EA: Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry!

Osiągnij życie wieczne!

Nadnaturalne wydarzenia zawsze stanowiły ważny element The Sims, wprowadzając unikalne historie i pozwalając na bardziej mroczną i zwariowaną rozgrywkę. Dlatego właśnie jest nam niezwykle miło ogłosić, że Pakiet rozgrywki The Sims™ 4 Wampiry ukaże się już 24 stycznia 2017 roku. 

Chcieliśmy sprawić, aby świat wampirów w The Sims 4 był bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek i z pewnością będziecie bardzo zadowoleni z efektów. Wampiry kierują się swoimi własnymi wampirzymi potrzebami, w pierwszym rzędzie zorientowanymi na pozyskiwanie plazmy, mocy i czasu na sen. Plazma to główny napój wampirów; można ją zdobyć na różne sposoby. Wasz Sim może kupować pakiety plazmy jako rozwiązanie doraźne albo hodować owoce plazmowe, co jest opcją długoterminową. Jeśli jednak pragniecie być bardziej konserwatywnymi wampirami, możecie zawsze zakraść się do śpiącego Sima i wyssać z niego plazmę. Ewentualnie grzecznie poprosić o pozwolenie na ssanie, ale gdzie w tym zabawa?

Ale zaraz, co tam jeszcze było? Moce? Owszem, wampiry mają moce! Będziecie mogli dzięki nim zmieniać innych Simów w wampiry, przemieszczać się w różnych formach i nie tylko! W nadchodzących tygodniach odsłonimy więcej szczegółów na ten temat – słowo wampira! Na razie jednak powiedzmy tylko, że wzbogacą one Wasze doświadczenie z gry wampirem o typowe wampirze bonusy i słabości, które wpłyną na Waszą historię i sposób rozgrywki.

Wampiry posiadają dwie postaci: zwykłą i mroczną: Wasz Sim może przybrać tę drugą, aby wykonywać wampirze akcje. Mają także swój własny, przyprawiający o gęsią skórkę sposób chodu, który po prostu musicie pokochać. A właśnie: nie powinniście ich zbyt długo wystawiać na światło słoneczne. Stają się wtedy nieco… żarliwe.

Ten Pakiet rozgrywki doda również kilka całkiem nowych opcji w aplikacji Stwórz Sima! Świecące oczy osadzone w mrocznych oczodołach, nowe, trupio blade odcienie skóry pasujące do Simów, którzy nigdy nie widują światła dziennego, oraz dramatycznie wykrojone brwi, które nadadzą Waszemu wampirowi złowieszczy wygląd. Bez obaw: jest tego więcej, ale nie chcemy Was pozbawiać radości z samodzielnego odkrywania nowych rzeczy. A co do tych dwóch postaci: będziecie mogli w pełni dostosować swój wygląd w każdej z nich, ale jeśli stworzycie taki, który zechcecie posiadać w obu formach, będziecie mogli skopiować go na drugą formę jednym kliknięciem poręcznego przycisku!

A może chcecie mieć całą wampirzą rodzinkę? Simowie mogą przychodzić na świat jako wampiry, ale ich moce nie ujawnią się, dopóki nie staną się nastolatkami. Dopiero wtedy ich plumbob przybierze odpowiednią formę, ujawniając, czy mają w sobie wampiryzm, czy nie. Jeśli tak, w tym momencie przestaną się naturalnie starzeć. Bez obaw, będziecie mogli dodać im lat za pomocą starego dobrego tortu urodzinowego albo pozwolić im wieść w nieskończoność swój żywot w Forgotten Hollow.

Wspominaliśmy już, czym jest Forgotten Hollow?

To całkiem nowy świat, który wprowadzimy w Pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wampiry. Różni się zupełnie od innych światów The Sims 4 i stanowi świetne miejsce do życia dla wampira, jako że trwa tam wieczna noc. Posiada jeden blok konstrukcyjny z pięcioma parcelami zbudowanymi wokół wewnętrznego placu noszącego imię Vlada, wampira założyciela Forgotten Hollow. Szybko dostrzeżecie, że ten świat jest inny niż pozostałe w The Sims 4. Zawdzięcza to m.in. wszechobecnej mgle i złowrogim kształtom, w jakie układają się gałęzie drzew. Pragnęliśmy nadać mu wygląd okolicy, której historia sięga wielu wieków wstecz i skrywa mroczne sekrety; w trybie budowania znajdziecie więc wiele obiektów, które pomogą Wam stworzyć idealną wampirzą siedzibę. Dodajemy także cechę parceli, która zachęci wampiry do częstszych odwiedzin w domu Waszego Sima. Bez obaw, wampiry pojawiają się nie tylko w Forgotten Hollow, ale także, nieco rzadziej, w innych światach. 

Wampir nie może oczywiście istnieć bez nieodłącznych wampirzych atrybutów. Wasz wampir będzie mógł spędzać całe dnie, kryjąc się przed światłem dnia i grając na organach piszczałkowych, dzięki czemu będzie podnosił poziomy odpowiedniej umiejętności. I na koniec jeszcze jedna, mała kwesta. Wprowadzamy całkiem nowe łóżka w kształcie trumien, w których wampiry będą mogły się zabawiać, jeśli najdzie ich ochota na bara-bara.

Przez kolejne dwa tygodnie będziemy Wam wysyłać nowe informacje na temat tego Pakietu i mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani, jak my! Odezwijcie się do nas na TwitterzeFacebookuTumblrze lub Instagramie i dajcie nam znać, na co czekacie najbardziej, dodając we wpisie #TS4Vampires

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

20 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że z tym pakietem dojdzie też aktualizacja naprawiająca torty urodzinowe. Inaczej biedne wampirki na zawsze zostaną zaklęte w nastoletnich ciałach. Smuteczek…

  2. Czyli dlatego dali kosmitom specjalne kółeczko przy plumbobie. Czyli każda ppstać nadnaturalna bedzie miała swoje specjalne oznaczenie w postaci jakiegoś dodatku przy plumbobie.

  3. Kolejne miasto składające się z 5 parcel ? Chciałem już kupić ten pakiet ze względu na otoczenie, ale raczej podziękuję. Myślałem, że EA nie popełni drugiego takie samego błędu jaki zrobili przy promenadzie magnolii…

    • Nikt nigdy nie wyrażał się o tym świecie jako o „mieście”. W dodatku od samego początku fani serii twierdzili, że będzie to prawdopodobnie tylko jedna dzielnica. Powstaje pytanie. Czy wampiry będą mogły mieszkać w innych światach? Jeśli tak, to nie widzę problemu, że mamy tylko 5 parcel. Będziesz mógł wprowadzić wampiry gdzie chcesz.

    • No bo ostatni screen, to jest dzień i Nosferatu zaczyna płonąć w świetle dnia. Poza tym nikt nie mówił, że panuje wieczna noc, tylko, że noce są dłuższe niż gdzie indziej.

      • ” Różni się zupełnie od innych światów The Sims 4 i stanowi świetne miejsce do życia dla wampira, jako że trwa tam >wieczna noc<"

  4. Oby miasteczko ładne było, bo jak na razie wyobrażam sobie wierzbową zatoczkę, tylko że z efektami mgły, wiem że ich na to stać, 2 miasta są już zrobione na to samo kopyto:)

  5. Szczerze mówiąc, to liczyłem na coś ciekawszego 😉 Nie ma tam nic, czego by nie było w poprzednich simsowych odsłonach wampirów… Ok, jest bara bara w trumnie, co mnie nieco niesmaczy, ale może jestem dziwny 😀 Sąsiedztwo ubogie trochę, ale w sumie, to było do przewidzenia, bo to pakiet xD A skoro miasta w w dodatkach też tyłka nie urywają, to tutaj było niemalże pewne, że będzie skromnie. Reasumując, to jeszcze nie wiem, czy to kupię 😛 Zobaczę przeglądy, ale obawiam się, że to co tu widzimy to wszystko, więc nie ma czego odkrywać ;/

  6. Jak dla mnie wampiry zapowiadają się świetnie. Trochę słabo, że okolica mała, ale i tak pewnie będzie fajny pakiet. Chętnie zobaczyłbym wampiry w nowej odsłonie.

  7. Miałem do trójeczki „Nie z tego świata”, ale wampiry tam to nic w porównaniu do tego! Tutaj mają unikalne moce, oczy, zęby, karnację, a nawet tak promieniują xD. Okolica z pięcioma parcelami? Mi wystarczy! 2 rodzinki, park, klub imprezowy dla moich wampirków :3 oraz restauracja lub sklep… nie wiem. Chód i animacje są spoko (odgłosy też). EA się postarało!!! Nie mogę się doczekać, jak zrobię wampirki <3! JEDYNIE BRAKUJE MI MAŁYCH DZIECI I ZWIERZAKÓW (oraz wilkołaków, bo to było mega w trójce :C) ;'(!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories