Przegląd: Witaj w Pracy – CAS

Autorem tekstu jest Machine

Witam wszystkich w przeglądzie nową porą! Od teraz będą one publikowane w czwartek zamiast we wtorek. Z dniem dzisiejszym bierzemy na warsztat pierwszy dodatek do czwartej generacji Simów, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny, a mianowicie Witaj w Pracy. Gra wprowadza aż 190 elementów w trybie CAS. Chcąc być przy tym obiektywny, należy wspomnieć, że liczbę tę dosyć mocno wsparł dział makijaży, w którym to znajdziemy mnóstwo kosmicznych dodatków zarówno dla Simek, jak i dla Simów. Żadna płeć, ani przedział wiekowy nie został tym razem poszkodowany- dodatek oferuje całkiem dużo ciekawych fryzur jak i ubrań, czy dodatków.

 

The Sims 4 Witaj w Pracy wprowadza do rozgrywki nową rasę – kosmitów, dla których mamy tylko dwa rodzaje kombinezonów, ale dosyć rozbudowaną charakteryzację twarzy. Niestety, pomimo tego, że dodatek powinien posiadać najbogatszą możliwą ofertę dla gracza, nie została dodana ani jedna cecha, ani aspiracja życiowa.

 

Jak określić nową, "roboczą" szafę Simów? Ciężko tutaj jednoznacznie zdefiniować styl, zaprojektowanych przez twórców, obiektów. Oprócz oczywistych w tym przypadku stroi do pracy, takich jak kitel naukowca, czy lekarza lub uniform policjanta, otrzymujemy bardzo pokaźną ilość ubrań, które niekoniecznie można by określić w paru słowach. Jest trochę luźnych, kolorowych, letnich fatałaszków, jest parę sportowych akcentów, ale i znajdzie się kilka bardziej eleganckich rzeczy. Kolorystyka również w dużej rozpiętości- można założyć Simowi jaskrawo-fioletowe trampki na wyjście do klubu, jak i szykowne, brązowe buty na spotkanie biznesowe.

 
 
 

Jeśli miałbym szukać, czegoś co wyróżnia to rozszerzenie, to na pewno będzie to możliwość tworzenia różnych charakterów. Możemy stworzyć rockowca, nowobogacza, hipsterkę, lub buntowniczkę.

  

Tytułem podsumowania: biorąc pod uwagę brak tematu przewodniego w CAS-ie, twórcy dają nam większą swobodę w ocenie tego działu, ponieważ tutaj wszystko zależy już tylko i wyłącznie od Waszej estetyki. Nie jestem w stanie Wam w tym przypadku podpowiedzieć, czym się powinniście sugerować przy rozważaniu zakupu Witaj w Pracy, ponieważ ubrania są na tyle uniwersalne, że ciężko uzależnić decyzję od czegokolwiek poza tym, czy obiekty te są dla Was po prostu ładne i wpadły w oko. Mogę powiedzieć tyle, że są one na tyle proste, że łatwo będzie je skompletować z ubraniami, które już w grze posiadacie. Osobiście bardzo często korzystam z obiektów właśnie z tego dodatku, a Wy?

FRYZURY

 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

GÓRA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

DÓŁ 

 
 
 
 
 
 
  

BUTY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

 

DODATKI

 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOSTIUM

 
 
 
 
 
 
 
  

MAKIJAŻE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  15

  1. Ktośtam Cosiek

   Kiedy będzie ta aktualizacja?

   • GlossyGem
    Administrator

    Dzisiaj zapewne. Jakoś około 18.30, jak zawsze. 🙂 Zapraszam po nowinkę i przegląd nowości.

  2. maly123

   Bardzo mi sie podoba ten przegląd 🙂 Tylko czemu tak późno ?? 😀

   • Na pocieszenie powiem, że oprócz Witaj w Pracy, pozostało do opisania jeszcze tylko Dzień w Spa oraz pojedyncze artykuły do paru akcesoriów i cały dział do ts4 będzie już kompletny 😀 Jeśli chodzi o rozszerzenia wydawane aktualnie, nie przejmuj się, wszystko jest opisywane parę dni od momentu pojawienia się gry na rynku 😉

    • maly123

     Ok 😀 a co z podstawową grą w dziale The Sims 4 ????? 🙂

    • maly123

     Ok 😀 a co z podstawową grą w dziale The Sims 4 ? Bardzo na to czekam 😀

  3. GlossyGem
   Administrator

   Kto zauważył nowy nagłówek? 🙂

  4. Marcin

   ja i nie bardzo wiem o co chodzi z Lodziarzem czyżby nowy zawód?

  5. Super 🙂

  6. weronka2703

   Moje jedyne i ulubione rozszerzenie! Kocham tworzyć różnorodne sklepy i troszkę zmieniać miejsca pracy! W końcu wiem za co dostaję awans!

   PS Jeśli chodzi o to, że mam mało rozszerzeń to czekam na Zwierzaki :*

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!