PRZEGLĄD: The Sims 4 Psy i koty – CAS – Stwórz Sima

Przegląd dodatku The Sims 4 Psy i koty będzie podzielony na CAS i tryb tworzenia zwierzaka (CAP). Rozszerzenie wprowadza aż 86 elementów dla Simów, łącznie z dodatkami, fryzurami i zarostem.

Fryzury

Fryzury z pewnością przypadną do gustu wielu osobom, ponieważ mimo różnorodności, są subtelne i estetyczne. Kobiety dostaną m.in. dobieranego warkocza, uroczą burzę loków czy luźnego koka opasanego chustą. Mężczyźni natomiast mogą pozwolić sobie na nieład kędziorków lub wygolone boki. Dodatek niestety dubluje to ostatnie uczesanie aż 6 razy z lekkimi modyfikacjami oraz dwie fryzury damskie dwu- i trzykrotnie, dlatego liczba 21 elementów jest tu umowna.

  

Zarost i akcesoria

Rozszerzenie dodaje nowy zarost, którym są długie, lekko zakręcone do góry wąsy oraz dwa naszyjniki, dla fanów psów i kotów.

 

Ubrania

Ubiory dostępne w The Sims 4 Psy i koty są zgodne z obecnie panującą modą i przeważają zestawy casualowe. Dostajemy kilka bardziej zwierzęcych propozycji oraz mnóstwo całkiem neutralnych części garderoby, łącznie 45 rzeczy. Możemy wyróżnić: 23 góry, 9 dołów, 8 zestawów na całe ciało, 3 pary butów, leginsy i bransoletkę.

 

Cechy i Aspiracje

W ramach głównego tematu rozszerzenia dostajemy dwie cechy: miłośnik psów i miłośnik kotów, które analogicznie ułatwiają budowanie więzi z wybranymi zwierzątkami. Aspiracja również odnosi się do wprowadzonych milusińskich, co nie trudno odgadnąć po nazwie “Przyjaciel zwierząt“.

 

Dzieci

Dzieciaki otrzymały po jednej fryzurze dla każdej płci oraz 12 części garderoby, w tym: 5 gór, 3 komplety, 1 dół i 3 pary butów.

 

Małe dzieci

Najmłodsza grupa wiekowa w CAS otrzymała niestety tylko 3 elementy ubioru. Dodatek oferuje 2 zestawy na całe ciało i jeden sweterek.

 

Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  18

  1. Agathea

   Bardzoo mi się podobają ❤

  2. MoraKwiatek

   Takie średnie wam powiem, nie wiem jakoś mi się te rzeczy nie podobają, ale ja rzadko jestem zachwycona CAS w simsach. Co innego jeśli chodzi o sam stwórz zwierzaka i inne rzeczy z dodatku.

  3. Ja

   Wg mnie nie dochodzi nic ciekawego, oprócz włosków dla dzieci i tych ,Ombre’ (Mi przypominają mody) dla kobiet 🙂 No ale jak tu już ktoś wspomniał dochodzi jeszcze CAP (Creat a pet) no więc jednak na dodatek czekamy :3 Już w piątek będzie mój B)

  4. Misia

   Dlaczego na dotce ne ma jeszcze przeglądów budowania i cap, jak na stl jest?

   • GlossyGem
    Administrator

    Nie robimy pustych galerii zdjęć. Screeny bez komentarza można pooglądać samemu w dniu premiery 😉 Przegląd Stwórz Zwierzaka, Trybu budowania i rozgrywki są w drodze. Podobnie z poradnikiem do gry.

  5. Olexandra

   Już nie mogę się doczekać 😀

  6. Jasiek

   Uuu, fryzury i ubrania są super, wreszcie nie jakiś sportowo futurystyczny, tylko się zastanawiam, jak w zwiastunie zrobili te dwukolorowe włosy u jednej laski, to jakaś nowa odmiana fryzury czy dodali jakieś połączenia kolorów?

   • Darkwish
    Redakcja
    Autor nowinki

    Nowa fryzura, dlatego napisałam, że ich ilość jest umowna 🙂

    • Jasiek

     A, dzięki, szkoda, stworzył bym sobie cruelle, ale nie z takimi włosami

     • Darkwish
      Redakcja
      Autor nowinki

      Ale zawsze możesz zrobić bezwstydnego Mortdecai’a z tym wąsem 😀

     • Jasiek

      Albo mogę zrobić Joi z Blade Runnera w tej opasce 😁

  7. Orzeszek

   Bardzo mi się podoba. Wąsy najbardziej! Ale cieszę się, że jest sporo takich zwyczajnych ciuchów.

  8. Borówka

   Srl? Zrobili osobną kategorię na JEDNĄ aspirację? No Lokalizacja w MŻ to rozumiem ale srl? Nie mam pytań. Albo mam. Nie wiem.

   • Fun Ts4

    No mogli dać aż 3 aspiracje: przyjaciel psa, kota… a 3: zwierzat 😉

   • Ginewra

    To tylko świadczy o tym… że w przyszłości będzie więcej zwierzów ;D

  9. Papieros

   Super Wow Wow Wow!!

  10. Fun Ts4

   Dlaczego tak narzekacie?
   Dodali zwierzaki i stwórz zwierzaka…. wiex zrobili tak jakby grę od nowa… nie ma co się dziwić że jest mniej rzeczy w CAS mieli po 3 robotę…

  11. Camille

   Mam malutkie pytanie: dlaczego macie dostęp przedpremierowy? Nie zrozumcie mnie źle, ale ja też chcę teraz pograć… 🙁

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!