Styl dawnych lat – Stwórz Sima

[su_service title=”Informacja” icon=”icon: comments” size=”26″]Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy. Pragniemy zaznaczyć, iż nie ma to wpływu na ocenę, która pozostaje niezależna.[/su_service]


Akcesoria The Sims 4 Styl dawnych lat oferują nam 22 stroje (wliczając w to zarówno ubrania jak i dodatki w postaci zegarków, biżuterii czy okularów) oraz 5 fryzur dla kobiet, mężczyzn oraz  dzieci, dając łącznie 27 zupełnie nowych obiektów w trybie Stwórz Sima.

 

 

Oszałamiająca moda wyciągnieta wprost ze złotej ery Hollywood zawitała w świecie Simów, fundując klasyczne propozycje w stylu vintage. Zachwycające fryzury i błyszcząca biżuteria wysadzana diamentami to dopiero namiastka tego, czego możemy się spodziewać po najnowszych akcesoriach. Wielbiciele mody ze starych, dobrych lat zakochają się od pierwszego wejrzenia w oferowanych stylizacjach. W rozszerzeniu znajdziemy ubrania nadające się znakomicie na  wieczór koktajlowy w doborowym towarzystwie m.in. suknie, garsonki czy smokingi, jak i elegancki szlafrok czy podomkę, które będą odpowiednie podczas romantycznego wieczoru przy kominku.

  

  

 

Wraz z nową możliwością zatrudnienia osobistego lokaja, otrzymaliśmy specjalny strój na całe ciało dla mężczyzny i kobiety. Smoking dostępny jedynie w kilku wariantach kolorystycznych – zdominowanych poprzez czerń i biel – z pewnością doda naszemu służącemu odpowiedni wygląd i klasę.

 

Twórcy nie zapomnieli również o naszych najmłodszych, dodając im – poza fryzurami – nowe elementy garderoby. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki otrzymali po jednym komplecie na całe ciało.

 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

12 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś mógłby dodać Miejskie Życie i Styl Dawnych Lat (Ta nazwa jest tragiczna jak na akcesorium…) do linii czasu?

  2. Nie na temat, ale…mam problem w grze, ponieważ mój sim nie może pójść spać, może się zdrzemnać czy siedzieć na łóżku, ale nie spać. Zmieniałam lóżko, położenie łóżka i cały czas jak wciskam żeby poszedł spać to macha tą ręką ze znakiem zapytania jak idiota. Czy ktoś ma podobny problem i czy ktoś może wie jak go rozwiązać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories