Zwiastun Kina Domowego

The Sims Polska udostępniło zwiastun nowych akcesoriów The Sims 4 Kino Domowe. Materiał przedstawia nowe obiekty i interakcje Simów. Podoba Wam się nawiązanie do wideo dodatku The Sims 3 Pokolenia?  ??

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

50 KOMENTARZE

 1. Jak spojrzałem na te zdjęcia u góry, to przez chwilę myślałem, że to są lezbijki XX Było by fajnie, bo wszyscy wiedzą, że można i je i gejów tworzyć, ale twórcy nigdy tego nie pokazują na zwiastunach.

 2. Ten zwiastun miał na celu pokazać jak beznadziejne jest życie? Że ludzie wiecznie siedzą w kapciach przed telewizorem od pierwszych chwil życia do starości? O.o

 3. Fan o nicku Plasticbox stworzył działającą wyciskarkę do soku, polecam ściągnąć i przetestować. Obiekt znajduje się na stronie Mod the Sims.

    • Gdyby połączyć wszystkie mody, które są zasługą między innymi fanów w jeden duży, można by powiedzieć, że nie taka długa :P.

   • Ściągnąłem tę wyciskarkę i szczerze mówiąc jestem zawiedziony. Nie podzielam jednak Twojego entuzjazmu. Co z tego, że mamy soki jak animacja ich robienia jest beznadziejna. Wyciśnij sok – a sim wsypuje susz do sokowirówki. Nie na takie mody czekam. Mod to ma być coś od początku do końca przemyślanego. Coś co zastąpi nawet istniejącą animację. Coś co nie wygląda w grze idiotycznie. Plus mam wrażenie, że wyciskarka wpłynęła negatywnie na moją grę. Muszę jeszcze to zbadać i sprawdzić inne ostatnio ściągnięte obiekty cc, ale wydaje mi się, że wyciskarka wpływa na obracanie kamerą. Wciśnijcie sobie prawy przycisk myszy bez jej poruszania i zobaczcie czy wam ekran się przesuwa – jeśli tak to znaczy, że coś jest nie tak. No i twarze simów znów są zacienione kiedy przebywają na zewnątrz.
    Mody niestety często psują grę. Akwarium z iguaną które kiedyś ściągnąłem wpływało na:
    obracanie kamerą na boki, brak możliwości grania w nie budź lamy, brak możliwości adopcji dzieci.

    • To, że Ty użyłaś 2 razy, nie znaczy, że ja też muszę :). Ja używam dość często, lubię świeże soki i brakuje mi tego w Simsach. A niestety nie pobiorę tego, bo nie pobieram żadnych modów lub dodatkowych obiektów :).

 4. może troche nie na temat ale przydał by się dodatek który doda do gry klasyczne elementy i możliwości np.tańce towarzyskie, doda impreze np.retro-bal , doda długie eleganckie stroje i wypasione garnitury , miasto w którym wieśniacy usługują królewskiej parze w mieście biedne dzielniczki poprzetykane barami i kafejkami + bogata dzielnica z mądrą królową i zarozumiałym królem , byłyby też królewskie przemowy po których simowie byli by spięci lub szczęśliwi ! Wiem ,że może trudno byłoby coś takiego dodać przy imprezowej mocy ts4 ale było by naprawdę fajnie! Przepraszam za błędy!

   • faktycznie … masz racje, no cóż… Ale może kiedyś… Kto wie! 😉
    Aha i czy TheSimsPolska na fb. kasuje komentarze dlatego ,że nie umie odpowiedzieć? dzięki

  • Ja żałuję, że Twórcy nie rozwinęli bardziej The Sims: Średniowiecze. Gra, co ciekawe, była lepsza pod względem optymalizacji i grafiki od TS3, na którym bazowała. Szkoda, że skończyło się na jednym dodatku.
   Myślę jednak, że średniowiecze nie pasowałoby do klimatu TS4. Wątpię, żeby kiedykolwiek miał wyjść taki dodatek.

   • Do A. i Lenpio3

    @A. – A ja mam zupełnie inne zdanie. Nie lubię Średniowiecza, wolałbym rozbudowany Skok W Przyszłość. Średniowiecze było oddzielną grą i posiadało wiele rzeczy, a Przyszłość… Budowa botów, trzy światy, potomkowie, kilka nowych wersji obiektów i tyle.

    @Lenpio3 – Akurat dwie pierwsze linijki były super pomysłami. Zrobić dodatek na styl Roaring Heights i Szalonych Lat – na to czekam ;D

    • Ja ogólnie lubię tematykę związaną ze średniowieczem, dlatego gra mi się podobała 😉 Skok w Przyszłość już mniej. Dodatek był ciekawy i dobrze wykonany, ale raczej nie w moim klimacie i faktycznie lepiej pasowałby na osobną grę.
     Roaring Heights było świetne, kojarzyło mi się z amerykańskimi serialami o bogaczach z lat 80. Taka konwencja idealnie pasowałaby do dodatku o sławie, gwiazdorstwie.

    • Też bym chciał zobaczyć taką przyszłość w wersji TS4, ale fajnie by było, jakby było to inspirowane GW, tzn. stroje, takie jak ma Vader, Kylo, miecze świetlne, statki kosmiczne… Taki dodatek to bym kupił nawet w kilku sztukach xD

    • Też bym chciał zobaczyć taką przyszłość w wersji TS4, ale fajnie by było, jakby było to inspirowane GW, tzn. stroje, takie jak ma Vader, Kylo, miecze świetlne, statki kosmiczne? Taki dodatek to bym kupił nawet w kilku sztukach xD

     A, Karolu, popełniłem literówkę w poprzednim nicku, więc skopiowałem wiadomość 😛 Mam nadzieję, że się nie gniewasz 😉

    • dziękuje w sumie gdy pisałam ten komentarz ( tamten powyżej bo przy tym jem jabłko) myślałam o klasyce np.możliwości tańczenia we dwoje normalnie a nie jak do tej pory było 'obok siebie’ ale moja wyobrażnia zadziałała no i jest komentarz od A. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories