Zabawa na podwórku – Obiekty

Autorem tekstu jest Machine

Przedstawiamy zdjęcia zawartości z Trybu kupowania z akcesoriów The Sims 4 Zabawa na podwórku. Ilość nowości to 38 obiektów, do których możemy dodać dodatkowe 4 wersje dzwoników (podwieszane i naścienne: ceramiczne oraz bambusowe) i alternatywną wersję stołu, co daje łączenie 43 obiekty. Poniżej możecie zobaczyć screenshot każdego z nich oraz nasze propozycje łączenia obiektów w pokojach.

Obiekty 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

Propozycje aranżacji

 
 
 
 
 
  

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

19 KOMENTARZE

 1. Znowu koszmar zdjęciowy. Ładowanie 60 MB zdjęć na raz (tak właśnie się dzieje!) jest naprawdę odczuwalne. A mogłoby to być 80% mniej, gdyby chociaż przepuścić te zdjęcia przez program, który przerobiłby je automatycznie na jpg wysokiej jakości (dziesięcioprocentowa kompresja) ? wszyscy by na tym zyskali, bo zdjęcia nie byłyby odczuwalnie gorsze. Tylko nie Karol, który musiałby poświęcić chwilkę więcej na przygotowanie artykułu.

  • Jeśli ja mogę poświęcić chwilkę na przygotowanie artykułu, to dlaczego Ty nie możesz poświęcić jej na jego załadowanie? 🙂

   Z pewnością masz tych chwilek mnóstwo, dlatego zapraszamy Cię do naszej redakcji. Będziesz mógł kompresować tyle zdjęć, ile tylko będziesz chciał. Może przekonasz się chociaż, ile czasu wymaga przygotowanie wpisu. 🙂 Chociaż Tobie to zapewne nie przeszkadza, bo to tylko chwilka. Zapraszamy do zgłoszenia się: http://dotsim.pl/kontakt/

   • Wybacz Karol, ale brak kompresji świadczy o bardzo nieprofesjonalnym podejściu.
    To tak jakbyś napisał nowinkę z błędami ortograficznymi, a po zwróceniu uwagi w komentarzu, zaproponował komentującemu nieodpłatną fuchę korektora.

    • Bardzo nieprofesjonalne jest też to, że jakiś czas temu moje komentarze znów zaczęły podlegać moderacji, a ostatni mój komentarz został usunięty. Widocznie to, że doskonale wiem, ile wysiłku potrzeba, żeby powstał wpis, nie spodobało się moderacji.

    • Jest to bardzo profesjonalne, ponieważ naszym zadaniem jest dbanie o brak nachalnej reklamy i monitorowanie osób, których jedyną aktywnością na stronie jest ujemnie naładowany komentarz. Twoje komentarze podlegają moderacji już od ponad pół roku, od kiedy (pod innym nickiem) reklamowałeś swojego bloga i komentowałeś poczynania innych użytkowników, czy autorów. Z tego co widzę, Twój blog już nie istnieje 😉 , zostaw więc mądrość „doskonale wiem ile” przed wejściem na wciąż działające DOTsim.
      

 2. Podobają mi się te meble, ale oprócz nich jeszcze fajniejsze są te kwiatki bardzo lubię jak twórcy dodają ozdóbki tego typu nie mówiąc już o tej słodki żabce-fontannie ^^

  • Nie, bo spamujesz ciągle o tym samym. Jeden komentarz na dany temat wystarczy. Podobnie z mailem – i  tutaj apel do innych – wystarczy jeden mail ze zgłoszeniem, nie dwadzieścia. 

 3. Chciałam tu skomentować coś innego, ale jak przeczytałam, że tutaj niektóre osoby są monitorowane (a raczej ich komentarze) to się nieźle uśmiałam. Ktoś ma już chyba dość ;D Bo jak mi mówi koleżanka, teraz na DOTsim coś źle skomentujesz to masz przerąbane 😐

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories