fbpx

EA: Wybierz temat nowych akcesoriów!

Na oficjalnej stronie The Sims pojawił się wpis o pomocy w tworzeniu nowych akcesoriów.

Twój głos ma znaczenie!

Cześć, Simomaniacy! Dzisiejszy dzień zapisze się w historii jako początek ekscytującej współpracy pomiędzy naszym zespołem w Maxis i każdym z Was. Z przyjemnością przedstawiamy Wam nową inicjatywę, w ramach chcemy Was zaprosić do współtworzenia z nami nowych Akcesoriów do The Sims™ 4. Jak to działa? Pozwólcie nam wyjaśnić…

Dziś ma miejsce pierwszy ważny punkt zwrotny w historii powstawania najnowszych Akcesoriów i to od Was – społeczności graczy i sympatyków The Sims – zależeć będzie, jak ukształtują się dalsze etapy produkcji. Poprosimy Was o odpowiedź na te same pytania, które zadajemy sobie samym i które pozwolą nam stworzyć Akcesoria będące powodem do dumy. W Maxis proces tworzenia to zawsze efekt synergii pomiędzy wieloma różnymi dziedzinami i punktami widzenia. Mamy nadzieję, że uwzględnienie Waszych opinii i pomysłów pozwoli nam stworzyć Akcesoria, które zaspokoją wszelkie Wasze oczekiwania.

Od dzisiaj aż do 6 kwietnia będziecie mogli wziąć udział w głosowaniu na motyw przewodni nowych Akcesoriów. Ankietę znajdziecie na dole strony. W tak wczesnej fazie przedprodukcyjnej skupiamy się na łączeniu potencjalnych funkcji z konkretnym motywem, by móc wstępnie określić specyfikę nowych Akcesoriów. Wspomniane elementy rozgrywki pojawią się w ankiecie, ale – dla jasności – w tej rundzie nie będziecie głosować na konkretne funkcje. Wybierzecie je w oddzielnym głosowaniu w późniejszym terminie.

Przez cały okres produkcji nowych Akcesoriów będziecie mieć okazję, by podejrzeć, jak wygląda praca zespołu Maxis nad tworzeniem nowych przeżyć dla Waszych Simów. Wasze głosy określą nasze decyzje na każdym etapie powstawania Akcesoriów, a ponadto będziemy Was systematycznie informować o wszystkich postępach. Podzielimy się z Wami zdjęciami i filmikami obrazującymi kolejne fazy produkcji Akcesoriów, żebyście mogli spojrzeć na nie naszymi oczami. Będziecie mieć wgląd w naszą codzienną pracę – w to, jak wyglądają spotkania naszego zespołu czy jak reagujemy na niespodziewane wyzwania. Poznacie naszych deweloperów i dowiecie się, jak wygląda ich wkład w powstawanie gry.

Na naszym forum znajdziecie też nowy dział dedykowany nowemu projektowi. Będziemy tam zamieszczać regularne aktualizacje i z chęcią dołączymy do każdej spontanicznej dyskusji. Dzielenie się opiniami na forum to kolejny sposób, w jaki możecie pomóc nam nadać nowym Akcesoriom satysfakcjonujący Was kształt. Ale najprostszą formą udziału w procesie tworzenia jest po prostu oddanie głosu. Zapiszcie sobie w kalendarzu poniższe daty głosowania i regularnie powracajcie na stronę TheSims.com/pl_PL/, by podzielić się z nami opiniami i pomysłami.

•   Głosowanie nad motywem przewodnim (3 – 6 kwietnia): wybór motywu głównego dla Akcesoriów. Decyzja ta zaważy na każdym kolejnym etapie produkcji Akcesoriów.
•   Głosowanie nad stylistyką (10 – 12 kwietnia): wybór stylu, który posłuży naszym grafikom jako inspiracja dla projektowanych obiektów i strojów.
•   Głosowanie nad obiektami i ubiorem (18 – 21 maja): przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie te, które chcielibyście zobaczyć wśród obiektów i strojów dostępnych w ostatecznej wersji Akcesoriów.
•   Głosowanie nad funkcjami (23 – 26 czerwca): zadecydujcie, które elementy rozgrywki powinny znaleźć się w Akcesoriach.
•   Głosowanie nad ikoną Akcesoriów (jesień): przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie tę, która powinna znaleźć się na opakowaniu Akcesoriów i w głównym katalogu gry.
•   Głosowanie nad tytułem Akcesoriów (jesień): wybierzcie tytuł, który najlepiej odda klimat i zawartość nowych Akcesoriów.

Od lat staramy się tworzyć gry z serii The Sims, które zaspokoją Wasze oczekiwania. Jesteśmy ogromnie podekscytowani możliwością nawiązania z Wami bezpośredniej współpracy nad tworzoną zawartością. No dalej… załóżcie czapkę producenta i dołączcie do nas! Razem mamy szansę stworzyć coś naprawdę niezwykłego! Nie możemy się już doczekać, by dowiedzieć się, za co będziemy mogli się zabrać już za kilka dni!

Zagłosuj tutaj!


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  105

  1. Roscooro
   o 19:03

   Pierwszy 😛

  2. Krycha
   o 19:11

   Mi brakuje tylko możliwości liczby obiektów która się pojawi.

  3. Shymon
   o 19:12

   Ja nie wiem na co komu te akcesoria. Mogliby zrobić porządny dodatek, to by więcej osób kupiło niż takie coś. No błagam. 40 złotych za kilka ubranek i mebelków, no i bardzo drobny element rozgrywki. Więcej tej samej jakości i lepszej można za darmo pobrać. 😀

  4. Owx24
   o 19:13

   No nareszcie! Tak powinno być od początku 😉

  5. Ciekawski
   o 19:14

   Punkt dla EA! Bardzo fajny ppmysł na interakcję 😀

   • Babeczka Nie Odeszła
    o 20:19

    Ciekawski, Orzeszek kazał mi się tobie oddać. Ja sama co do pomysłu bym polemizowała, ale babeczkę masz 😀

  6. Pietroq
   o 19:15

   Ceremonie pogrzebowe najlepsze xD

  7. Shakuahi
   o 19:19

   Dobra, tylko powiedzcie mi jedną rzecz – wybrałam PL, wypełniłam, nie ma opcji ‘send’ czy tam wyślij, jest tylko next, klikam, pojawia się to samo, tylko w innym języku, z ciekawości przeklikałam wszystkie języki i na końcu pojawiła mi się opcja ‘done’, po kliknięciu której otrzymałam podziękowanie za wypełnienie ankiety. I tutaj moje pytanie, głównie do Ciebie Karol – wychodzi na to, że wysłałam po polsku właściwą odpowiedź i we wszystkich pozostałych językach też, ale z tym ustawieniem startowym odpowiedzi? I co, wszyscy tak będą odpowiadać? Oni ankiety nie potrafią zrobić już nawet?

   • Nueve
    o 19:56

    Żeby nie mieć problemu z ankietą, trzeba wybrać angielski. Najwidoczniej nie postarali się dla innych opcji językowych niż ich własna 😛

  8. Cold
   o 19:20

   The Sims 4 Skończ Wydawać Durne Akcesoria i Zrób Porządny Dodatek
   “Jesteśmy ogromnie podekscytowani” – PODEKSCYTOWANI…zaczyna się faza ekscytacji.
   Kreatywność się chyba skończyła…w sumie, to skończyła się w 2014 roku w dniu premiery TS4 (nawet nie pamiętam, kiedy ona była – chyba niechęć robi swoje).
   Ehh…dobrze, że przerzuciłem się na inne gry. Przynajmniej taka Civilization 6 mnie nie rozczarowuje, a tutaj…szkoda słów :/

   • Ginewra
    o 09:40

    Nie, oni po prostu chcą w ten sposób pokazać, jak to oni ciężko pracują nad każdą pierdołą. Żeby ci żal było i doznał “zrozumienia”. Bo możliwe, że oni taki tam burdel i bajzel w jednym mają, że to, że w ogóle jakieś akcesoria wyjdą, to to samo w sobie jest EMEJZING! Więc ich podekscytowanie bierze się z nadziei, że zrozumiemy w jakich katastrofalnych warunkach pracują.

  9. Kinia
   o 19:21

   Studenckie życie chcę :'(

   • Simad
    o 19:40

    Pech.

   • Orzeszek
    o 20:41

    SŻ w Akcesoriach… Nie wiem, co EA musiałaby popijać, żeby caś takiego wymyślić…

  10. Orzeszek
   o 19:22

   Ja już zagłosowałem. Najwyżej postawiłem ślub, później życie na krawędzi. Śluby w TS4 są naprawdę źle zrobione… Gdyby to poprawili, to byłoby
   dobrze. Jakby to dobrze poprawili byłoby
   bardzo dobrze, a jakby to dobrze poprawili w AKCESORIACH, to byłoby
   rewelacyjnie… No cóż, trzeba teraz ich pilnować, skoro dali nam szansę…
   Możliwość zorganizowania pogrzebu byłaby ciesząca, nie powiem…
   Salon Gier moim zdaniem jest częścią Spotkajmy Się, trochę słabo dodawać dodane już rzeczy w nowych Akcesoriach…
   Pierwszy dom też może być fajny, z pewnością przydatny…
   A nowoczesnego ogrodu jakoś sobie nie wyobrażam…

   Piszcie, na co Wy głosujecie, jak zdecyddujemy wspólnie, która opcja najlepsza, głosując wiele razy DAMY RADĘ!!!
   ———————–

   Karolu maili brak.

   • Shakuahi
    o 19:23

    Orzeszek, kliknąłeś po wybraniu next i co dalej zrobiłeś? Bo jak ja kliknęłam to mi się pojawił inny język, potem inny i tak przeleciałam wszystkie aż było ‘done’ i dopiero mi podziękowali za wypełnienie ankiety.

   • Cold
    o 19:39

    Orzeszku ja Cię proszę…to jest EA, które udowodniło, że ma nas (fanów) głęboko. Ostatnio najlepsza akcja, to nawet Shakuahi o tym pisała, że na Twiterze (czy jak się to coś nazywa) ktoś napisał, żebyśmy sobie na karteczce pisali wyniki rozgrywki Simów w kręgle – wg mnie to jest brak szacunku do fanów, to tak jakby napisać, że mamy sobie fotki robić naszym Simom, bo ich telefony nie mają aparatu albo, że mamy sobie kupić gotowy dom, bo nie ma trybu budowania.
    Ja 2 razy nie wchodzę do tej samej rzeki. Już nawet bobasy nie pomogły, abym powrócił do TS4 – owszem w dniu premiery aktualizacji z maluchami pograłem 2 godzinki, a później jeszcze 3 dni i ponownie TS4 odinstalowałem, więc jak dla mnie, to mogą dać nawet pory roku, zwierzaki, studia, hobby i show-biznes w jednym dodatku.

  11. *BaRtEk*
   o 19:24

   Jestem jak najbardziej za Salonem gier i Pralnią ♥ .

   • Simad
    o 19:42

    Salon gier nieee 😛

    • Orzeszek
     o 19:49

     Salon gier jest spoko, ale jak mówiłem, takie rzeczy pojawiały się w SS.

  12. BananowaAlpaka
   o 19:29

   Najwyżej dałem śluby, ponieważ brakuje mi bardziej rozbudowanych interakcji… Salon gier to najgorszy pomysł. Zdecydowanie.

  13. Orzeszek
   o 19:31

   A w ramach żartu:

   A może to taki spóźniony primaaprilisowy żart od EA?

   • Mint
    o 19:35

    Jak zobaczyłem chociażby terminy tych ankiet to tak sobie właśnie pomyślałem, ale nie znam się na tworzeniu akcesoriów, więc nie wiem, ile to zajmuje.

  14. K.C.A.L.M
   o 19:32

   Dzisiaj jest pierwszy kwietna?
   Bo to chyba jakiś żart ze strony twórców…

   • Orzeszek
    o 19:34

    Napisałem to komentarz wyżej, lamo…
    😉

    • K.C.A.L.M
     o 19:55

     Cicho…
     Tylko nie lamuj mnie tu !
     🙂 XD

     • Orzeszek
      o 20:09

      Żeby nie było niedomówień:
      Nie chciałem tym zwrotem K.C.A.L.M.a urazić to był żart.

     • Jasiek
      o 23:32

      Widzę, że klimacik 1 kwietnia jeszcze nie minął 😀 Żarciki i takie tam 😉

     • K.C.A.L.M
      o 13:50

      Orzeszku, załapałam, więc nie martw się nie uraziłeś mojego wielkiego ego* 😉
      *żartuje z tym ego 😉

     • Orzeszek
      o 15:03

      😊Od czego skrótem jest Twój nick?

     • K.C.A.L.M
      o 18:30

      Długa historia…
      Keep
      Calm
      And
      Love
      Mangle

  15. Simad
   o 19:37

   Co mam potem zrobić jak mi się po innym języku wyświetla Karolu?

  16. Simad
   o 19:38

   Darkwish co mam zrobić gdy wyświetla mi się innym język jak kliknę next?

   • Darkwish
    Redakcja
    Autor nowinki
    o 20:12

    Powiem ci, że ja przeklikałam next, aż do “done” 🙂 Coś widocznie im nie pykło

    • Orzeszek
     o 20:16

     Co takiego robisz, Honorato, że jak pojawi się taka nowinka na thesims.com, to wiesz od razu i kopiujesz na Dotkę? Szukałem jakiejś subskrypcji, albo czegoś, ale nie znalazłem.

     • Darkwish
      Redakcja
      Autor nowinki
      o 20:23

      Jestem szybka i wściekła 😛

     • Ginewra
      o 09:42

      Czyli bez kija nie podchodź 😀

     • Orzeszek
      o 09:47

      Na szczęście komunikujemy się na odległość…

     • Darkwish
      Redakcja
      Autor nowinki
      o 12:30

      Nie no, chyba nie jest tak najgorzej, Karol i Michał jakoś ze mną wytrzymują 😀

     • Orzeszek
      o 12:56

      A widujecie się czasami? Czy kontaktujecie się mailowo, SMSowo?

  17. Babeczka Nie Odeszła
   o 19:46

   Akcesoria? Po co? W czym tyle ekscytacji? Wolałabym brać udział w ankietach dotyczących pakietów rozgrywki, a już o dodatkach nie wspomnę. Pewnie już ktoś kiedyś przede mną to powiedział, ale porządne akcesoria powinny wnosić tyle, ile pakiety rozgrywki. Oczywiście, głos graczy, fanów powinien mieć znaczenie w tworzeniu akcesoriów, ale w tej generacji słowo “akcesoria” przejadło mi się…

   • Simad
    o 19:49

    Oj babeczka zrobiła się groźna 😏😏😏

   • Orzeszek
    o 19:52

    Babeczce coś się przejadło… 😀☺😀
    PS: Daj się Ciekawskiemu za komentarz powyżej.

   • Babeczka Nie Odeszła
    o 20:16

    Chłopaki, ja mówię poważnie :/ cukier mi się we krwi podnosi, gdy widzę zawartość Zabawy na Podwórku, które moim zdaniem powinno być połączone z Perfekcyjnym Patio w jednym pakiecie akcesoriów. A Wytworne Przyjęcie? Trzy słowa: Jestem głodna obiektów!

    • Orzeszek
     o 20:26

     O matko, WP, porażka jeśli chodzi o ilość obiektów… Ale moim zdaniem najgorsze są U… Tutaj akurat denerwuje mnie tematyka, zupełna katastrofa… Postanowiłem sobie, że nigdy, chociażby miałaby to być jedyna dziura w mojej kolekcji, nie kupię Upiorności.
     Chyba, że ktoś mi je sprezentuje… 🎁🎁🎁To inna sprawa…😉

     • Babeczka Nie Odeszła
      o 20:33

      “Chyba, że ktoś mi je sprezentuje…”?? Orzech! Ty cebulaku! 😉

     • Orzeszek
      o 20:43

      😑

    • Ginewra
     o 09:44

     Nie wiedziałam, że dotkowe babeczki były na bazie krwi robione… To jakaś pochodna od czarnej polewki, czy cuś?

     • Babeczka Nie Odeszła
      o 18:58

      Jeszcze wiele o babeczkach nie wiesz. Melchior Wańkowicz odkrył, że cukier krzepi 😉

     • Ginewra
      o 23:17

      Ale w krwi?

     • Babeczka Nie Odeszła
      o 07:02

      Tak, z krwi 🙂 Gadam z wami jak człowiek? No tak, gadam z wami – to muszą być z krwi 🙂

     • Ginewra
      o 09:39

      Do niedawna jeszcze nie gadałaś, tylko się piekłaś. Zrozum, to nowa sytuacja, trzeba się przyzwyczaić 😀

  18. alek
   o 20:01

   The Sims 4 Zawody Sportowe 🏁 .

   • Orzeszek
    o 20:12

    Mądrze prawisz. Braluje w tej grze gry w piłkę nożną… a wystarczy przepisać fifę… ☺⚽

  19. Simsiara
   o 20:10

   1 to najmniej interesujący czy najbardziej?

   • Ginewra
    o 09:45

    Raczej “im wyżej, tym bardziej pożądane”, choć jak się okaże, że jednak uważali “5” za najbardziej pożądane i zrobią salon gier… to się nie zdziwię.

    • Orzeszek
     o 09:49

     Ginewra, co ty pierniczysz? 1 to najbardziej, patrzcie komentarz Karola poniżej. 😃😄

     • Ginewra
      o 11:23

      Widziałam komentarz Karola dopiero po tym, jak Simsiarze odpisałam.

      Ale zdania nie zmieniam – z komentarzy tutaj wynika, że najmniej interesujący jest Salon Gier. Ale jeśli twórcy będą chcieli je wydać, to i tak powiedzą, że “Salon…” wygrał, pokazując odpowiednio przygotowane wyniki sondy.
      Chodzi mi o to, że nie zdziwiłabym się, gdyby ten wybór był tylko pozorny, a tak naprawdę twórcy wydadzą to co chcą, co im jest na rękę.

  20. BlackPantera
   o 20:16

   Kupiłam sobie ostatnio The Sims 3, za oryginalny klucz Origin zapłaciłam zaledwie 40 zł. Od razu kupiłam sobie 3 dodatki, po 35 zł…czyli w czworkowym środowisku ozdobny tor do kręgli i dwie bluzki na krzyż😉Nie jestem zawiedziona, zakochałam się w otwartym świecie, pojazdach, kteatorze stylu, itp. Choć mam jak narazie 3 dodatki, to mam tam wiele więcej do roboty niż w czwórce ze wszystkimi rozszerzeniami do wampirów włącznie. Nie odstawię czwórki w ciemny kąt, bo jednak trochę w nią wtopiłam simoleonów, ale nowe “amajzing akcesoria” bojkotuję od dziś, teraz pieniądze które normalnie polazły by w ten czwórkowy chłam, inwestuję w trójkę, raczej się nie zawiodę.

   • Babeczka Nie Odeszła
    o 20:31

    Po The Sims 2 przeszłam od razu na The Sims 4 (i to rok po premierze czwórki) , to znaczy, że pominęłam trójkę i wiele rzeczy z tej części nie widziałam, dlatego łatwiej było mi przyswoić czwórkę: ekran ładowania znam, brak otwartego świata znam, brak palety kolorów znam. Jedynie zabolał mnie brak możliwości edycji otoczenia, czy dodawania parcel oraz wówczas brak małych dzieci. Nie zamierzam kupować The Sims 3, żeby nie odczuwać jeszcze większej różnicy, ale wnioskując po waszych opiniach (a wierzcie mi, często zaglądałam tutaj, za nim stałam się Babeczką), ominęła mnie najlepsza część w historii The Sims…

    • BlackPantera
     o 22:14

     Najlepszą odsłoną to może nie jest, bo więcej osób jednak jest za dwójką, ale w porównaniu do The Sims 4…to naprawdę jest wypas😉

     • Ginewra
      o 09:46

      A gdzie masz wyniki badań preferencji graczy? 😀

    • Ginewra
     o 09:48

     Dwójka to chociaż tyle miała, że można było pokolorować sobie osobno np. drewniane części krzesła i obicia. Brakuje mi tego w Czwórce :/

     • BlackPantera
      o 11:49

      Nie mam, aczkolwiek wiele osób tak twierdzi😛Ale to nieważne, na pewno lepsza jest od czwórki😉

     • Ginewra
      o 12:05

      O, Dwójka na pewno, chociażby z powodu tego kolorowania 😀 Już nie mówiąc o mnogości aktywności…

   • anitka
    o 11:54

    A gdzie tak tanio dostałaś klucze do Trójki?? 🙂

  21. Maciej
   o 20:25

   Żałosne. Nie spodobały się akcesoria o kręglach to teraz chcą nowe na sile wciskać, ze niby była w nich ingerencja fanów…

  22. Fancy
   o 20:31

   Jakieś,, rodzinne ” typu Pokolenia były by fajnie. Dwa specjalne obiekty : pralka i wózek dla małych dzieci lub laska dla staruszków + ciuchy dla staruszków i dzieciaków głównie, bo dla dorosłych jest już dużo. No ciekawe jak to wyjdzie, pewnie zdania będą podzielone.

  23. Orzeszek
   o 21:02

   I jeszcze jeden komentarz ode mnie, chociaż roi się tu od nich:
   Akcesoria te wyjdą w 2018…
   Wszyscy kochamy EA.

  24. Layla
   o 21:13

   Nie wytrzymam do 6 kwietnia! Które akcesoria w końcu będą (jeżeli w ogóle)? Jestem strasznie ciekawa. Tylko…. głosy z Polski też się liczą? Można by pomyśleć, że tylko dla Simsów ich ”ojczyzna” czyli Ameryka się liczy. Co znaczy Polska dla producentów The Sims 4? Jakoś nie bardzo wierzę w tą całą ankietę.. Pewnie na koniec powiedzą, coś w stylu: Głosy były za podobne, unieważniamy ankietę!

   • Ginewra
    o 09:49

    Prędzej “podrasują” głosowanie pod swoje widzimisię 😉
    “No zobaczcie wyniki ankiety – wygrał przecież Salon Gier!” 😉

  25. PM
   o 21:35

   Jak dla mnie to propozycje są na poziomie niedawno przeprowadzonych ankiet na temat dodatków i pakietów…

  26. GlossyGem
   Administrator
   o 21:47

   Gdyby ktoś miał problem: 1 to najlepszy, 5 to najgorszy pomysł.

   • Orzeszek
    o 21:53

    Oż kurka wodna…

   • *BaRtEk*
    o 22:52

    Zle wypełniłem ankietę xDDD

   • Jasiek
    o 23:26

    To dobrze, że nie wypełniłem do końca. Kto to wymyślił? Włosi?

   • lesimon12
    o 23:39

    Oooo nie, a ja zaznaczyłem inaczej. Mogli to napisać w tej ankiecie, co prawda można się domyślić że 1 – to najlepszy, ale mi się to inaczej skojarzyło, że przyznaję punkty (tak wiem jestem lama xD ). 😀 😉

   • Tomek
    o 10:11

    Też dałem odwrotnie super :/ Przecież to nie logiczne.

    • Ginewra
     o 11:24

     Jest bardzo logiczne – nie dajesz punktów, tylko “miejsce na podium”.

     • Shakuahi
      o 11:43

      Ja z kolei rozumowałam tak – skoro proszą ułożyć od najlepszego do najgorszego tzn. że to, co najciekawsze idzie na samą górę i tak właśnie zrobiłam.

     • Ginewra
      o 12:04

      I dokładnie stąd były cyferki – “pierwsze miejsce”, “drugie miejsce” itd., od góry do dołu 🙂

   • Layla
    o 15:25

    Nie no…. Też myślałam że te cyferki to punkty…. Tak. I teraz wygra salon gier, którego ja nie chcę :-(. A zależało mi właśnie na tym, bo chyba po raz pierwszy robią te ankiety. Miejmy nadzieję że coś fajnego wygra. Myślałam o tym życiu na krawędzi i ślubach. Cóż…

   • realista
    o 15:27

    No chyba jednak wprowadzili ludzi w błąd, bo ja w dwóch miejscach mogłem dać 1, więc nic nie wskazywało na to, że to miejsce, a właśnie punkty…

  27. BlackPantera
   o 22:26

   Zrobią kicz jak zawsze, tylko po prostu łatwiej będzie im się wybielić, bo “słuchamy fanów”. Ciekawe w ogóle, czy wezmą pod uwagę taką europejską mieścinkę Polskę, czy wysłuchają(jeżeli w ogóle) tylko swoich rodaków, amerykańskich hamburgerów, dla których cena za takie akcesoria nie jest czymś wielkim, i wszystko im jedno, co w nich będzie😉

   • Layla
    o 15:26

    Też to napisałam, ale dobrze że ktoś się ze mną zgadza.

    • BlackPantera
     o 00:40

     Nie widziałam, nie miałam czasu czytać wszystkich komentarzy😛

  28. Piotr
   o 06:52

   Bardzo fajnie , że zrobili tę ankietę 😃

  29. Kinga
   o 07:37

   I znowu akcesoria które proponują coś co powinno być w dodatku: śluby i pogrzeby. Ludzie nie dajcie się na to nabrać niech spadają z takimi propozycjami lepiej nie mieć takiej możliwości niż dostać je w akcesoriach bo to przesada.

   • BlackPantera
    o 00:41

    Coś, co powinno być w podstawce😛

    • Kinga
     o 07:56

     Tak jak pogoda i niektóre zwierzaki, bo to część realnego życia, ale dla EA to za dużo nawet pogrzeby dać i cmentarze.

     • BlackpanterA
      o 15:59

      Akurat pogoda i zwierzaki to właśnie idealny temat na dodatek, i nie są konieczne w podstawce, zawsze były w dodatkach, nawet, kiedy EA nie stali się tak próżni:P

     • Kinga

      W dwójce pogoda miała być w podstawce tylko się twórcy nie wyrobili. Potem dodali to w dodatku i stwierdzili, że to niezły hajs 🙂

  30. realista
   o 15:04

   Hehe, aż tak źle zostały przyjęte kręgle, że ich naszło na takie pomysły? xD

  31. Gram od 2, kocham 3, 4 jest... ok
   o 15:32

   Inicjatywa super – tylko dlaczego takie beznadziejne tematy?! Czy tego własnie chcą fani? Być może, ja na pewno nie. Szkoda, akcesoria ogólnie niezbyt mi się podobają… Może jednak wyjdzie z tego coś ciekawego?

  32. Emilia
   o 16:32

   Kiedy jakiś zwiastun kwartalny? 😛

  33. Layla
   o 17:57

   Halooo…. Dzisiaj 7 kwietnia i nie ma wyników…. EA może by się streściło?

  34. lol90

   Zróbcie 4 pory roku,zwierzaki,darmowy pakiet więcej zwierząt i samochody w aktualizacji

   • :|

    Ty naprawdę myślisz, że ktokolwiek z EA weźmie to na poważnie? Przecież to kompletnie nieopłacalne. Nawet jak dodadzą każdą z tych rzeczy w osobnym dodatku/pakiecie to i tak wszyscy (a przynajmniej wystarczająca ilość osób) to kupi.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!