Lucy pracowała w EA przez prawie 23 lata. Zajmowała się ona serią The Sims od samego początku, pracowała również nad grą Spore oraz SimCity, którego była głównym producentem. To między innymi jej decyzje sprawiły, iż znamy serię taką, jaka jest dzisiaj. Jej miejsce zajęła Rachel Franklin, która do tej pory była główną producentką gry The Sims 4. Rachel będzie teraz czuwać nad wszystkimi dziełami studia Maxis.

W notce dodano informację, iż studio Maxis pracuje nad nowymi projektami, co oznacza, iż studio nie zostało całkowicie zamknięte. Warto przypomnieć, iż jakiś czas temu rozpoczęła się aktualizacja serwerów i strony głównej gry Spore – pierwsza od prawie siedmiu lat. Dzisiaj natomiast wspomniano o nowych projektach, które są aktualnie "na warsztacie" w Maxis. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się Spore 2?

Lucy, dziękujemy!


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  17

  1. Lucy Dzięki

  2. Kiedy nowinka o Aktualizacji i fajne nowe tło! 🙂

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Daj żyć. 🙂

    • Nie chce cie zameczać ale uwielbiam Simsy i chce poprostu wiedzieć co aktualizacja dodaje nowego. 🙂

     • Wika83

      Jeśli lubisz tak bardzo TS4 to sam poszukaj informacji i nie dręcz Karola, bo gdyby ktoś nie zauważył – Karol to człowiek, ma też swoje prywatne życie jak każdy z nas.

  3. Mixon

   Karol widziałeś nową aktualizacj edo TS 4? 🙂

  4. Rip tideee

   Tylko mi ne pokazuje sie aktualizacja 🙁
   Co dodaje???

  5. Adelajde21

   Odeszła osoba tak blisko związana z twórcą simsów, a to może oznaczać tylko jedno. Pogorszenie się serii The Sims, która obecnie jest już słaba jak nigdy.

   • Favouritism ♥

    Oj nie bądźcie znowu aż tak wielkimi pesymistami jak ja (nie lubie Rejczelki jak cholera…). To, że obecna odsłona simsów jest jak narazie najsłabszą jest faktem od premiery TS4, więc gorzej nie powinnio być (no chyba że wprowadzą Store i Premium- nie wiem co by w nich było skoro akcesoria są już biedne jak nie wiem co…). Zobaczymy, może nawet Rejczelce uda się postawić tę grę na nogi (powątpiewam). 🙂

  6. Adelajde21

   Gra nie stanie na nogi dopóki polityka firmy względem simsów się nie zmieni. EA wie że TS4 to gniot w którym ciężko wprowadzić takie pierdoły jak choćby zmywarki. Ciągną więc kasy ile wlezie i nie słuchają fanów.

   • Domon0310

    Nie tylko względem Simsów. Jako że gram w wiele gier EA, np. Dragon Age, mogę zaobserwować, ze nie tylko fani Simsów są wściekli na EA.

  7. PlumBob

   Dzięki Lucy!
   Poza tym Rachel jest bardzo miła i MOŻE (przez duże litery) ulepszy stanowisko The Sims 4

   • Pappy

    Przecież Rachel sama ściągnęła TS4 na dno, nie ma mowy aby to ulepszyła.

  8. DMNRTH

   Rachel już schrzaniła TS4 więc to ona powinna odejść XD

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki

    Trochę brzydko tak pisać. 😛

    • Rzutnik

     Pani Lucy dokonała najlepszą decyzję, jaką mogła..
     Trudno nie hejtować 4, polityki EA i tym samym głównej producentki the sims 4.

   • Domon0310

    Z wywiadów wydaje się spoko babka, ale nie znam jej osobiście, więc nie mi oceniać. Zazdro, że ja znasz, wytłumaczysz więc swoja opinię?

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!