fbpx

Rozgrywka – The Sims 4 Fitness

Czym zaskoczyły nas jedenaste już akcesoria do gry The Sims 4, a co powieliły od poprzedniczek "czwórki"? Jedno jest pewne – ściana wspinaczkowa to nie jedyny element wzbogacający rozgrywkę w tym rozszerzeniu. Przekonajcie się jakie nowości czyhają na Waszych Simów wraz z akcesoriami The Sims 4 Fitness.

SŁUCHAWKI

słuchawki

Za jedyne 100§ muzyka nie odstąpi Waszych Simów ani na krok, a to za sprawą nowości jaką są douszne słuchawki, które możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Ten atrakcyjny dodatek do sportowego outfitu – o innowacyjnym, futurystycznym designie – przypadnie do gustu wszystkim śledzącym nowinki technologiczne oraz tym, którzy pragną prezentować się na siłowni szałowo. Twój Sim może przebierać wśród licznych stacji muzycznych, mając pewność, że umili tym sobie zarówno czas jak  i nastrój. Słuchawki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych:

 • białe
 • czarne
 • czerwone
 • niebieskie
 • pomarańczowe
 • różowe
 • turkusowe
 • zielone
 • złote

By zdobyć parę takich słuchawek, wystarczy jedynie skorzystać z komputera, wybrać satysfakcjonujący nas kolor, a następnie zajrzeć do wyposażenia.

słuchawki słuchawki

Od teraz, Twój Sim nosi w kieszeni remedium na wszelkie troski!

słuchawki

ĆWICZENIA PRZED TELEWIZOREM

aerobik aerobik

Fitness w zaciszu domowym? Czemu nie! W końcu nie każdy lubi pocić się na siłowni pośród tłumu obcych ludzi. Słynny aerobik przed telewizorem znany nam jeszcze z drugiej generacji serii The Sims powraca! Niech Twój Sim wskoczy w coś wygodnego, wstanie z kanapy i rozrusza nieco kości w rytm plumbumby lub popracuje nad swoją rzeźbą.

aerobik aerobik

ŚCIANA WSPINACZKOWA

ściana wspinaczkowa

Bieżnia wspinaczkowa – czyli główna atrakcja tych akcesoriów – to idealna alternatywa dla tych, którym widok klasycznych sprzętów do siłowni już zbrzydł. Jeśli i do życia Waszych Simów wtargnęła sportowa rutyna, konieczcie zakupcie ten wynalazek, stawiając przed nimi cały zestaw nowych wyzwań. Nie zabraknie wrażeń o nachyleniu różnorakich kątów, ani pokazów sztucznych ogni! W zależności od umiejętności i sprawności fizycznej, wspinaczka Twojego Sima może zakończyć się bolesnym upadkiem bądź ustanowieniem nowego rekordu. Ścianka wspinaczkowa wymaga średniej lub dużej wysokości ścian.

ściana wspinaczkowa ściana wspinaczkowa

Niestety, nie każdemu Simowi pisany jest 10. poziom kondycji, dlatego też jeśli i Wy postanowiliście nie kontynuować dalszych zmagań z grawitacją, to wciąż możecie znaleźć ukojenie podczas kąpieli w łazience wyposażonej o zupełnie nowy zestaw relaksacyjnych obiektów.

relaks

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  15

  1. Pixeloowy

   Mam pytanie nie na temat, czy dziś wieczorem też będzie włączony “Lite DotSim” tak jak w dzień aktualizacji z małymi dziecmi?

   • RipTide

    A o co chodzi?

    • Shakuahi

     Konferencja Sims na gamescon dziś. Rano dali trailer z muzyką że zwierzaków w tle więc ludzie podejrzewają, że zapowiedza zwierzaki, ale oficjalnie ma być mowa o mobile.

     • Pixeloowy

      I rok temu oficjalnie powiedzieli, że nie zapowiedzą niczego nowego na Gamescom, czemu w tym roku tego nie zrobili skoro znów nie byłoby zapowiedzi? 😀
      Poza tym Gamescom to wielkie wydarzenie a Zwierzaki to najbardziej wyczekiwany dodatek, wszystko pasuje 🙂

     • Shakuahi

      Ale to przecież Ty zapytałeś czy włączą Lite dziś? Nie z tego powodu?

     • Shakuahi

      Ja myślałam, że zapytałeś o lite rozochocony tymi doniesieniami właśnie. 😉 Mój komentarz nie oceniał ich autentyczności. W sumie wisi mi i powiewa kiedy zapowiedzą zwierzaki, nie czekam na ten dodatek.

  2. Monika

   W sumie, kiedy myślałam o tych akcesoriach w głowie widziałam tylko ścianę wspinaczkową i nic poza tym, a wcale tak nie jest. Może one nie są takie złe jak myślałam? Dzięki temu artykułowi chyba się skuszę na te akcesoria 😀

  3. Orzeszek

   Słuchawki to na prawdę fajna sprawa, szkoda, że są tylko douszne, ale to jest dosyć zrozumiałe.

  4. Ginewra

   1. Słuchawki, które dają bonus do szczęścia, ale rozrywki nie zwiększają. Muzyka klasyczna, puszczona z radia, wpływa na cechy małych Simów (z pakietem Być Rodzicem), a ta puszczona ze słuchawek już nie. Przypomina to kąpiel z bąbelkami – zabawa rośnie tylko w tych wannach, gdzie nie można brać specjalistycznych kąpieli (błotnej, z olejkami itd.)
   2. “Jeśli i do życia Waszych Simów wtargnęła sportowa rutyna(…)” to EA ma tylko jedno remedium! Bo rowerki stacjonarne, sztangi, czy drążki do podciągania są zbyt mainstremowe i za mało fit!

   I nie, to nie są przytyki do Pumpernikiela, tylko do EA 😉

   • Pixeloowy

    3. Animacje ćwiczeń przed telewizorem są z podstawki i ze Spotkajmy się.
    Woohoo, świetne akcesoria xD

    • Ginewra

     Do tego już się czepiać nie chciałam, bo potem znowu by było, że hejtuję 🙂

  5. SimiZiziSing

   Mam te akcesoria i mówię wam ,że gdyby nie ta łazienka to bym EA gardło poderżnęła.Ścianka wspinaczkowa to fajny dodatek no,ale na obiekt specjalny?Do tego wolno sprawność fizyczna rośnie.Co do słuchawek to trochę przesada.Nie można ich wyjąć z wyposażenia i niczego innego też. Niektóre obiekty są ładne,ale jak dla mnie żeby robić z tego akcesoria to trochę przecholowali.Wydałam 39zł no cóż,ale mam nadzieję, że małe dzieci akcesoria będą sensowaniejsze.To tylko moja opinia 😉

   • Okip12

    Można je wyjąć wystarczy w wyposażeniu nacisnąć na nie i wybrać opcję “umieć w świecie”

  6. Kamil

   Wyciekł zwiatun psów i kotów 😀 Na razie zwiastun jest na fb

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!