#1 – DOTsim Święta – Kalendarz Adwentowy

Dołącz do zabawy i zgaduj jakie symbole z serii The Sims przedstawiają nasze świąteczne pierniczki. Codziennie aż do świąt Bożego Narodzenia publikować będziemy grafikę z jednym ciastkiem, które upieczone zostało w specjalnym kształcie. Każda słodycz przypomina elementy związane z Simami, ich życiem i historiami. Zdjęcia pojawiać się będą na naszym fanpage na Facebooku oraz na Instagramie.

Ostatniego dnia w Kalendarzu Adwentowym zobaczycie finałowy obrazek. Udostępnimy go także w wersji do pobrania, aby każdy mógł wydrukować własny plakat. Każdego pierniczka będzie można ściągnąć z DOTsim, następnie wydrukować i powiesić na choince. Opcja pobierania zostanie uruchomiona 15 grudnia. Chętnie obejrzymy zdjęcia naszych pierniczków w Waszych domach! Dodawajcie je w komentarzach na Facebooku lub na Instagramie z hasztagiem #DOTsimŚwięta.

https://www.facebook.com/dotsimpl/photos/a.381496245233445.77608.367806519935751/1500509456665446/?type=3&theater

Komentarze

 1. Pierniczek przypomina krzywego plumboba 😀
  Powinniście raczej odwrotnie zrobić – najpierw plakat z pustymi miejscami na pierniczki (od 1 do 24), a codziennie dawać jeden pierniczek do naklejenia na plakat 😀

 2. Mam pytanie czy jak wyjdzie aktualizacja/nowy mod na zimę w ts4 to napiszecie nowinkę czy będziemy czekali na tą informację do następnego modnego piątku??? Z góry dzięki za odp.

  A tak wogole z kad niektórzy youtuberzy maja juz mod na zimę? Wie ktoś..

 3. Mam pytanie nie na temat – co z działami TS, TS2, TS3, TS4? Chętnie bym sobie poczytał 🙂
  Gdzieś pisaliście, kiedy te działy mają się pojawić, czy mają być tworzone i chyba miał to być listopad, ale pewny nie jestem.
  Nie chcę tutaj wszczynać jakiejś awantury, więc proszę nie traktować tego komentarza, jako złośliwy, wredny. Po prostu jestem ciekaw, kiedy te działy się pojawią.

   • Niestety, są rzeczy ważne i ważniejsze. Wciąż staramy się zmieniać niektóre elementy na stronie, których nie widać gołym okiem. Chcemy, aby od nowego roku wszystko śmigało bez żadnych błędów.

    Ostatnią nowością jest responsywność działów z grami. Oznacza to, że będziecie mogli swobodnie oglądać je na telefonach. Dłubiemy też przy forum, do działów dodajemy także opcję dodania gry na swój profil. Nie możemy dać Wam działów wcześniej, ponieważ to spowoduje błędy. Część użytkowników będzie widzieć stare działy, część nowe, a u innych jeszcze się to wymiesza. Wciąż zmieniamy ich wygląd, aby w końcu przygotować ten jeden, ostateczny.

    Z dwa, trzy tygodnie temu poprawiliśmy elementy strony tak, aby działała nawet na największym obciążeniu. Początek nowej wersji związany był z licznymi awariami. Po poprawkach, serwis śmigał jak nowy nawet w dniu premiery The Sims 4 Psy i koty.

    Jeśli ktoś czeka na odcinek, to bardzo za to przepraszam. Niestety, strona zawsze będzie najważniejszą częścią całej marki DOTsim i to na niej skupiać się będzie cała moja uwaga – od niej się wszystko zaczęło i to dzięki niej możemy ze sobą rozmawiać.

    • Rozumiem, pozostaje tylko trzymać kciuki, aby Wam się wszystko udało 🙂
     Tylko ja na Waszym miejscu napisałbym na stronie lub na tym zacnym facebooku informację, że wszystkie projekty zostają chwilowo zawieszone z powodu ich doskonalenia (coś w tym stylu). W przeciwnym razie goście strony mogą mieć wrażenie, że projekty zostały pominięte, wcale ich nie będzie lub będą, ale nikt nie wie kiedy. Ja sam się zastanawiałem “czemu tych działów nie ma”. Ale też po cichu wyciągnąłem wniosek, że skoro nic się na ich temat nie mówi, to mogą/muszą się niedługo pojawić albo skoro nic się o nich nie mówi, to może popadły w zapomnienie.
     Ja osobiście mało korzystam z internetu w telefonie, ale z tego co wiem, to rzeczywiście na początku były problemy ze stroną w “telefonicznej przeglądarce” – być może nie każdy miał takie problemy. Dobrze, że zostało to poprawione 😉
     Jeśli chodzi o Wyzwanie Przetrwanie, to nawet nie wiedziałem, że będzie ono kontynuowane, więc przy okazji dziękuję za oświecenie. Po prostu premiera nowego odcinka się opóźni, tylko też warto byłoby o tym powiadomić fanów serii, bo chyba jacyś fani tutaj są z tego co widzę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki