Zabawa na podwórku dostępna!

Akcesoria The Sims 4 Zabawa na podwórku są już dostępne w Origin. 🙂

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

32 KOMENTARZE

  1. Ok kupiłem i pobieżnie sprawdziłem te rzeczy, które mnie interesowały i już mam pierwsze zastrzeżenia. Karmnik dla ptaków. Animacja ptaszków jest ładna ale niestety jest niedopracowana. Dlaczego ptaszki „łypią” – czyli na ułamek sekundy znikają. Nie chodzi mi o to, że odlatują i przylatują znikąd. Chodzi mi o to, że jak już są przy karmniku to cała postać momentami mruga. Czyli tak jakby w animacji ktoś przeskoczył jedną klatkę. Od razu strasznie mnie to wkurzyło. No kurczę, czego zawsze takie beznadziejne niedociągnięcia – typu łysinka w oficjalnych włosach.

  2. Dobra, nie jestem zwolennikiem podpowiedzi ukrytych w zawartości gry, ale jak się ma magnetofon „Plumbot” do reszty zestawu?

  3. Czy tylko ja mam problem z galerią i nie mogę połączyć się z siecią w grze? Internet mam a wszystko było ok jak grałem jakieś poł godziny temu D:

  4. Ej czy ma ktoś tak, że animacja ślizgawek jest spierdzielona. Simy spłaszczają się na początku – idzie fala bez sima, i sim nagle pojawia się na końcu.

    • Nie potrafiłem sobie tego wyobrazić, ale kiedy zobaczyłem jak to wygląda to walłem (błąd celowy, jako zastąpienie innego słowa). Po prostu epicko – pół sima to nogi, reszta to ściana Xp

  5. Cóż… Kiedy każdy cieszy się nowymi animacjami na ślizgawce wodnej to ja ubolewam, ponieważ u mnie te animacje nie działają. Sim wskakuje i zostaje w jednym miejscu a jakaś niewidzialna siła pcha wodę i kryształ nad głową sima i magicznym trafem sim znajduje się po drugiej stronie ślizgawki… teleportacja

    • A w następnych akcesoriach będą stanowiska do teleportacji, a ty je będziesz miał(a) przed premierą. Widzisz ? To ficzer jest, bo jeżdżenie po ślizgawce to jest bug. to jest tak naprawdę do teleportacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories