Nowy zwiastun The Sims 4 Styl dawnych lat

Przed chwilą na oficjalnym Youtube The Sims pojawił się zwiastun przedstawiający nowe akcesoria The Sims 4 Styl dawnych lat. W filmiku możemy zobaczyć między innymi: Simów tworzących swoje stylowe makijaże, lokaja oraz tajemniczy globus-barek. 

Czy wy też nie możecie się doczekać?

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

14 KOMENTARZE

 1. Styl dawnych lat, a niektóre meble wyglądają bardziej nowocześnie niż cała reszta mebli z gry 😀 Hm, dość fajnie się zapowiada, ale jestem ciekawy jak będzie działał ten lokaj :/

  • Pamiętam jak byłam jeszcze w gimnazjum i potem liceum (czyli tak 10 lat temu mniej więcej) to uważałam, że to jest strasznie niesprawiedliwe, że dziewczyny się wymalowały, nakładły fluidów, pudrów, przykryły młodzieńcze pryszcze (które wszyscy mieliśmy, w większym lub mniejszym stopniu) i tak sprytnie zakamuflowane śmiały się z niedoskonałych cer chłopaków.

   • A ja pamiętam, że najpierw dziewczyny miały pryszcze i chłopaki się z nich strasznie naśmiewali, a jak chłopcy mieli (a dziewczyny już miały ten etap za sobą), to te wykazały się klasą i męskich problemów nie komentowały 😉 Ale wtedy nikt się do szkoły nie malował.
    Co pokolenie, to inne wspomnienia 😉

 2. Fenomenalnie, nareszcie gdyby tylko naprawili to ciągłe wywalanie z gier dodali jakiś fajny świąteczny motyw to ja w to wsiadam i nie wysiadam do nowego roku:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories