The Sims 4 Wampiry: 10 nowych artworków!

Pojawiło się 10 nowych artworków ukazujących mroczną zawartość pakietu The Sims 4 Wampiry! Zapraszamy do oglądania.

 

 

 

 

 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

44 KOMENTARZE

 1. Nie jaram się jak większość osób, nie wiem, nic super ultra specjalnego tu nie widzę. Nowa upiorna okolica pewnie nie będzie większa niż Granitowe Kaskady, o ile to nie będą cztery działki na krzyż. Szkoda mi pieniędzy, myślę, że przez długi czas nie kupię tego ani innych pakietów. ?

  • Granitowe Kaskady mają dwie dzielnice – w jednej 5 parcel a w drugiej jedna + parcela ukryta, w tej okolicy będzie w sumie jedna dzielnica z pięcioma parcelami (a przynajmniej tak mówi wpis od EA)

 2. Normalnie mam zawał jak to wszystko widzę, trafili w dziesiątkę jestem zachwycony i czekam z niecierpliwością na ten pakiet, który trafi do wielu fanów wampirów!

 3. Zastanawia mnie ta pierwsza fotka. Czarnoskóra wampirzyca unosi się nad ziemią spowita w różową poświatę. To musi być coś specjalnego, że ona tak lewituje. Ciekawi mnie też księga jaką trzyma ten drugi sim. No i drzewko w tle. Roślinka plazmowa OK ale czy to drzewo to tylko ozdoba? Biegną przez nie plazmowe „żyły” i ma interesujące pąki. Coś mi się wydaje, że z tym drzewkiem też mogą się wiązać jakieś interakcje.

 4. Kurczę mam trochę obawy co do tego, jak rozwiążą problem „simpirów” autonomicznie generowanych na publicznych parcelach, w sklepach, w restauracjach, spa itd. Czy gra będzie wiedziała, żeby nie wychodzili na miasto w świetle dnia? Czy gra będzie udawać, że to nie wampiry i jako niegrane postacie będą mogli chodzić w świetle dnia (to by było słabe), lub że co chwilę będziemy widzieć wampiry płonące na ulicach (to też byłoby słabe).

 5. Już pokochałam te ubrania, są piękne, dokładnie tego brakuje mi tego w rozgrywce. Tak samo z resztą fryzury i otoczenie. Z grywalnością zobaczymy, ale mam wrażenie że to będzie dobry pakiet, wygląda na dopracowany (aż nie wierzę, że to mówię :P). Jak dla mnie zapowiada się nawet lepiej niż miejskie życie.

 6. Zawsze uwielbiałam wampiry jako postacie nadnaturalne w serii, pakiet zapowiada się ciekawie, lecz zauważyłam,że wielu ludzi porównuje dodatki dwójki i trójki z czwórką, która jak sama przyznam przy nich wypada raczej blado.Wracając do pakietu jak wspomniałam ciekawią mnie umiejętności, które będą mogły zdobywać. Jeżeli to pojawi się także w grze fajnie wygląda kryształ simów, ozdobiony wampirzym stęplem nawiązanie trochę do sims średniowiecze gdzie kryształek był okuty żelazem. Odbiegłam nieco od tematu, tak jak niektórzy zgromadzeni tutaj na razie staram się nie napalić choć zapowiada się obiecująco 🙂

 7. Bardzo podobają mi się ubrania i simowie.Zwłaszcza ta blondynka i jej fryzura 😀 Ciekawe jaka będzie rozgrywka 😛

 8. Gdy przeczytałam że ma powstać pakiet z wampirami pomyślałan co te EA wyprawia…
  A teraz tak mocno się jaram tym rozszerzeniem 🙂

 9. Ej ludzie ale tutaj jest tylko parę dodatkowych opcji, kilka rzeczy do CAS i nowa okolica (sama już nie wiem czy to mało, czy dużo sądząc po tym jak się jaracie to nie macie zbyt dużych oczekiwań). Cos mi się wydaje, że wampiry o nie będzie jednak niesamowitym pakietem jak piszą co niektórzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories