Idealne przyjęcie i strój super lamy!

Przed Wami mój pierwszy, od początku do końca, wideo-poradnik. Mam nadzieję, że pomoże Wam on w urządzeniu idealnego przyjęcia. Pamiętajcie, że stawką jest strój super lamy! Materiał opowiada o upiornym przyjęciu z akcesoriów The Sims 4 Upiorności. To moje początki z montażem, potem będzie lepiej.

Zapraszam do oglądania!

Jeśli poradnik się przydał, zostawcie łapkę w górę. 🙂

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  21

  1. Ajik 7777777
   o 15:48

   Nie wiem za bardzo gdzie napiszać moją sugestie propozycję albo może raczej prośbę. Napiszał bym ją pod wczorajszym Wehikułem czasu lecz takowy nie wyszedł. Lecz przejdę jóż do rzeczy chciał bym aby wechikuł Czasu który wyjdzie 21 Grudnia dotyczył akcesorii do The Sims 2 Na Święta. Dlaczego akcesoria? Dlatego iż wprowadzają całą masę przedmiotów świątecznych w tym również Noworocznych Halloweenowych i wielkanocnych ale jest ich stosunkowo mniej niż Bożo Narodzeniowych. Prócz tego nowe przyjęcie i dwa NPC. A i nie mylić z zestawem świadczym bo akcesoria zawierają 20 więcej obiektów niż zestaw. Przepraszam za błędy i komentarz nie na temat i z góry dziękuję 🙂

   • Risus
    o 15:54

    Bolą mnie te błędy ortograficzne ;_;

    • Ajik 7777777
     o 20:07

     Tak teraz też je widzę juz przez ó przepraszam 🙂

  2. maly123
   o 16:43

   mnie również. Ajik powinien/powinna dostać słownik ortograficzny na święta ! -_-

   • Ajik 7777777
    o 20:08

    Tak teraz też je widzę juz przeż ó przepraszam 🙂

    • Ajik 7777777
     o 20:13

     Przepraszam że napiszałem te 2 komentarze gdzie sam się poprawiłem z jeszcze większymi błędami powinno być już. A pomyśleć że wybrałem profil chumanistyczno prawny z własnej.

     • Ajik 7777777
      o 20:15

      Z własnej woli powinno być ale za szybko kliknołem na telefonie.

     • *humanistyczny *kliknąłem
      Karolu myślisz nad funkcją edycji komentarzy?

     • Ania
      o 20:25

      *wehikuł
      *humanistyczno-tralalala
      *kliknąłem
      *bożonarodzeniowych
      Podejrzewam, że przy “świadczy” autokorekta podziałała. Nie lubię grammar nazi, ale to takie dość podstawowe słówka i wypadałoby je znać, zwłaszcza, że jesteś w liceum/na studiach (wnioskuję po wybraniu profilu). Ładnie się wysławiasz, ale nad ortografią i interpunkcją trzeba by popracować. Życzę powodzenia! :))

     • Ajik 7777777
      o 22:57

      Blacky oj przydała by się tak samo jak usuwanie przez samego siebie zbędnych komentarzy. Ale czy mimo wszystko proszę czy mogli byście skupić się na właściwej treści komętarza i jeszcze raz przepraszam ze zaśmieciłem stronę głupim spamem 🙁

  3. Shakuahi
   o 17:05

   Troszkę wyrozumiałości! Ja też wolę poprawną polszczyznę, przecinki na miejscu, ładne zdania, najlepiej wielokrotnie złożone i barwne metafory ale Kochani, bądźmy troszkę wyrozumiali dla innych! Są wśród nas ludzie starsi i młodsi, specjaliści od ortografii i tacy, którzy są z nią na bakier, niektórzy mają czas żeby kilka razy przeczytać swój komentarz przed opublikowaniem, inni w pośpiechu wystukują go na telefonie pomiędzy jednym a drugim przystankiem… Wypominanie w każdym komentarzu błędów troszkę mija się z celem, zwłaszcza, jeśli są one czysta krytyką – każdy z nas popełnia błędy, każdemu można wytknąć brak przecinka czy zbyt dużo kropek w wielokropku tylko po co? Żeby poczuć się lepiej?

   I z drugiej strony – Jeśli ktoś z Was przeprasza za błędy i taką “formułkę” dodaje do każdego postu – zróbcie coś z tym. Nie śpieszcie się z komentarzami, przeczytajcie je przed publikacją, piszcie krócej ale bez błędów. W Internecie można znaleźć dużo stron zawierających porady dotyczące podstaw poprawnego pisania, warto poświęcić swój czas na zapoznanie się z tymi informacjami – pisać będziecie całe życie i jest to wiedza, która przyda się nie tylko na forum dotyczącym gry.

   Pozdrawiam wszystkich i apeluję o przedświąteczną łaskawość przy szukaniu błędów w moim komentarzu! 🙂

  4. Petro
   o 21:26

   Na snapchacie widać że grasz w super grę- Cities: Skylines ^^
   Może warto o niej wspomnieć na stronie ?

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 21:37

    Od tego są już zagraniczne serwisy. 🙂 Mam w planie zająć się tutaj innym symulatorem.

  5. Pani Proch.
   o 22:38

   Ja wymyśliłam jakże genialny pomysł na urodziny dziecka – zrobię mu upiorne przyjęcie to wszyscy przyjdą przebrani. I faktycznie dzieci przyszły przebrane tylko, że wszystkie za hot-dogi. Do tego zeżarły tort zanim solenizant zdmuchnął świeczki 🙁

   • Jasiek
    o 15:01

    TP zabrzmiało bardziej jakby to były urodziny małych dzieci, a bez dziesięciolatków:-D

  6. Gosik
   o 17:57

   He he he dobre 😀

  7. Zaciykaw
   o 21:09

   Karol , jak zrobiłeś ,że w jednym rzędzie są trzy stroje . W podstawce są tylko dwa w rzędzie . Modyfikacja?

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!