fbpx

Okres Testowy – poradnik

Koniec demo, pobierz pełną wersję

Zapewne pamiętacie, że w poprzednich latach w wielu przypadkach przed kupnem gry mogliśmy przetestować ją w wersji demo, czyli zagrać w jej część i zdecydować się, czy chcemy ją kupić bądź nie. Twórcy coraz rzadziej dają nam taką możliwość. Nowością i wyjątkiem w tym przypadku jest Okres Testowy.

Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mogli testować pełną wersję gry przez pewien okres, a nie jak to miało miejsce w wersji demo – jeden poziom lub kreator postaci. Czas jaki możemy testować grę jest różny. W przypadku gry The Sims 4, to 48 godzin. Licznik startuje, kiedy uruchomimy grę po raz pierwszy. Po upłynięciu danego czasu, zniknie możliwość uruchomienia gry.

Hej, warto kupić The Sims 4?

Poprzez Okres Testowy, możecie sami sobie odpowiedzieć na to pytanie. Co zrobić, aby przetestować grę? Należy pobrać i uruchomić program Origin, zalogować się na swoje konto (lub założyć nowe). Następnie należy wybrać zakładkę Sklep, Darmowe gry i Okres Testowy. Możliwe jest też pobranie gry poprzez stronę Internetową, pod tym linkiem.

Kolejnym krokiem jest wybranie gry, która Cię interesuje. Okres Testowy dostępny jest dla kilku tytułów, w tym dla The Sims 4. Wybierz Pobierz teraz, aby dodać grę do swojej kolekcji.

Gra pojawi się na naszym koncie Origin, w zakładce Moje Gry. Tam należy kliknąć na okładkę, wybrać Pobierz i poczekać, aż gra zostanie pobrana i zainstalowana na naszym komputerze. Potem nie pozostaje już nic innego, jak zacząć testować grę. 🙂 Czas testu to 48 godzin, które liczone są od momentu jej uruchomienia. Czas upływa niezależnie od tego, czy faktycznie jesteśmy w grze.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  6

  1. PlumBob

   Widze że pojawiły się ikonki Facebooka Twittere i Google+ ^^ Faajniee xD

   • GlossyGem
    Administrator

    Oraz Pocket, gdyby ktoś chciał zapisać sobie artykuł na później. 😀

  2. Paula0515

   Mi to nie działa gdy klikam pobierz teraz nic się nie dzieję 🙁 Pomocy!

  3. Isska3

   Mi to nie działa, wyświetla się, że okres testowy dobiegł końca. OSTATNIO GRANE 4 LUTY 2015 R. HAHAHAH
   CZAS W GRZE 7 GODZIN, NOOO BŁAGAM WAS !!

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!