Zobacz ostatni odcinek serii od The Sims Polska. Świetny finał

Na oficjalnym kanale The Sims Polska w serwisie YouTube pojawił się ostatni odcinek interaktywnego serialu z The Sims 4 Psy i Koty. W kolejnym epizodzie dowiadujemy się, którą kotkę wybrał z naszą pomocą Kieł, poznajemy ich małe kociątka oraz mamy okazję dowiedzieć się jak psy i koty zmieniły życie Mikołaja.

Serial przybliżał nam grę, pokazywał co oferuje i dlaczego warto ją mieć. W trakcie trwanie serii my, jako fani decydowaliśmy, jak potoczy się historia głównego bohatera.

ZOBACZ FINAŁOWY OBRAZEK

 

Dotarliśmy razem do finału opowieści o przygodach Mikołaja i jego podopiecznych z serialu „Szczęście na czterech łapach…

Opublikowany przez The Sims 15 grudnia 2017

 

Obejrzyj odcinek


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  28

  1. Tokusa
   o 17:45

   Byłby świetny finał, gdyby to naprawdę był jakiś serial czy coś. A to to tylko skąpe poradniki, które nie za bardzo dają ci polubić zwierzaka czy sima. Tak to człowiek w sumie na w nosie, kto z kim się ochajtał i kwituje to wzruszeniem ramion. Jak ja teraz.

   • Kacper899
    o 08:07

    Racja Tokusa.Poza tym to zakończenie było nijakie. Ten idzie zbierać rośliny a po chwili jest scena ślubna.

    • Tokusa
     o 09:08

     “Kochanie, zebrałem ćpanie dla mojego kota, wyjdź za mnie”

     • Ginewra
      o 10:32

      No co wy chcecie? Takie nietuzinkowe zaręczyny każdą złapią za serce*!

      *działa na 100%, jeśli dziewczyna jest Simką

   • Bartek011
    o 12:41

    ostatni ‘odcinek’ kończy się wyborem partnerki dla kota, w następnym z nikąd rodzą się młode 👍 zrobione na łatwiznę, nie wiem czym się te dzieciaki tak zachwycają w komentarzach 😞

  2. Swidziaśna kucyk
   o 12:05

   Nareszcie. Ta seria była słaba.

  3. Fun Ts4
   o 10:23

   Tylko trzeba mieć winrar’a by otworzyć te pliki i jest śnieg yay

  4. Fun Ts4
   o 10:23

   Tylko trzeba mieć winrar’a by otworzyć te pliki i jest śnieg yay

  5. Cold
   o 12:36

   “Moi znajomi już dawno sprawili sobie własnego psa lub kota” – czy Simowie bez ingerencji gracza mogą kupić/adoptować zwierzaka? Czyżby odrobina postępu historii?
   Czy raczej powinno być:
   “Już dawno sprawiłem moim znajomym psa lub kota” – chyba raczej ta wersja.

   • Ginewra
    o 14:25

    U mnie tylko nowe rodziny mają zwierzaki. Sporo jest też luźnych przybłęd, których nie ma w skrzynce rodzin – jest tylko Pan Wibrys i duch psa. Reszta zwierząt albo przeze mnie przydzielona/adoptowana, albo pojawiła się z nowo generowanymi rodzinami.

    • Cold
     o 01:00

     Czyli to zdanie, które napisałem wprowadza w błąd, bo jak znajomi mogli sobie sprawić zwierzaka – no przecież sami nie mogli, a ci znajomi są Simami z poprzednich dodatków i nawet z podstawki, więc tym bardziej nie mogli.
     Gdyby narrator powiedział “Sprawiłem moim znajomym nowego zwierzaka za pomocą edycji miasta/rodzin” to bym się nie czepiał 😛

     • Ginewra
      o 11:28

      Wiesz, może ja mam buga w grze i tak naprawdę wszystkim innym zwierzaki u zajomych same się pojawiają 😀

     • Cold
      o 18:07

      Nic tylko pozazdrościć takiego buga 😛
      Jeszcze gdyby był bug, że Simowie (sterowani przez grę) sami kupują wyposażenie dla tych zwierzaków, to już w ogóle byłoby miło.
      A jeszcze milej byłoby, gdyby tacy Simowie kupowali do swoich domów cokolwiek, wliczając w to tapety, podłogi itp. 😛
      Wtedy odwiedzając sąsiada mogłaby pojawić się interakcja “spytaj, co kupił/a” ^^, a Sim sterowany przez grę odpowiedziałby “nowy obraz, bo przecież trzeba się pozbyć emocji smutny” 😀

     • Ginewra
      o 18:30

      No niestety, w pieskim parku, jak psiaki przynoszą swoim właścicielom miski i widać, że ewidentnie są głodne, to właściciele nic sobie z tego nie robią i dalej ciupią w szachy. A nawet jak tylko gadają, to nie są w stanie robić w multi i im nasypać karmy wyciągniętej zza pleców 🙁 Takim Simom powinni odbierać zwierzaki! TOZ trzeba zainteresować! Gdzie możliwość skargi na TOZ, albo policję? Jak być prawdziwym Polakiem w takiej grze? Toż to rasizm!
      Święta świętami, ale strasznie tu cicho się zrobiło…

     • Cold
      o 18:53

      Bo ci Simowie są w końcu “smart”, więc wiesz. Sprytne Simy i tak dalej i tak dalej 😉
      W takim przypadku gra raczej nie pokazuje opieki nad pupilem oraz tego, że pupil jest szczęśliwy, jak to w zwyczaju mają mieć prawie wszystkie filmiki.
      No wiesz, Święta się same nie przygotują. Ja też muszę ciasto upiec, pierogi ulepić, choinkę ubrać. Porządki świąteczne już dawno zrobione, więc pozostała mi w zasadzie kulinarna robota i dekoracyjna, czyli wspomniana przeze mnie choinka 🙂

     • Ginewra
      o 10:26

      W sumie fakt, dzieci muszą raz do roku posprzątać swoje pokoje 😀 A to czas zajmuje 😀

     • Cold
      o 10:10

      O matko gdybym ja miał sprzątać pokój raz na rok, to bym chyba dostał furii niekontrolowanej. Przynajmniej dwa razy na tydzień pokój musi być u mnie posprzątany i to nie dlatego, że się brudzi, tylko dlatego, że mam wrażenie jakby był brudny.
      Pomijając fakt, że teraz u mnie jest taki okres, że wszędzie są jakieś kartki, a jak są kartki, to może być brudno, ale nie musi.

     • Ginewra
      o 16:32

      Weź nie czaruj. Nie ma na świecie facetów sprzątających dwa razy w tygodniu 😀 A jeśli są, to na półce między mitami, a baśniami 😀

     • Cold
      o 18:11

      Potraktuję to jako komplement 😉

     • Ginewra
      o 20:31

      I słusznie, Cold 😀

  6. Borówka
   o 07:49

   Nie na temat, ale mam NOWIUŚIEŃKIE bugi, pewnie po aktualizacji!
   1. Zatrudniłam Nianię, odwołałam, a ten prostak sobie gdzieś się szwędał. I za to chciał 120 Simoleonów! Za to że go nie było!
   2. Niewowlak jest w kołysce, nie ma drugiego. Bo drugi polazł na spacer.
   EA, lenie zróbcie z tym coś!!!

   • Tokusa
    o 10:58

    1. Akurat jest w grze już od ładnego czasu :<
    2. Przyznam, że nie ogarniam

    • Borówka
     o 11:00

     No ja byłam w rozpaczy przy punkcie drugim, myślałam że opieka mi dzieciaka zabrała a dobrze się czuło😢 I nie wiem gdzież się to podziało, ważne że wróciło i zostało postarzone!

  7. Mati
   o 22:13

   Mam pytanie. Czy jak kupię zestaw do sims 4 to czy dostane 3 kody (lub zawartosci do pobrania) czy pokaże mi że to zestaw?

   • Polipoli
    o 22:58

    Ja niestety nie wiem, ale z chęcią się dowiem 😀

   • Pixeelowy
    o 06:41

    Gdyby były trzy kody, to kupując zestaw (2 akc i 1 pak roz) za 80zł można by było sprzedać je osobno gdzieś na jakiejś stronce za 140zł (40, 40 i 60zł), dlatego kod jest jeden, żeby nim nie handlować 🙂

  8. AniaLiv13
   o 11:33

   Seria była nawet fajna. tylko nie wiem o co się czepiacie. to była tylko mała seria która nie miała na celu wywołać bólu dupy. odczepcie się w końcu od pomysłów EA bo i tak nic na tym nie zyskacie.

  9. Roksnamsp
   o 18:08

   Seria.to.jest.thesims4.witaj.w.pracy😊

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!