The Sims Mobile – Kształtuj historię swoich Simów

Właśnie pojawił się nowy wpis na stronie EA, dotyczący The Sims Mobile. Gra pojawi się w polskiej wersji językowej, a już teraz można obejrzeć zwiastun.

Kształtuj historię swoich Simów

Kształtuj historię rodzinną swoich Simów z pokolenia na pokolenie! Kiedy Twoi Simowie osiągną cele zawodowe i przejdą na emeryturę, w nagrodę otrzymasz pamiątki, które odblokowują ścieżki kariery i hobby dla przyszłych pokoleń, sprawiając, że życie kolejnych Simów staje się jeszcze bogatsze.

Możliwości są nieskończone

TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW:
Personalizuj wygląd swoich Simów za pomocą fryzur, strojów i dodatków. Wybieraj różne cechy osobowości i cele życiowe!

ZBUDUJ DOM:
Projektuj domy, nadając im wybrany kształt i wystrój – do dyspozycji masz szeroką gamę mebli, sprzętów, ozdób i innych elementów wyposażenia.

BAW SIĘ Z INNYMI GRACZAMI:
Chadzaj na imprezy i je organizuj! To idealna okazja, by wchodzić w interakcje z innymi Simami, budować związki, a także chwalić się domem i zdobywać nagrody.

 

Komentarze

   • To że ktoś sobie coś wrzucił na jakąś grupę, nie znaczy że to prawda.

    Cherry, nie należy wierzyć we wszystko. EA nie opłacałoby się zrobić (nawet kopii czwórki) za darmo.

    • Obstawiam, że gra będzie free to play, a hajs będą im robiły mikropłatności jak to bywa z większością gier mobilnych w tym stylu.

 1. Mam nadzieję że ta gra pojawi się jeszcze w tym miesiącu. A będzie darmowa. Już nie mogę się doczekać tej gry.

 2. Może kiedyś pobiorę. Zależy od wielu czynników, m.in. ile sobie za to zażyczą.
  Na pewno nie czekam bardzo, wolę kupić ten rodzinny pakiet, niż to. Rodzinny pakiet wzbogacito, w co gram, a to jest kopia tego, w co gram. Ale może będzie coś nowego, rozumiem, że będzie multiplayer, tego jestem ciekawy.
  Zauważyliście, że są obiekty z rozszerzeń do Czwórki? Hmm…

 3. Ta gra w rzeczywistości będzie wyglądała o wiele gorzej, mój komputer ledwo co wyrabia na średnio wysokich, z cieniami. By uzyskać chociażby namiastkę tego co jest w zwiastunach (cienie, ostre kontury itd.) potrzeba flagowca takiego jak np. S8 lub XZ premium :(.

   • Lg g4 to w dalszym ciągu jeden z flagowców. Co prawda moja M4 aqua jeszcze wyrabia, ale budżetowe i starsze telefony mogą mieć problem, mam nadzieję że w finalnej wersji będą jakieś opcje 😛

 4. To będzie za darmo ?
  Ile GB zajmie ?
  Czy można tam z kim innym online?
  Mam nadzieję że tak.
  SUPER POMYSŁ Z GRĄ NA TELEFON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Darkwishhttps://www.instagram.com/darkwish95/
Absolwentka Zarządzania i inżynierii produkcji, newsmenka i autorka cyklu Modny Piątek. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam seriale lub gram w Simsy.

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki