Edycja terenu – stare obrazki

W Internecie krążą informacje o nowym znalezisku z gry The Sims 4. Są to miniaturki trzech parcel z różnym ułożeniem terenu. Jak wiemy, w The Sims 4 nie ma możliwości edycji wysokości terenu, więc Simowe strony sugerują, że ikonki te mogłyby zwiastować nadchodzącą nowość. Niestety, obrazki znajdują się w grze już od 2014 roku, co oznacza, że prawdopodobnie są one pozostałością z etapu produkcyjnego gry podstawowej.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  19

  1. Przestańcie straszyć :p Już prawie myślałem, że EA zmądrzało ;(

  2. Marcin
   o 00:35

   może i lepiej bo wyglądaja bardzo sztucznie wręcz plastik na plastiku

   • Petro
    o 01:18

    Czyli jak całe Simsy 4 :_:

   • Ciekawski
    o 22:08

    To pewnie prototyp. Pierwsze screeny z ts4 też wyglądały słabo.

  3. Hubert
   o 01:33

   Artysta od siedmiu boleści

  4. Kinga
   o 07:15

   Mi tego nie trzeba i tak zawsze miałam problemy z terenem w the Sims.

  5. No przecież to by było zbyt piękne…

  6. Sebosz
   o 13:06

   Szczerze mówiąc osobiście i tak nigdy z tego nie korzystałem, więc mi tego nie brakuje. No ale nie zmienia to faktu, że społeczność potrafiła się wykazać kreatywnością co do wykorzystywania tego typu narzędzi.

  7. Tomaszek
   o 15:33

   Czekam aż the Sims 4 wyjdzie z “wersji alfa”, bo obecna wersja to mała porażka. Modelowanie terenu to jedna z podstawowych funkcji, której brakuje. Nie zapominajmy, że simsy to nie tylko symulator życia, ale też kreator otoczenia. Obecnie gra nie oferuje mi tego, czego bym oczekiwał po czwartej serii. Uważam, że twórcy robiąc krok w tył w aspekcie kreowania świata popełnili spory błąd. Po czwórce spodziewałem się czegoś “wow!”: półpięter, schodów wielobiegowych, garażu w poziomie piwnicy, zaokrąglonych ścian, edytor otoczenia (którego nie dostaniemy na 99% w tej serii) i oczywiście rozbudowany edytor terenu.
   Ale żeby nie być zbyt krytyczny powiem, że kreskówkowa grafika wręcz mnie urzekał. Dziś nie jestem w stanie patrzeć na grafikę w trzeciej serii, jest okropna. Dążenie do realizmu i obecne możliwości naszych komputerów nie idą w parze i uważam, że twórcy też doszli do tego wniosku.
   Miejmy nadzieję, że najbliższe aktualizacje uzupełnią nam brakujące funkcje, z którymi mieliśmy do czynienia w poprzednich seriach.

  8. jak mi tego brakuje…

  9. Nira
   o 10:19

   Ciekawe kiedy pojawi się zapowiedź kwartalna.

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 10:36

    😉

   • Emilia
    o 15:38

    Właśnie 😛 Zwłaszcza powinni powiedzieć w końcu coś o wampirach 😛 Wchodzę na DotSim po 10 razy dziennie żeby sprawdzić, czy twórcy wreszcie coś zapowiedzieli 😛

  10. ;_; Straciłem już nadzeje 😉 nic … nie wracam do 4 😉 będe se grał w moją tójeczkę i będe czekał jak wyjdzie piątka ;P lecz to już będzie cąłkowita porażka (the sims 5 ) ;_; ehh…. ide grać w The sim 3 😉

   • CysiaCysia
    o 20:20

    Właśnie… trójka ma mega możliwości, uwielbiam ją. Czwórka 5 min po odpaleniu się nudzi, bo co tu robić, jak zaraz wyskoczy ci ekran wczytywania? 🙁
    Spokojnie, piątka będzie już w 2019 😀 wnioskując po czasie trwania poprzednich generacji.
    The Sims – 2000
    The Sims 2 – 2004
    The Sims 3 – 2009
    The Sims 4 – 2014
    Może piątka będzie podobna do trójki? Skoro słyszałam, że czwórka jest podobna do dwójki, to możliwe.

    • realista
     o 22:19

     Czwórka jest podobna do dwójki tylko ze względu na “komiksową”, “kolorową” itd. grafikę, reszta niestety o wiele słabsza, uboższa od dwójeczki xD 🙁

    • Bartek011
     o 22:30

     W 2019? Oj, wątpię w to mocno. Jeszcze nie ma zwierzaków i pór roku, a już 2017. Poza tym czytałem gdzieś że cudowna czwórka będzie rozwijana o wiele dłużej niż pozostałe części ?

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!