Przegląd: Kuchnia na Wypasie – CAS

Autorem tekstu jest Machine

Co może oferować dodatek o tematyce kuchennej w trybie stwórz Sima? Ku zdziwieniu co poniektórych, nie mało! Akcesoria The Sims 4 Kuchnia na Wypasie dodaje do gry dość pokaźną sumę 29 obiektów w trybie CAS, w tym 17 dla kobiet i 12 dla mężczyzn. Niepocieszeni mogą być natomiast młodsi Simowie, bowiem nie dostali oni nic. Najwyraźniej przygoda w kuchni nie jest jeszcze dla nich.

Czwarta generacja Simów przyzwyczaiła nas raczej do tego, że obiekty CAS współgrają z tematyką rozszerzenia. Tak było np. w przypadku Wytwornego Przyjęcia, czy Dzień w Spa. Zdarzają się jednak takie wyjątki jak Kino Domowe, czy Kuchnia na Wypasie. Trudno byłoby stworzyć kolekcję pozwalającą na skojarzenia z samym gotowaniem, więc w tych akcesoriach otrzymujemy jeden komplet z fartuchem do kuchni, a resztę zawartości tworzy linia ubrań inspirowanych poprzednimi dekadami. Jest tutaj trochę lat 70' jak i 90' w lekko unowocześnionym wydaniu.

  

Kolory ubrań są dość zróżnicowane, niektóre są krzykliwe i trudne w odpowiednim doborze (jak na zdjęciu po lewej), lecz znajdą się też te bardziej stonowane, nadające się do skompletowania.

  

Oprócz obiektów stylizowanych na minione dekady, akcesoria oferują też takie, które są bliższe czasom współczesnym. Czy są one praktyczne i przydatne na co dzień? Oceńcie to sami zostawiając komentarz pod artykułem, jednak jedno jest pewne – Kuchnia na Wypasie zdecydowanie nie odstaje ilością przedmiotów od swoich rówieśników!

FRYZURY

  
       

DODATKI

GÓRA

  
  
  
  
  

  DÓŁ

   

KOSTIUM

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  10

  1. Nic
   o 13:20

   Mnie CAS bardzo się podoba, gorzej już z trybem budowania. ?

  2. Piotr
   o 15:39

   Ubrania są takie średnie ?, a fryzury są już ładniejsze ☺

  3. Kuna Kiny (TelepaTucular)
   o 18:35

   Używam tylko czterech ubranek dla mężczyzn, wszystkich fryzur dla kobiet, długiej dla mężczyzn, marynarki z szalem (apaszką ?), a od czasu do czasu reszty topów dla kobiet. I tak dzwony najlepsze. O wiele lepsze niż te z KD 😀 Czyli z 29 rzeczy najczęściej używam tylko 8. Magia simsów…

   • o 19:50

    Myślę, że nie znajdziesz osoby, która polubiłaby wszystkie obiekty jakie zostają dodawane do gry 😀 Osobiście posiadam nawet jedno rozszerzenie do Simsów, w którym nie podoba mi się chyba nic, więc 8 to nie jest takim beznadziejny wynik jeśli chodzi o akcesoria, chociaż analizując Twój komentarz powiedziałbym, że z tego co piszesz, to wynika, że używasz ponad 12 obiektów 😉

    • Kuna Kiny (TelepaTucular)
     o 10:51

     “Od czasu do czasu” a “najczęściej” jest dla mnie róźnicą 😉

     Które rozszerzenie posiadasz ?

     • o 15:05

      To, którego w ogóle nie używam? Są to Słodkie Niespodzianki KP, chociaż do samej Katy nic nie mam, ale po prostu nic z tego rozszerzenia mi się nie przydało :/ Mógłbym jeszcze powiedzieć, że Upiorności również, ale dam im jeszcze szansę przy robieniu przeglądu. Zauważyłem, że im precyzyjniej przyglądasz się grze, tym więcej pozytywów znajdujesz 🙂 (tak miałem z np Kuchnią na Wypasie)

     • Kuna Kiny (TelepaTucular)
      o 15:24

      Nie rozumiem co ludzie widzą w Słodkich Niespodziankach. Sam nie wydałem na to hajsu i nie chcę wydać. Jedna sukienka i jeden fotel nie przekonują mnie do zakupu. (A raczej nie przekonały)

      Upiorności mogą się przydać i dlatego nawet je polubiłem. Dynie pasują do UwP, groby postawi się na cmentarzu, od czasu do czasu kanapy i fotele, miski stawiam w kawiarniach, misiek i dywan są cudowne, kartonowy domek stoi sobie w salonie, dywanowa podłoga jest w bawialni, podłoga i ściany z desek mam w stolarni. Trochę poczekać i pomysł sam wpadnie do głowy. No chyba, że to Niespodzianki. Wtedy się nie da.

     • Guuzik
      o 11:44

      Mi się podobają Słodkie Niespodzianki 😉 ciekawe nawet są. W sumie podoba mi się każde rozszerzenie do każdej części, jeszcze nie było takiego co uznałbym za jakieś głupie czy coś 😉 .

  4. Guuzik
   o 18:46

   Przepraszam że tutaj piszę, ale widzieliście zwiastun The Sims 4 Romantyczny ogród 😉 i kolejne akcesoria 🙂

  5. Olciq
   o 19:20

   Będę miała z zestawem 2 🙂 Kupuję dzisiaj razem z dodatkiem ‘Spotkajmy się’ ;D

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!