The Sims 4 Wieczór na kręgielni przegląd trybu CAS-stwórz sima

Akcesoria The Sims 4 Wieczór na kręgielni wprowadza do CAS 21 rzeczy, łącznie z dodatkami i uczesaniami. Dla kobiet znajdziemy: 2 fryzury, 6 koszulek, 3 ubrania na dół, 1 parę butów (dla obu płci), 1 rękawiczkę (dla obu płci) i 3 gotowe stroje; dla mężczyzn natomiast: 1 fryzurę, 5 koszulek, 1 spodnie (takie jak dla kobiet) i 2 gotowe stroje.

Fryzury

Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni
Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni

Nowe rozszerzenie wprowadza 3 fryzury, które nadadzą się nie tylko do wyjścia na kręgielnię, ale także na co dzień. Krótkie loczki z drobną spinką, kok z grzywką czy dłuższe włosy z wygolonymi bokami dobrze współgrają z ubraniami w stylu pin-up.

Ubrania

Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni
Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni
Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni

16 części garderoby znajdujących się w The Sims 4 Wieczór na kręgielni mocno nawiązują do tematyki akcesoriów, ale także do stylu rockabilly. Simki mogą cieszyć się teraz m.in.: z crop topów z krótkimi rękawkami, koszul w pasy lub kwiaty, kropkowanego topu na szyję oraz spódniczką nad kolana i krótkimi spodenkami. Simowie natomiast, odzieją się w bluzy z naszywkami, koszule z kolorowymi wzorami i motywami florystycznymi. Wspólne dla obu płci antypoślizgowe obuwie oraz rękawiczka na jedną dłoń, dodadzą profesjonalizmu podczas gry na torze w kręgielni, a jeansowe rurki podkreślą walory figur Simów.

Dzieci

Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni Zdjęcie Stwórz Sima z The Sims 4 Wieczór na kręgielni

Pociechy Simowej rodziny doczekały się jedynie 2 typów koszul, nadających się głownie do gry w kręgle. Małe dzieci nie otrzymały niestety żadnych rozszerzeń. 

To już wszystko w naszym przeglądzie trybu CAS z akcesoriami The Sims 4 Wieczór na kręgielni, po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  11

  1. Orzeszek
   o 16:52

   No ładne ubranka. Cieszę się, bo niektóre rzeczy będzie można wykorzystać do stroju na codzień, a nie tylko do gry w kręgle.

  2. FuniaDeŚwinka
   o 17:18

   Nic dla małych ? Świetnie.

   • Pampuszek
    o 20:36

    Raczej małe dzieci nie grają w kręgle.

    • Ginewra
     o 21:39

     A mogliby dać zabawkowe mini-kręgle i dzieci by chodzenie za pomocą tego opanowywały 😛 Taki mini-tor zajmujący 2×3 (po jednej stronie kręgle, po drugiej dzieciak pchający kulę – bez podłogi) – w przedszkolu mieliśmy takie plastikowe kręgle, kul już nie było 🙁

  3. realista
   o 17:38

   A jak dla mnie, to straszna bieda ;/ xD Myślałem, że chociaż tutaj się postarają, jak rozgrywki zbytnio nie dają;/

  4. BlackPantera
   o 19:20

   KPINA.

  5. Jednorożec_TheSims
   o 07:40

   A na całe ciało?

   • Darkwish
    Redakcja
    Autor nowinki
    o 08:07

    Jeden strój 😉 Także szału mnie ma

  6. Bidnie, pakiet nie wart 39,99zł

  7. Ola
   o 16:21

   na sto procent nie kupię tego pakietu, nie dość że rzeczy brzydkie to i ich mało. Zgadzam się z przedmówcą, nie wart 40 zł

  8. Pixeloowy
   o 17:33

   Liczyłem jednak na coś więcej, jeśli chodzi o styl retro a nie 7-8 ubrań (bo reszta to ubrania typowo do kręgli a nie retro) 😛

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!