fbpx

Ciekawe rozwiązanie w Wielkie pranie. Zaoszczędzimy miejsce

SimGuruGraham na swoim profilu w serwisie Twitter odpowiedział na komentarz dotyczący jego posta. Możemy się dowiedzieć, że w nadchodzących akcesoriach Wielkie pranie pojawi się możliwość ustawienia suszarki na pralkę oraz odwrotnie. Ten zabieg pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w domach naszych Simów, a przede wszystkim w mieszkaniach z dodatku Miejskie życie.

Są to dwa połączone przedmioty, czy jeden osobny obiekt? – zapytał użytkownik James Fluker.

Pralka i suszarka są dwoma oddzielnymi obiektami, które możesz połączyć, aby zaoszczędzić miejsce – odpowiedział SimGuruGraham.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  22

  1. Karolajnaaa

   Nie żeby coś, ale twórcy mówili o tym od dawna. A potwierdzili to zdjęciem już przy publikacji zdjęcia ze wszystkimi obiektami. 😉

  2. Cold

   Opcja przydatna również w pralni – może pojawi się taka parcela publiczna.
   Ciekaw jestem, czy jeśli Sim będzie prać swoją białą bluzę, to czy nadal będzie mógł się w nią ubrać, czy pojawi się komunikat:
   “Sim X nie może ubrać się w tę bluzę, ponieważ jest ona w praniu lub Sim X nie może ubrać się w tę bluzę, ponieważ jest ona w trakcie suszenia”.
   Tym samym Sim X musiałby założyć inne ubranie…ale coś myślę, że skoro to mają być akcesoria, to na nic takiego nie wpadną.

   • GlossyGem
    Administrator

    Oby nie było jak w The Sims 3, że pranie wala się po całym mieszkaniu i po jego zrobieniu w sumie nic wielkiego się nie dzieje.

    • Cold

     Miejmy nadzieję, że pojawi się jakiś kosz na to pranie, żeby to tak nie leżało na podłodze – mnie to zawsze denerwowało, kupowałem kosz na pranie, ale ubrania i tak lądowały na podłodze.
     Pomijając fakt, że to pranie z Trójki, to takie nijakie – było i tyle, pojawiał się tylko nastrójnik, że teraz ubrania są świeże. W Czwórce zapewne będzie to jakaś emocja – stawiam na szczęśliwy lub w ostateczności pewny siebie.
     Miłe byłoby też to, jakby dodali jakieś środki czyszczące, proszek do prania kolorowych ubrań, białych ubrań i inne.

     • Shakuahi

      Proszek do prania będzie. Jako dekoracja. 😀

  3. Ginewra

   A mnie ciekawi, czy pralkę(/suszarkę) będzie można położyć tylko na suszarce(/pralce), czy będę mogła położyć je np. na blatach, żeby zadbać o biedne plecki moich starych Simów.
   Ciekawe, jakby zachowywała się suszarka na chodzącej pralce… wiecie, te pralki się okropnie trzęsą podczas pracy 😀 Już sobie wyobrażam ten huk 😀

  4. Sid

   Będzie bara-bara na pralce? XP

  5. MoraKwiatek

   Nie wierze dzisiaj znowu komunikat o aktualizacji mi wyskoczył. Przecież już pobierałam ostatnio… Nie wiem co to się dzieje z tą gra…

   • Kamil

    pewnie wyszla mini aktualizacja poprawiajace bledy po ostatniej. mam nadzieje ze naprawia to ze po akualizacji gra masakrycznie muli ze sie grac nie da nawet na najnizszych ustawieniach

   • Flowerlady

    U mnie zatrzymało sie na weryfikacji plików… Chyba zostawię na noc, żeby mieć już simsy nowe jutro po pracy… 😀

    • Kamil

     a mi wlasnie wyskoczyl blad ze aktualizacja blablabla bład i nie moge simsow wlaczyc ani zaktualizowac a bez aktualizacji teraz nie wlacze, nie pozdrawiam

     • Golda89

      Mam ten sam problem. Jestem już przy trzecim podejściu.

  6. Golda89

   Nie do wiary. Przed chwilą był sierpień i starałem się nie myśleć o Psach i Kotach, bo do premiery jeszcze niecałe 3 miesiące… A za kilka godzin piątek! Wiadomo o której mniej więcej gre będzie można zainstalować?

   • Shakuahi

    0.00

   • Wiktor

    Nie jestem pewien,ale przeważnie wszystkie poprzednie rozszerzenia wychodziły o godzinie 19:00 czasu polskiego dlatego o północy się raczej nie pojawią chyba,że twórcy coś ostatnio zmienili.

    • Ginewra

     Dodatki wychodzą o innej porze, niż akcesoria, czy pakiety.

  7. GoldenOzi

   A pewnie nie bedzie takich suszarek wiecie,”rozwieszanych”?I czy simowie będą mogli te ubrania prasować czy deska jest jako dekoracja?

   • Ginewra

    Sznurki na pranie mają być, a przynajmniej na Twitterze pokazywali te suszące się prania. A deska jest oczywiście dekoracją, jakżeby inaczej 😉

    • GoldenOzi

     No tak dla EA to za dużo roboty zrobić tyyle animacji prasowania.Teraz to ja się nie spodziewam jakiś genialnych rozszerzeń bo będa sie przykrywać psami i kotami.

  8. Olaakk

   Szczerze mówiąc to ja nie widzę sensu tych akcesoriów z praniem, bo, sory, ale nie ma żadnych rozwiniętych, a na dobrą sprawę nawet nierozwiniętych, interakcji z ubraniami(taa, pewnie wprowadzą jakieś zabrudzanie się ubrań, bo jesli nie to już w ogóle bez sensu).

   • Ginewra

    No cóż, jakie rozszerzenie społeczność simowa chciała, takie otrzymała. Sama głosowałam na inną opcję, dającą więcej rozgrywki w grze, a pralnię mogli dodać do odpowiednika “Łazienki na wypasie”.

  9. Camille

   Nie wiem, czy kupić…

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!