Urodzinowy Konkurs #3

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia w grze. Wymagania są wysokie, ale wierzymy w Wasze umiejętności! Należy wykonać zdjęcie smutnego dziecka, które nie jest zadowolone z wystroju swojego pokoju. Zdjęcie musi być wykonane w dziecięcym pokoju. Na fotce znaleźć się muszą również: rodzic, kosz na śmieci, plakat z kryształkiem, dowolna zabawka i dwa okna. Zdjęcia bez wszystkich wymienionych elementów, nie będą brały udziału w konkursie. Prace należy wysyłać na adres [email protected].

 • Nagroda: The Sims 4 Pokój dzieciaków
 • Czas trwania: Dzisiaj, godzina 19:59
 • Zakazane jest używanie elementów z The Sims 4 Pokój dzieciaków
 • Zakazane jest używanie zawartości zmodyfikowanej
 • Zakazane jest edytowanie zdjęć za pomocą programów
 • Zdjęcia mają pochodzić z gry The Sims 4
 • Temat wiadomości: Smutny Dzieciak
 • Sponsorem nagrody jest Electronic Arts Polska

?Następny konkurs startuje o godzinie 19:00.


bartosz20017@, gratuluję wygranej! 🙂

Nagrody pocieszenia w postaci podręcznika twórcy: ina_k.90@, jakubbeger@, aneckar99@.
 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

52 KOMENTARZE

 1. Zawiodłem się. Czekam na konkurs na dowolne akcesoria. Będą takie konkursy? Np. na kuchnię na wypasie? Mam zamiar kupić sobie zestaw 4 jak wyjdzie i dlatego nie mam zamiaru brać udziału w tym konkursie.

 2. O który plakat z plumboben chodzi? Bo jeden jest oprawiony w ramkę, drugi jest na kolorowym tle i jest jeszcze jeden z 4 plumbobami 😉

 3. Karol, a będą żeczy typu:
  -myszki
  -klawiatura
  -opaska z plumbobem
  -co z DOTsimBOX??
  Jakies gadżety dla komputerowca? 😛

 4. Próbuje zrobić prace do wszystkich konkursów (oprócz rozdawajki…). Kiedy zaczęłam kończyć restaurację, że komputer mi się przegrzał, no i się wyłączył. 😛 Co do tego konkursu – miałam zrobione zdjęcia które idealnie pasowało by do konkursy tylko… nie było rodzica na zdjęciu. Plakat z plumbobem, zabawki, smutny Sim. Oprócz tego rodzica. Idę więc się brac do roboty. A i jeszcze jedno – na kiedy przewidywane są wyniki??

 5. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy zdjęcie musi być wysłane z tego samego konta e-mail, które podajemy tutaj, przy pisaniu komentarzy?

 6. Mam pytanie do kiedy trwa konkurs? do 19:59? Strasznie chciałabym wykonać zdjęcie na konkurs ale nie wiem do kiedy mam czas 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories